Spring naar bijdragen

Aanbevolen berichten

Geplaatst

i krijg ineens meer trek in eten aangezien ik doodsbang ben om vet aan te komen, welke dingen zou ik kunnen doen om toch lekkere trek op een goeie manier te handelen.

Ik hoop dat ik niet teveel dingen achter elkaar aan vraag.

Geplaatst

Vragen staat vrij Lya.

Ikzelf zou zeggen eten als je honger hebt, je lichaam vraagt er om. En een paar ons vet is niet erg hoor, de winter komt eraan. Je hebt je lichaam zoveel geweld aan gedaan en dat vraagt nu om herstel.

Wat soms wel gebeurt is dat je gaat compenseren. Veel zoete dingen gaat eten om de drank te compenseren omdat suiker in het lichaam omgezet wordt in alc. (geloof ik).

Maar zolang je niet drinkt gewoon doen. Dan kan je naderhand dat gedeelte aanpakken. En misschien verdwijnt het vele eten gewoon weer.;)

Geplaatst

Lya, ik ben meer gaan snoepen na het stoppen met drinken.

Als ik jou was zou ik nu geen honger gaan lijden, dat is een valkuil om weer te drinken. Eet vooral gezonde dingen (veel groenten en veel vezels), voldoende water drinken en proberen zo weinig mogelijk te snoepen. Volgens mij wordt het vanzelf weer minder.

Succes,

Lytse.

Geplaatst

ik was laatst in een kliniek op bezoek (een jarige knul) en had slagroomtaart meegenomen.

Nou die was gauw op zeg, ze vlogen als vliegen op de zoetigheid af. Heerlijk vonden zij dat.

Taart was snel op, maar wat een lekkernij. Leuk om te zien.

  • 5 weeks later...
Geplaatst

Hier nog eentje idd, gestopt met drinken en trek toch! zeker s'avonds en dat waren de momenten dat ik dronk, probeer veel water te drinken iig maar ben wel een lopend kraantje nu :-)

Maak een account aan of meld je aan om een opmerking te plaatsen

Je moet lid zijn om een opmerking achter te kunnen laten

Account aanmaken

Maak een account aan in onze gemeenschap. Het is makkelijk!

Registreer een nieuw account

Aanmelden

Ben je al lid? Meld je hier aan.

Nu aanmelden
×
×
  • Nieuwe aanmaken...