Spring naar bijdragen

renaldo61

Forumdeelnemers
  • Aantal bijdragen

    6.566
  • Geregistreerd

  • Laatst bezocht

  • Gewonnen dagen

    44

Alles door renaldo61 geplaatst

  1. Wat ik er mij zeker ervan herinner is, als ik er vorig jaar instapte ik er niet hoefde uit te stappen.
  2. Ik kan mij niet herinneren of ik vorige jaren uit de slee moest stappen?
  3. Gisteren ben ik lang op zoek geweest naar een schoenenwinkel die nog sandalen verkochten. In de grootste schoenwinkel in de buurt was ik al gaan kijken verleden week donderdag, daar hadden ze geen sandalen meer. Ik had er dan besteld op het internet, gisteren ging het paar dat ik aanhad volledig stuk. Dus ik kocht er maar dure in een klein winkeltje, waar ze allerlei kleding verkopen. Nu enkele minuten geleden kwamen mijn sandalen van het internet aan. 😇
  4. renaldo61

    ik geef niet op

    Dit heb ik al dikwijls op AA meetings gehoord. Ik ben het echter niet eens met sommige uitspraken binnen de AA. Van mijn psychiater moest ik aan verschillende voorwaarden voldoen voor ik de kliniek mocht verlaten. Niet dat het lijstje volledig moest afgewerkt worden, maar ik moest er wel mee starten. Of ook niet dat ik het nu allemaal beheers. Ik moet nog steeds werken aan mijn gewicht of eetverslaving. Maar ik was ermee gestart. Zoals Ik aan mijn alchohol probleem werkte.
  5. Ik had het over de borden / opschriften die je aan de buitenzijde van een café of restaurant ziet. Dat moet zeker niet weg van mij want dat vind ik dat dat deel uitmaakt van ons cultureel erfgoed. Cafés beginnen nu al op sommige plaatsen een zeldzaamheid uit een verleden te worden waarin mensen een andere levenswijze als nu normaal vonden.
  6. Gisteren toen ik aan een café reclame voor het zwaar bier dat ik vroeger dronk zag, dacht even er een te drinken. Maar al snel kwam ik tot het besef dat ik dit niet kan. Want na een, zou twee volgen en na twee...
  7. Niet op het dagpact @flavieke ?
  8. Dank u
  9. Geen alchohol drinken vandaag zie ik niet langer als een probleem. Goeiemorgen iedereen. Er is een groot verschil tussen iets weten en ernaar handelen. Dagpact: renaldo61 Gisteren bijzonder veel gewandeld. Gisteren de necropolis gaan bezoeken, waar zou ik vandaag kunnen naartoe gaan? https://nl.wikipedia.org/wiki/Necropolis_(Grimde)
  10. renaldo61

    KiloKiller

    120,6
  11. zaterdag 20 dec 2025 04:21 120,6 Onnodig te vertellen dat ik daar erg blij mee ben. Gisteren wel nog warme choco gedronken en zo maar veel gewandeld. Als ik dit weet te behouden haal ik mijn streefgewicht van 120,7 kg volgende woensdag. Ik heb nog wel een paar onverwachte feestjes te gaan.
  12. Wie rijd er dan nog allemaal mee?
  13. renaldo61

    ik geef niet op

    Goed zo
  14. Flinke wandeling. Foto van de Necropolis
  15. Ik heb de plaatselijke necropolis gaan bezichtigen. Begraafplaats van gesneuvelden van WO I. Later als ik terug thuis geraak plaats ik wel een foto
  16. renaldo61

    ik geef niet op

    Dat is toch al positief ?
  17. renaldo61

    ik geef niet op

    Ja dat heb ik gelezen. Er zijn ook autisten zoals ik met een alchohol probleem. Waar ik nu wel over twijfel is wat de beste wijze is om U problemen aan te pakken.
  18. Er waren blijkbaar nog voorgerechten over van het kerstfeest gisteren. Dus ik heb nog zalm gegeten.
  19. renaldo61

    ik geef niet op

    Ik ben geen psychiater of arts. Ik heb wat gelezen over borderline en dat lange opnames bij borderline niet aangewezen zijn. Maar wat ik me afvraag is, of je een persoon bent met een borderline probleem of met een alchohol probleem? Ik lees wel dat je steeds meer alchohol nodig hebt. Dat is iets wat ik zeker herken. Ik dronk me zeker laveloos en toch ben ik gestopt voor mijn laatste volledige opname. Wilde ik stoppen? Dat weet ik nu niet meer. Maar ik wilde na mijn gesprek op maandag zeker niet herbeginnen. En dat wil ik nog steeds niet.
  20. renaldo61

    Even voorstellen....

    Welkom
  21. renaldo61

    ik geef niet op

    Heel simpel ... Stop met alchohol te drinken
  22. Blijkbaar zijn er weer enkele van het dagpact afgevallen? Dagpact: renaldo61 MaryArt 🎅 flavieke Fonny🎄 Zo is het lijstje weer volledig
  23. Ziet er smakelijk uit
  24. Ik vind mijn dag geslaagd als ik "veel" "persoonlijke" gesprekken heb.
×
×
  • Nieuwe aanmaken...