-
-
Even voorstellen
Eigenlijk vroeg ik niet om steun en tips, maar schreef dat ik die hoopte te vinden door op het forum rond te lezen. Dus laat mij nou maar even rondkijken Lonster. OK?
-
-
Even voorstellen
Ja, met twee kopjes: Tea for two, omdat ik het niet alleen kan!
-
-
Even voorstellen
Om me aan mijn voornemen te houden heb ik deze ketting gemaakt. Zijn er meer van jullie die dat soort dingetjes doen?
-
40 dagen vasten
Kan ik nog meedoen? Het is tenslotte nog geen Pasen!
-
-
-
-
Hoe ga je om met de gedachte naar drank?
Is het gelukt?
-
Even voorstellen
Dank je wel jullie alledrie! Leuk om gelijk al een reactie te krijgen. Myle, ik denk dat ik eerst maar probeer dan hier te gaan kijken en te lezen wat mensen hebben geschreven. En dat boek telkens herlezen. Dat heeft me echt geïnspireerd.
-
-
-
Even voorstellen
Dank je wel Bob!
-
Even voorstellen
Ik wil eigenlijk niet een nieuwe discussie starten maar me voorstellen. Ik ben hier voor het eerst. Gisteren heb ik nog een fles wijn gedronken, maar toch lukt het me da laatste tijd telkens een dag of 3 niet te drinken. Dat is heel wat voor mij.Ik ben het boek Chardonnee aan het lezen en daarin werd over lotgenotencontact op internet geschreven, en nu heb ik jullie gevonden! Ik heb een opschrijfboekje gekocht. Het ziet eruit als een paspoort. Het heeft 250 bladzijden. Ik wil zo graag dit boekje vol maken door elke dag een bladzij te geven en te melden hoe het met het niet drinken en met het leven gaat... Ik hoop veel steun en tips tegen te komen door hier de bijdragen van jullie allen te lezen.
Nomisugi
Forumdeelnemers
-
Geregistreerd
-
Laatst bezocht