Spring naar bijdragen

Alle activiteit

Deze tijdlijn wordt automatisch bijgewerkt

  1. Afgelopen uur
  2. Nou het zwemmen was heerlijk natuurlijk, dat weet ik vantevoren eigenlijk al, maar ik maak die drempel soms zo hoog om in de actie te gaan. Boodschappen gedaan, ook voor inloophuis meteen, en nu dus klaar om tennis te gaan kijken of naar het filmhuis. Lees ik nert online dat de eerste kliniek voor verslaafde ouderen er komt, in Capelle a.d. IJssel. Klik ik het filmpje aan en dan hebben ze het over verslaafde opa en oma, op wel zo'n raar toontje, nee dankjewel, ik blijf wel thuis
  3. Je kunt ook afzeggen, overslaan en voor jezelf kiezen @Kaatjemama juist nu je alles sterker voelt mag je selectief worden en grenzen stellen.
  4. Vandaag
  5. Toch al in de helft van de maand. Voorlopig zie ik nog niet echt problemen. Het enige waar ik nu al wat over twijfel, is het laatste weekend. Dan vlieg ik terug en is alles achter de rug. Dan gaat de ontlading en opluchting groot zijn. 31 mei wordt dus cruciaal om de volle maand te halen.
  6. Het is van paaszondag geleden dat ik nog even dacht dat ik een bier kan drinken. Geen problemen hier.
  7. renaldo61

    KiloKiller

    115,2
  8. Maja

    KiloKiller

    77,3
  9. Lekker @rapilos ben benieuwd wat ze maakt voor je. veel plezier
  10. Goedemorgen allemaal, Vanmiddag naar dochter. Ze gaat lekker koken voor ons. Kijk ernaar uit πŸ˜‰
  11. rapilos

    KiloKiller

    67
  12. Dag 125 Letterlijk pijn in me buik zoon die niets van zich laat horen zo klaar mee. verjaardag vanmiddag waar ik het helemaal niet mee eens bent bah Teleurgesteld in beste vriendin waar ik we naar der verjaardag moet echt stom weekend nu al zin in dinsdag dan middagje voor me zelf En enige wat ik eigenlijk wil is een lekkere duin strand wandeling volgende week nu al zin in. Kunnen we de boel niet even vooruit spoelen πŸ€·πŸΌβ€β™€οΈπŸ€£
  13. Slim even iets voor jullie zelf zeker niet blijven hangen succes met spelen bij het festival πŸ₯³
  14. Onderweg naar het festival. Ik kon moeilijk in slaap komen en heb mijn gedachten maar even laten gaan. Dat waren gevaarlijke gedachten die bij het opstaan weg waren. Dat stemmetje Vannacht fluisterde dat ik toch wel 1 biertje kon drinken voor de gezelligheid. NOT!! Daarom even op het dagpact. We blijven daar ook niet 4 uur lang. We gaan wat anders doen. Straks heel even sociaal doen en dan drukken we onze snor. 10.30 spelen. Half uurtje. Kop koffie daarna iets voor onszelf doen.
  15. Dagpact: renaldo61πŸ• MaryArt Lika Yvonne kaatje 🌺 Quinn Rosa Fonny🌞 Spirit
  16. Ja idd grappig maar idd we zijn gewoon mensen
  17. Fonny

    Zaterdag 16 mei 2026

  18. logisch, dit weekend geen diplomazwemmen daar gaat mijn excuus en daar ga ik dan ook maar nu.
  19. Sorry @renaldo61 Ik heb over je heen gekeken! Het ging zeer zeker niet met opzet. @Oskar Geen plannen hier. Mijn dagen zijn voornamelijk hetzelfde op een enkele uitzondering na. Maar wel altijd potjes schilderen, mijn "winkeltje" smorgens openen en s avonds weer dicht doen, ( geld tellen ! πŸ˜‚) sportschool, en tussendoor boodschappen doen en mezelf in leven houden. En vooral niet drinken wat me heel goed afgaat met deze herhaling van zetten. Wie had dat ooit gedacht, ik liep vaak in 7 sloten tegelijk en ben nu zo standvastig als het maar kan!
  20. oh echt? grappig. @Kaatjemama Ja zo zat ik ooit met mijn directeur in het zoutbad bij Elysium Hij had mij niet gezien en ik heb erg lang moeten wachten tot hij eruit ging later met de badjas aan wel even een praatje gemaakt Maar ook al kom je hier voor hetzelfde er rust toch iets van een taboe op lijkt het wel. Maar eenmaal de gene voorbij zijn we gewoon mensen, toch? Met leuke en minder leuke kanten dat wel.
  21. Quinn

    Zaterdag 16 mei 2026

    Koffie op, Brinta op, nog maar een keer douchen en ik denk weer naar bed.
  22. Zat te denken das eigenlijk niet helemaal waar weet toevallig dat @lady janein me buur zit maar ja je herkend elkaar toch nooit
  23. Musashi

    Ik ben

    Ja mei is lastig en bij mij gaat het ook traag. Maar traag is het beste en het duurzaamste volgens mijn psy en ik geloof haar.
  24. lady jane

    Ik ben

    wijze jongeman jouw zoon! Als jij eraan toe bent~!! sorry voor de opmaak hiervan.
  25. lady jane

    KiloKiller

    77
  26. goeiemooiemorgen frummers ben moed aan het verzamelen om naar het zwembad te fietsen gelukkig is de koffie nog niet op. zo eerst maar eens checken of er geen dipl.zwemmen is dan heb ik een geldig excuus om niet te gaan soms ben ik een echte excuusTruus
  27. @Quinn zou ik leuk vinden!
  1. Meer activiteit laden
×
×
  • Nieuwe aanmaken...