Spring naar bijdragen
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Forum Verslavingdebaas

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Dinsdag 22 augustus 2017

Featured Replies

Geplaatst
Zojuist zei fleurtje:

Ik snap em ni :blush:

Hamster = echtgenote en ik heb graag alle rommel buiten maar we verschillen daarover van mening ....

  • Antwoorden 123
  • Weergaven 9,2k
  • Created
  • Laatste antwoord

Top Posters In This Topic

Most Popular Posts

  • Goeiemorgen.   Dagpact: Mootje (Kohtje, plaats alvast gereserveerd, mocht je hem willen, anders vervalt deze gewoon weer...) jowan

  • Om te geloven dat we het kunnen, moeten we eerst slagen  ( flauw grapje he)

  • Een heel goede morgen allemaal. Dagpact: Mootje Kohtje jowan Lars tinto   Mootje-Kootje, met dank aan ..... jowan. Zat te denken aan: met dank aan jootje, m

Geplaatst

En neemt bijna een blz in :D

Dikke kont! Ff verder tv kijken :lips:

Geplaatst
Zojuist zei Muffin1956:

Hamster = echtgenote en ik heb graag alle rommel buiten maar we verschillen daarover van mening ....

Aaaaahhhh! I get it! :D

Geplaatst

Even tussendoor: mijn buitenkonijn is ziek. Ontstoken ogen. Inmiddels is zij een binnenkonijn die zes keer per dag met oogdruppels (die ongeveer een miljard euro kosten) bedropen moet worden. Kennen jullie dat konijnenmonster van Monty Python? Dat is een vreedzame hippy vergeleken met mevrouw Konijn.   :mellow:

Ik heb maar weer een non aloholisch biertje geopend. @Lars het is een blikje dit keer. Misschien moet ik je gouden ring binnenkort verpatsen voor als mevrouw Konijn nog verder instort. Maar dan krijg ik wel een nieuwe toch

 

Geplaatst
2 minuten geleden zei spirit:

De rede van mijn verhuizing is, omdat het hier een erge stille wijk is. Ik wil altijd wel wat leven in de brouwerij.

Ook heb ik niets met een tuin, dus vandaar de flat.

Tsja, wat is klein? Het valt wel mee denk ik. Ik ben nog heel erg aan het twijfelen en aan het bedenken, waar ik mijn spullen moet laten.

Aan de andere kant, ben ik wel alleen, dus heb ik niet zoveel spullen en er is ook nog een rommelkamertje, waar ik mijn spullen wel kwijt kan.

Deur dicht en je ziet er niets meer van. Nu heb ik alles op zolder, waar ook de helft van weg kan. Ik denk, dat het wel overzichtelijker gaat worden daar voor mij.

Zo aan het twijfelen, wat ik moet doen. Ik wil er wel graag beter op worden, maar wil ook wel aan mijn hond denken. Die gaat ook nog wel een aantal jaartjes mee.

Hond op een flatje, vind ik ook weer zielig, hier kan ze lekker in de tuin, maarja, daar kan ze weer lekker op balkon in de zomer.

Word gek van mezelf momenteel!

Als je van een tuin en wat rust houdt dan is een appartement niet echt een goed idee, en hoe groot is de hond eigenlijk? Als de hond nu buiten wil zet je gewoon de deur open maar op een appartement is dat natuurlijk niet mogelijk, Aan de andere kant, met een appartement trek je de deur achter je dicht en kan je desnoods een paar maanden wegblijven, dat is natuurlijk met een huis niet het geval. Al bij al een moeilijke beslissing.

Ik woon hier in een appartement met een geweldig zicht en heb heel rustige buren, maar mijn vrouw houdt van groter wonen, met een tuin (hebben een Jack Russel van 13 jaar) dus zij woont liever in het huis in België. En zo heeft iedereen wel zijn mening, alles heeft voor- en nadelen maar je moet voor jezelf uitmaken wat echt belangrijk is voor je en op die basis de beslissing nemen.

Geplaatst

En heb je ruimte voor je nieuwe lief daar Spirit? :D Hij moet wel een eigen vleugel krijgen anders lopen jullie elkaar daar voor de voeten. 

 

En 'n konijn is altijd leuk voor op het balkon. Daarover sprekende.. Ik heb nog een leuk exemplaar voor je 

Geplaatst

Nieuwe ring? Mens ben bijna blut. Oh @Reacher ga volgend jaar met @fleurtje op vakantie dat vind je wel goed toch? @huttula is van de konijnen die heeft er verstand van. Spirit wel spannend denk er inderdaad maar even goed over

Geplaatst

Ik ga met die druppels van een miljard euro aan de slag Sheila, bedankt voor de theewatjes tip. 

Tssssss.....op vakantie met Fleurtje... :devil: Ik drink al haar cola op! Zo!

Geplaatst

Eh.... Die liefde van jou gaat echt door de maag zeg. Vorige week gooide ik er nog een high tea tegenaan en Fleur heeft pannenkoeken en Reacher is weer vrijgezel :mellow: Wat gooit ze in haar beslag? 

Geplaatst
Zojuist zei Reacher:

Heb je drugs op? :wacko:

:D :D :D

Ik lig in een deuk 

Maak een account aan of meld je aan om een opmerking te plaatsen

Account

Navigation

Zoeken

Zoeken

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.