Spring naar bijdragen
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Forum Verslavingdebaas

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Donderdag 22 januari 2015

Featured Replies

Geplaatst

Hoi Blekje,

 

Ja, ook jij mag hier zomaar binnenvallen. Welkom dus op de dagdraad!

 

Ontzettend vervelend dat je nu al een tijdje zo'n trek hebt. Na vier maanden droog staan, denk ik dat je lichaam wel gewend is aan functioneren zonder alcohol. En dat de trek dus tussen de oren zit.

 

Ik ben een aantal jaren geleden ook zo'n vier maanden droog geweest m.b.v. refusal. Toen ik stopte om wat te kunnen drinken bij het vieren van mij trouwdag, was ik na het eerste glas weer helemaal aan de zuip.

 

Nu bijna een jaar geleden ben ik gestopt en met behulp van het forum, de internetbehandeling van Tactus, heel veel tijd en energie en inmiddels een zelfhulpgroep, heb ik nu een goed gevoel over de toekomst. Wel zal ik (vrijwel) dagelijks aandacht aan mijn verslaving moeten besteden, in de een of andere vorm.

 

Weet jij wat het is, waardoor je nu zo'n trek krijgt? In mijn ogen moet het iets zijn in wat er met je gebeurt of niet gebeurt, of iets uit je omgeving. Als je dat kunt benoemen voor jezelf, dan kun je misschien iets bedenken als tegenmaatregel.

 

Sterkte Blekje!

  • Antwoorden 100
  • Weergaven 5,7k
  • Created
  • Laatste antwoord

Top Posters In This Topic

Most Popular Posts

  • Zal ik eens wat vertellen..AR Wij hier zijn ook hele dagen bezig met drank en niet drinken. Ook al drink ik niet..ik word ermee geconfronteerd Alles en overal waar en waarom ik dronk blijft komen e

  • blondie6173
    blondie6173

    Goedemorgen, Vandaag een dag vrij. Boodschappen doen. Eerste keer weer na mijn slipper. Vertrouwen in mijzelf is ver te zoeken, maar er zal toch wat in huis gehaald moeten worden. Naar de Turkse

  • Hoi! Hier aan de laxeermiddelen. De eerste liter zit er in, straks verder met de tweede. En dan morgen maar naar het ziekenhuis voor twee onderzoeken, moet maar. Ik heb de laatste weken alcoholvri

Geplaatst

Blekje iedereen mag hier binnevallen

Schrijven helpt vaak als het moeilijk hebt...teruglezen wat je zelf schrijft kan al vaak verhelderend zijn.

Geplaatst

Blekje,

 

Ik lees net dat je je hebt opgegeven voor de internetbehandeling. Ik hoop dat je daar net zoveel aan zult hebben, als ik heb gehad.

Wat ik in mijn vorige bericht schreef, het opsporen van wat er achter je trek zit, wordt daarmee misschien wat makkelijker. Stop er goed tijd en aandacht in!

 

Ik zou die pil gewoon maar nemen vanavond. Nu drinken lost ook niets op. Je kunt beter met je schoenen en kleren aan onder de douche gaan staan denk ik.

Geplaatst

Blekje andersom zou het innemen van de refusal ook rust kunnen geven omdat je dan niet drinken kan?

Hoef je ook niet met jezelf in discussie.

Of zie ik dit verkeerd

Geplaatst

Ik sluit af voorlopig, dus fijne avond nog en alvast een goede nacht. Tot morgen.

Geplaatst

Weten jullie dat, hij houdt dus ook van vrouwen kleding.

Misschien dat het door de drug kwam die avond. 

Geplaatst

Voor mij heel goed nieuws, ik ben ADB geworden omdat mijn zus contact verbroken had 2,5 jaar geleden. We hebben vandaag een date gemaakt!!!! Hadden sinds kort al een klein beetje contact. Ik vertelde dat ik graag wilde dat ze me zwanger zou zien, allemaal heel spontaan en ja hoor midden Feb zie ik haar, Happy!!

Geplaatst

Succes Blekje!!

Lekker die refusal nemen hoor als die trek zo sterk blijft. 

Geplaatst

Sjonniee????? Die tante moet segge tege Linda ?????

Geplaatst

Haaa gelukkig, nu weet ik het,

kan ik ook gaan slapen!!!

Grijns....

Geplaatst
  • Auteur

ik was al bang voor die

snotaap Roelvink Liselot

sjonnie is wel leuk :)

Geplaatst

.

bewerkt door ploffie

Geplaatst

.

bewerkt door ploffie

Geplaatst

.

bewerkt door ploffie

Maak een account aan of meld je aan om een opmerking te plaatsen

Account

Navigation

Zoeken

Zoeken

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.