Spring naar bijdragen
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Forum Verslavingdebaas

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Ok dan. Meeting??? Ja, leuk

Featured Replies

Geplaatst
  • Auteur

Waarom zouden we niet mogen kletsen en elkaar ontmoeten. Helpen we Corinne door het af te lassen?

Woman, begrijp ik nou dat je NIET komt? En Drup?

  • Antwoorden 227
  • Weergaven 13,7k
  • Created
  • Laatste antwoord

Top Posters In This Topic

Geplaatst
  • Auteur

Voor mij was 1 vd moeilijkste dingen mijn leven te leiden zonder drank. Hoe doe ik dat, hoe leer ik omga met al die emoties waar ik me geen raad mee weet. Ik heb dit en ben dit aan het leren. Mede door mn naasten, het forum, de AA, mn sponsor, de fellowship.
Corinne heeft zich geen raad geweten met haar emoties, lijkt me, en dat is zeer jammer én begrijpelijk. Haar steunen kan ook door ons leven te leiden en er voor haar te zijn indien nodig. Maar goed, als nou zo ongeveer iedereen af gaat zeggen...Ik ben bijna 2 uur onderweg om te komen, het is voor iedereen een inspanning. Maar ook voor een nog kleiner groepje kom ik hoor! Tapas, goed van je. En als je niet komt, ook goed. Belangrijkste blijft dat een alcoholist goed op zich/haarzelf moet passen. In het Big Book staat; weet op elk uur vd dag hoe je ervoor staat. Dit om nare beslissingen hopelijk te voorkomen. Take care.

Geplaatst

Ik weet zeker dat Corinne niet zou willen dat we om haar de meeting zouden aflasten, ik denk zelfs dat ze dat heel vervelend zou vinden.
Meiske geeft ook aan dat dat voor haar geen probleem is.

Ik zou ook niet weten waarom ik geen mensen zou mogen ontmoeten en plezier mag hebben terwijl Corinne's moeder is overleden en zij het zo zwaar heeft.
Helaas is het leven zo dat die dingen vaak samen gaan. We kunnen morgen een kaarsje voor haar branden en haar in gedachten steunen.

Geplaatst

BB en Jane ik heb niet afgezegd maar vind het beter om te verzetten. Wilde de reacties van anderen afwachten hoe die er over denken. Zal zeker woman niet in een gat laten vallen want zoals ik zei is ze hier ook welkom en reizen we niet verder. Miss hebben jullie gelijk om morgen onze intenties te laten blijken naar degenen die het zwaar hebben nu. Zal de eerste zijn om mee te doen want mijn ogen zijn vreselijk rood van het janken dus wat dat betreft ben ik er klaar voor.

Heb woman gebeld om misverstanden te ontknopen maar kreeg voismail. Deze ingesproken dus later meer als ze me nog terug wil bellen.

Alles ligt nog klaar en ben met de soep bezig voor als we hier aankomen. Het taartje hoeft nog afgebakken te worden en ik nog douchen dan is alles kee.

Sorry dat ik nog twijfel maar dan bedoel ik twijfel in de zin of we er goed aan doen. Tja wanneer doe je het goed he?

Eerst maar prioriteit en dat is kefje uit laten, dan de soep, taartje, liggen en douchen. Deze volgorde denk ik zo hahaha.

Geplaatst

We doen het zo goed mogelijk Drup.
Bak jij je taartje nou maar voor ons,
ik bak een lekker dadelnotenbrood
en iedereen komt gewoon lief en leed delen
en het lekkers natuurlijk, eerlijk!
(ik een beetje meer dan jij:music;)
Woman is met bellydance bezig 3,5 uur vandaag
dus wij willen haar morgen zien aftrainen/afkicken
en dan niet van de drank natuurlijk.
Ik heb er zin in!
Jane

Geplaatst

Net terug uit de dierenspoedkliniek. Kat heeft een insult gehad, waarschijnlijk tgv kanker maar dat is niet zeker. Moet haar nu 24 uur observeren en maandag naar de eigen dierenarts. Zal me toch de luren leggen want dit is de 3e keer dat er iets tussen komt. Mag ik jullie niet zien ofzo?

Ondertussen bericht van woman gehad en die blijft bij haar standpunt dus komt ook niet.

Jammer heel jammer. Taartje is klaar en ligt in de vriezer. Kadootje voor Zowie bederft niet en de poppetjes wil ik wel opsturen. Appelsap komt wel op, soep is een beetje veel nu maar in elk geval maken woman en ik een andere afspraak om elkaar toch te zien. Ben erg teleurgesteld maar katje gaat nu ff voor. Ik ontmoet jullie dus wel maar het lijkt een voor een te gaan hahaha.

Geplaatst

Ik kom morgen sowieso even kijken of er mensen zijn. Zo ja, dan blijf ik, zo nee, dan help ik eventueel wel met opruimen en afsluiten om daarna weer naar huis te gaan.

Geplaatst

Nou ik wil écht toch Ari en Jane zien en Fran en Bb en Koh zien opruimen!!!!!!!!

En Tapas, tuurlijk mag je meerijden.

Ijs en weder dienende kom ik!

Geplaatst

Vind ik ook Ari maar ik kom wel hoor en er komen nog wel een paar, weet niet meer wie allemaal.
Het is echt hartstikke jammer. Ik verheug me er ook zo op.

Geplaatst

Ja Emmaroos,

Maar ik wil Ari zo graag zien ! En Tapas komt toch, de held.
Gaan we samen reizen gezellie!

En jane, en BB en ER en Fran.

Geplaatst

Hoi Ari,
Fijn dat je ook komt, we gaan het gewoon goed hebben, toch?
De tijden zijn tussen 13-16 uur.
groetjes en tot morgen

Geplaatst

Ik ga dan ook maar snel naar bed want morgen wordt nog een lange dag ;)

Geplaatst
  • Auteur

Ik kom ook:D Jammer voor de rest, maar het is niet anders.

Geplaatst
  • Auteur

Correctie Jane. Begintijd is 13.30! Niet 13uur. Tot straks....

Geplaatst

Kohtje ik vrees dat ik je van ADB ken hahaha.

Ari ik wil ze wel opsturen hoor. Heb er 24 dus als je me via pb je adres stuurt dan zend ik ze op (mits je me vertrouwd natuurlijk).

Geplaatst

BB en Fran en ER,

Ik weet niet of jullie samen met de trein komen, maar er is een voordelige herfsttoerkaart voor 39,50 euro
waarmee je een hele dag onbeperkt kan reizen in de 1e klasse voor 2 personen. Voor 2 tientjes de man ben je klaar!

Ideetje?

en nu ga ik écht pitten!

Welterusten!!!!!

xxx

Geplaatst

Even een vreemde op jullie draad..
Maar ik wil jullie voor ik naar bed ga allemaal een hele fijne dag toewensen
en veel plezier met elkaar!!!

Geplaatst

Hoi
Kom net thuis
Zware maar te gekke dag gehad. Nog lang nagezeten bij de oppas van Zowie. Zij dronken bier ik niet.
Als ik zeker had geweten dat het niet verzet zou worden was ik vanavond na mn optreden naar huis gegaan, nu ben ik gebleven, omdat ik niet zeker wist of het door zou gaan of niet.
Naar huis gaan en er dan achter komen dat het verzet zou worden zou voor mij een valkuil zijn.
Ik hoop dat jullie het een beetje begrijpen, het liefst had ik morgen natuurlijk voor jullie gedansd hoor ! Ik wil elke dag wel dansen :)
Spreek jullie morgen weer en hoop dat de meeting gezellig wordt.
xx

Geplaatst
  • Auteur

Jip, bedankt voor jouw 2 cents. Graag hoor ik over je eigen ervaring hiermee.

Houtje, tanxs voor de tip, auto is toch gemakkelijker.
Woman, well done, geen :beer: is goed. Dans jij maar lekker voor ons op de volgende meeting die er vast en zeker gaat komen, no worry's.

Tot straks.

Geplaatst

Hallo allemaal!

Ik ben in Deventer en had in mijn Taxi: Tapas & Tapas en Jane4, we zijn gezellig keuvelend naar
Deventer gereden.

Verder is het heerlijk om al die oude bekenden weer te zien en te zien hoe goed het met iedereen
gaat.

Je deelt toch een gemeenschappelijke achtergrond, motivatie en ervaring en dat schept een band.

Ben heel blij dat ik toch gegaan ben!

Maak een account aan of meld je aan om een opmerking te plaatsen

Account

Navigation

Zoeken

Zoeken

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.