Spring naar bijdragen

MaryArt

Forumdeelnemers
  • Aantal bijdragen

    826
  • Geregistreerd

  • Laatst bezocht

  • Gewonnen dagen

    6

Recente profielbezoeken

Het blok recente bezoekers is uitgeschakeld en wordt niet getoond aan andere gebruikers.

MaryArt's Achievements

Forummer

Forummer (2/4)

  1. DAGPACT: MaryArt Goeiemorgen allemaal!
  2. DAGPACT: MaryArt Goeiemorgen allemaal!
  3. DAGPACT: MaryArt Goeiemorgen allemaal!
  4. Goeiemorgen allemaal, @Oskar Het maakt mij eerlijk gezegd niets uit of het tussen de ditjes en datjes staat of op een apart draadje. Maar ik ben ook altijd een van de eerste dus ik hoeft nooit zo te zoeken. Het is wel overzichtelijker natuurlijk dus ik stem voor.
  5. Dagpact: Quinn renaldo61 MaryArt
  6. Dat is wat ik wil: een lekker droog april! Bob Kaatje Mariposa 🐘 Jane renaldo61 MaryArt 🎨
  7. @Musashi Yvonne zorgt er straks voor dat het rijtje mooi in orde komt. Ik heb ook altijd van die spaties ertussen.
  8. Dagpact: Mormel renaldo61 MaryArt Goeiemorgen allemaal!
  9. Dagpact: Mormel renaldo61 MaryArt Goeiemorgen allemaal!
  10. Dagpact: Mormel Quinn renaldo61 MaryArt Goeiemorgen allemaal!
  11. MaryArt

    Zaterdag 28 maart

    Heeft iemand al leuke of pakkende suggesties voor een aanhef voor een droge aprilmaand? Ik had deze bedacht: IK WIL: NIET DRINKEN IN APRIL! Maar een andere is ook heel welkom!
  12. Ben echt bezopen nu. Voelt eigenlijk best wel lekker. Heeriijk die roes zelfs zo dat je denkt goh als ik zo weg mag glijden de dood in dat je denkt nou dat is prima zo. Zo dacht ik er precies hetzelfde over toen ik nog dronk..
  13. Ik had het idd ook gewoon onder die ander kunnen doen maar dat vond ik dan weer verwarrend 🤣
  14. @Moeps dat is een niet dagpact... Vandaar dit normale dagpact..
  15. MaryArt

    Zaterdag 28 maart

    Deze succesvolle vrouw heeft toch maar een "wel" dagpact aangemaakt als je het niet erg vind @Sanity 😋
×
×
  • Nieuwe aanmaken...