Spring naar bijdragen

MaryArt

Forumdeelnemers
  • Aantal bijdragen

    407
  • Geregistreerd

  • Laatst bezocht

  • Gewonnen dagen

    6

Alles door MaryArt geplaatst

  1. Dagpact: renaldo61 MaryArt
  2. Dagpact: renaldo61 Fonny 🌞 MaryArt
  3. Dagpact: renaldo61 MaryArt
  4. MaryArt

    kijktips

    Little house on the prairie heb ik ook een aantal keer gezien. Vond ik vroeger al prachtig en nu nog. Ik romantiseer het ook wel heel erg. Het was een keihard bestaan vergeleken met nu natuurlijk.
  5. MaryArt

    kijktips

    Ik ben pas lid van videoland geworden en daar heb je Special Forces VIPS @Mormel Dat is volgens mij ook zoiets als kamp van koningsbrugge wat ik nooit gezien heb, maar wel voorstukjes van gezien. En idd vind ik het ook ongelooflijk knap dat mensen veel meer kunnen dan ze zelf dachten. Ook vaak pijnlijk om naar te kijken hoe ze afgebrand en gecommandeerd worden. Ik zou dat niet kunnen verdragen. Echt vreselijk.
  6. Dagpact: renaldo61 MaryArt
  7. @Yana Ja ik heb dat pak idd al gekocht. Die is denk ik ook niet helemaal waterdicht dus voor mijn gevoel doe ik dan toch lekker mee. Misschien kan ik ooit zonder en wen ik er langzamerhand aan. En het is ook een mooi ritueel geworden wat ik niet wil missen dus dat met die benen alleen kan ook altijd nog! Mijn zussen doen dit al jaren lang. Die zijn ermee begonnen in de coronatijd toen de zwembaden dicht gingen. Er zijn nog een aantal mannen en vrouwen die het de hele winter doen. Ik vind het knap maar ik zit ook niet op een hartverlamming te wachten, dus ik probeer idd mijn grenzen langzaam op te zoeken.
  8. Dagpact: renaldo61 Fonny 😊 Mormel MaryArt
  9. Dank voor jullie mooie bijdragen @lady jane en @Lika De zee schijnt nu 16 graden te zijn dus nog helemaal niet zo erg koud. En misschien valt het zondag wel mee want ik ga het toch weer proberen omdat mijn zussen een beetje op me hebben ingepraat. Maar ik heb net wel zo'n neopreen pak besteld bij de dechatlon voor maar 30 euro! Dat heb ik graag voor over! Dus word vervolgd!πŸ™‚ Het pak is wel met korte mouwen en pijpen. Dus toch nog een beetje stoer
  10. @renaldo61 En een hometrainer in een hoekje van de kamer zodat je tv kan kijken doet ook wonderen! 2 x 15 minuten per dag is al genoeg om een aardige conditie op te bouwen en je valt er zeer zeker van af! En ik weet niet waarom het jouw afgeraden is om fruit te eten maar het is altijd beter dan chocolade of koek en snoep! Er zit natuurlijk ook suiker in fruit maar lang zoveel niet dan in snoep enz.
  11. Bedankt voor de tips dames! πŸ‘ Ik had zelf al gekscherend gezegd dat ik een wetsuit aan ging schaffenπŸ˜„ Maar dan is het niet helemaal eerlijk meer tegenover mezelf en mijn zussen vind ik dan. Maar handschoenen, een badmuts en een paar oude gympen mag wel vind ik. Ik heb ook al een badpak met pijpjes! Ik ga het zondag eens proberen iig. Zwem jij ook niet in buitenwater @Lika ? En doe je dat ook in de winter?
  12. @renaldo61 Ik heb op mijn sportschool een gouden tip gekregen van een fysiotherapeut waar ik een tijdje bij was voor mijn knie. Ik was toen 5 kilo aangekomen terwijl ik 2 x in de week in die sportschool was en nog steeds ben. Door de krachttraining kreeg ik veel trek in eten en ik at alles wat los en vast zat. En ik maar denken dat het mijn spieren waren die zo groeiden. Dat is ook wel zo maar geen 5 kilo in een paar maanden! Dus hij stelde voor om veel magere kwark en fruit te eten als ik trek had, naast mijn normale warme eten natuurlijk, dat bleef ik gewoon ook doen. En dat hielp heel goed. Ik was die 5 kilo zo weer kwijt en daarna nog eens vijf waardoor ik nu op een mooi gewicht zit. Nu snoep ik ook wel weer eens en ook van chips ben ik niet vies. Maar ik weeg mezelf elke dag en als ik weer aankom ga ik over op de magere kwark. Je zou het eens kunnen proberen...ik had dit eerder ook al hier gedeeld maar dat is alweer een tijd geleden.
  13. Petje af voor je! @Zbb En als dat voor jouw werkt is het prima natuurlijk om je te onthouden van alles waar je in kunt vluchten en of verdoven. Maar dan moet ik per direct ook mijn "gezonde" verslavingen op gaan geven en blijft er weinig anders over dan de hele dag voor mezelf uit zitten staren. Je hoeft natuurlijk niet te antwoorden als je dat niet wilt maar hoe en waarmee vul jij nu je dagen dan? Buiten je werk om bedoel ik dan.
  14. Dagpact: renaldo61 Mormel Fonny 🌞 Okkie Yvonne MaryArt
  15. @lady jane Bedankt dat je me adb noemt/vind. Dat vind ik een mooi compliment omdat ik daar zelf niet helemaal van overtuigd ben sinds gisteren. @knakker. Ik was niet van plan om te drinken om 8.38 gistermorgen, toen ik mezelf op het dagpact zette. Maar om een uur of 5 in de middag is er een knopje omgegaan in het brein en heb ik willens en wetens een fles port gehaald. Ik denk dat ik even wilde ontsnappen aan de alledaagse sleur van het leven. Maar elke dag drinken word uiteindelijk ook een sleur met elke dag katers en een heel ontevreden gevoel over jezelf. Dus kies ik vanaf vandaag weer voor de sleur van het "gewone" leven. Het dagpact is een soort van ritueel geworden dat daar bij hoort maar het is geen zekerheid om niet of nooit meer te drinken blijkt nu maar weer. Er is bovendien nog iets veranderd sinds vorige week zondag. Ook iets wat bij mijn rituelen was gaan horen en wat ik heel erg ga missen de komende winter. Ik kon vorige week zondag niet verder de zee in dan tot mijn bovenbenen, ik vond het zo koud dat het niet lukte om mezelf verder te laten zakken. En nu is het nog lang geen winter! Dus dat was een grote teleurstelling voor me. Gistermorgen ben ik dus niet om half 9 op mijn fiets gestapt om naar zee en mijn zussen te rijden dus ik was sowieso wat uit mijn gewone doen.
  16. Ik heb gedronken vanavond. Het is kermis hier in het dorp. Daar ben ik niet naar toe geweest maar ik heb bij mijn buurman gezeten waar ik ook altijd koffie drink. Ik heb geen spijt want ik heb inplaats van ongeveer 320 dagen drinken per jaar nu misschien 15 keer gedronken dit jaar. Ik weet ook echt niet of ik dat wil veranderen want soms vind ik het wel gezellig ook. Morgen gewoon weer verder met het leven. Sportschool blijft een onderdeel en schilderen ook.
  17. Dagpact: Mormel renaldo61 Fonny 🌞 Yvonne MaryArt
  18. Dagpact: renaldo61 MaryArt Yvonne
  19. Dagpact: Fonny 🌞 MaryArt
  20. Dagpact: renaldo61 MaryArt
  21. Dagpact: renaldo61 Fonny 🌞 MaryArt
  22. Dagpact: renaldo61 MaryArt
  23. Dagpact: renaldo61 Fonny🌞 MaryArt
  24. Neenee zeker niet zwemmen hoor! Het is idd gillend er in en eruit 🀣
  25. Goeiemorgen allemaal, Vorige week vrijdag had ik een griepje dacht ik. Alles deed zeer en vooral mijn longen deden pijn. Ik ben die dag vooral in bed gebleven en zaterdag was het ergste leed alweer geleden. Nog wat verkouden en spierpijn maar ik at alweer lekker. Zondag ben ik maar niet in zee gesprongen want dat leek me nou ook weer niet heel gezond. Dinsdag was mijn oude buurman (82 jaar ) ook ziek en niet zo'n beetje ook. Die heeft 3 dagen in bed gelegen zonder te eten want hij was echt heel beroerd. Daarna werd mijn buurvrouw ziek. Die heeft een coronatest gedaan en bleek het te hebben. Volgens haar had ik hun aangestoken. Dat zou kunnen want we drinken wel eens koffie met elkaar. Maar ja, ik ben natuurlijk ook aangestoken door iemand. Waarschijnlijk op de sportschool want verder kom ik bijna nergens anders. Al met al leven we allemaal nog en iedereen is weer beter πŸ˜€. Nou ga ik straks voor de eerste keer de zee in terwijl het buiten misschien 12 graden is en de zee zal ook een stuk frisser zijn dan de laatste keer dat ik er in dook. Dat is 2 weken geleden en toen was het nog heerlijk weertje. Mijn benieuwen of het lukt. Ik moet er eigenlijk niet aan denken. Maar het plan is dat ik dit de hele winter ga doen samen met 2 zussen. En dat zijn echte doorzetters dus ik wil niet achterblijven! We gaan het zien!
×
×
  • Nieuwe aanmaken...