Spring naar bijdragen
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Forum Verslavingdebaas

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Dinsdag 8 november

Featured Replies

  • Antwoorden 108
  • Weergaven 8,7k
  • Created
  • Laatste antwoord

Top Posters In This Topic

Most Popular Posts

  • Meld me alvast droog af

  • Dussss...nadat eerder deze maand de pc het begaf, er een stuk afbrak van de droger en gisteren de kachel kapot ging, is de oogst van vandaag een superlange werkdag, een aangebrande maaltijd, een moeil

  • Een goede morgen allen en gegroet vanuit de Trump Tower! Het staat hier vol dikke, lelijke Amerikanen dus ik kan me niet voorstellen dat ie gaat winnen vandaag :-) Vandaag weer nuchter proberen te ge

Geplaatst
  • Auteur

Tsja. Het is volgens mij afgelopen voor Clinton...

President Trump.

Je zou er bijna een borrel van gaan nemen, maar daar die lelijke kop van hem niet van weg...

Geplaatst

Raar. Het Campagneteam van Clinton heeft gefaald vind ik.

Geplaatst

Vlaams Belang is ook voor Trump vrees ik, momenteel halen ze niet veel stemmen maar volgens mij ...

Geplaatst
  • Auteur

Tsja. Iedereen had het mis, net zoals Brexit.

Er is een enorme onderstroom aan haat en angst die te lang door de elite is genegeerd. En nu bijvoorbeeld denken veel mensen in de US "what the duck, let's vote Donald".

Ik zelf snap het niet meer, qua inkomen, werk en sociale contacten zit ik blijkbaar op een plek die niet aansluit op wat de meeste mensen denken tegenwoordig. En dat is best beangstigend vind ik. Want Trump is niks meer dan een demagoog en dat experiment liep in de jaren 30 van de vorige eeuw ook niet zo goed af...

Geplaatst

Dat Is waar Tom. Ik Hoop niet dat hij zo maar even een dictator kan worden, een president beslist niet alleen. Maar Toch.

Geplaatst

SvDolphin.is er geen mogelijkheid dat jij en je kinderen teruggaan naar Nederland als jullie daar zo ongelukkig zijn?

 

Sowhat, wat moet ik nu met deze opmerking? Ik heb erover nagedacht. Vind je dat ik zeur? Dat ik niet het juiste doe? Dat ik niet kan bedenken dat dit een oplossing is óf is het een oprechte vraag zomaar?

 

Natuurlijk kunnen we terug. Als je heen gaat, kun je ook terug. Echter als je heel je hebben en houden hebt opgepakt en naar de andere kant van de wereld bent verhuisd, ga je niet zomaar terug. We weten uit de theorie en praktijk (van anderen) dat je het tenminste een jaar moet geven met een half jaar als eerste ijkpunt.

 

Dus, gaan we nu niet na een paar eerste maanden terug. Wel proberen we alles om jongste comfortabel te krijgen. En houden we ons vast aan het eerste ijkpunt. Teruggaan is de 'makkelijke weg' en geloof me, mijn hart is er vaak goed voor.

 

Zoals je merkt is dit een heel gevoelig punt. Toch wilde ik je dit terug geven.

Sita

bewerkt door SvDolphin

Maak een account aan of meld je aan om een opmerking te plaatsen

Account

Navigation

Zoeken

Zoeken

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.