Spring naar bijdragen

Alle activiteit

Deze tijdlijn wordt automatisch bijgewerkt

  1. Afgelopen uur
  2. Welkom in onze arrenslee @JamesM We zagen je staan, dus hebben we je even opgepikt Daar gaan we weer!!!! Woehoeeeee
  3. Bob

    ik geef niet op

    Ik was zelf tot aan mijn pensioen een gewoontedrinker en zat uiteindelijk ook ongeveer op dezelfde hoeveelheid die jij noemde. Toen ik te horen kreeg dat mijn lever onherstelbaar beschadigd kon geraken als ik zo doorging vond ik daarin de motivatie die ik nodig had om blijvend te stoppen. Dat is inmiddels alweer enige jaren geleden. Het was in het begin wel even lastig maar ik ben nu reuze blij dat ik van die verslaving verlost ben .
  4. flavieke

    ik geef niet op

    gedurende een jaar of 4-5 begonnen met kleine flesjes
  5. flavieke

    ik geef niet op

    dank je renaldo
  6. Bob

    ik geef niet op

    Da's behoorlijk veel. Hoe lang doe je dat al? En was het ook wel eens minder?
  7. flavieke

    ik geef niet op

    1 a 2 flessen wijn per dag
  8. Bob

    Een leven vol alcohol

    Het arrensleeproject geeft je wat afleiding in de kerstdagen zodat het makkelijker is om nuchter te blijven. Je kunt allerlei avonturen verzinnen en met de andere deelnemers grappen maken tijdens een virtuele reis. Als je mee wilt doen beloof je wel dat je gedurende de hele reis geen alcohol drinkt. Het duurt meestal tot en met nieuwjaarsdag.
  9. Alaska (via Tirol) here we come Renaldo61 MaryArt Bob Marij (met gitaar en beginners-lesboek) Jane Moeps Fonny🎄 Spirit (met accordeon) LoukePetouke (met zangstem?) Prana Bol. Freekie (blërt vals maar nuchter mee, dit maal 100% bewust) Emmy JamesM
  10. Vandaag
  11. Het restaurant heb ik gereserveerd vanaf 17.00. Te beginnen met een koud buffet. Ik ga nog even winkelen. Heb ik lekker even de tijd voor. Tot vanavond. Ik wil graag om 16.30 verzamelen.
  12. Ach, arme Bollewops. Had het maar even gezegd. Het klopt hoor, die accordeon is een beetje schel en vals. Die moet gestemd worden. Gaat het inmiddels al wat beter met je?
  13. Dat plan heb ik voor vanavond. Vandaar het rundergehakt.
  14. renaldo61

    Een leven vol alcohol

    Ik dacht dat het doel was geen alchohol te drinken tijdens de feestdagen en de aanloop ernaar. Maar iedereen mag me verbeteren. @bolletje ? Gewoonlijk begon de aanloop half november. Nu zijn we zeer laat.
  15. Nu zeg je eigenlijk dat je niet wil stoppen met alchohol drinken? Goed. Daar is niets verkeerd met een gelegenheidsdrinker.
  16. renaldo61

    ik geef niet op

    Welkom
  17. Deze middag had ik spaghetti
  18. Moeilijk maar goed gesprek gehad. Gisteren een maatpak laten aanmeten.
  19. lady jane

    Yana

    raar en oneerlijk. ergens kan ik vaak niet over mijn eigen lijden heen kijken als ik in iets zwaars zit. Ik vind je bewonderingswaardig dat jij dat wel kunt hier. Maar leed vergelijken kun je niets steeds doen. Het is gewoon vreselijk en oneerlijk. Ook voor jouw dierbaren. En de mensen uit de zorg die niks kunnen, ook vreselijk. Die richten zich natuurlijk op hen die ze wel verder kunnen helpen. Ook gefrustreerd ongetwijfeld. Bidden om een wonder
  20. lady jane

    ik geef niet op

    welkom flavieke
  21. lady jane

    Here we go

    stiekem blijven hopen hoor. Ik ging een jaar na het stoppen pas opmerken dat de depressie minder werd. Geen idee wanneer dat echt inzette. Maar had wel genoeg andere vorderingen om gemotiveerd gestopt te blijven. Na dat eerste jaar werd het bewust oogsten en juist subtiele momentjes van geluk herkennen. Zo dankbaar nu al vele jaren.
  22. Ik wil graag mee naar Slot Neuschwanstein. Kan dat nog?
  23. Bob

    ik geef niet op

    Goed dat je hier komt @flavieke. Wie weet kunnen we je helpen, maar je zult het uiteindelijk zelf moeten doen. Drink je veel?
  24. Yana

    Yana

    Toch zijn jullie berichten lichtpuntjes voor me. Dankjewel daarvoor.
  25. garfield076

    Here we go

    Jazeker. Net zo heftig aanwezig. Alleen toen was het maar een paar weken. Morgen tik de 2 maanden aan. Dus het duurt nu langer. Maar ik denk dat de donkere dagen niet meehelpen. De depressie steekt ieder jaar in dit seizoen de kop op. En stiekem hoop ik dat het stoppen met drinken de depressie uiteindelijk ook milder zal maken. En @lady jane je weet iedere keer de juiste woorden te vinden. Dus dank daarvoor
  26. flavieke

    ik geef niet op

    ik ben nieuw hier ik wil stoppen met drinken ik hoop dit samen met jullie te bereiken
  1. Meer activiteit laden
×
×
  • Nieuwe aanmaken...