Hi ik ben Sabine en weer met een nieuwe poging begonnen! Nu 5 dagen gestopt met drinken. Dronk niet zoveel meer maar wil het helemaal niet meer en er uiteindelijk ook niet meer mee bezig zijn!! Ik zoek een maatje om te sparren en niet alleen digitaal😆. Ik woon in Ermelo.
Hoi Anna wat goed zeg. Hoe lang ben je gestopt? Leuk je te spreken. Volgens mij is dit prive. Ik zit nu in een whatsapp groep met 5 andere. Ik zal het doorgeven!! Liefs van Sabine
Hoi ik ben Sabine, 46 jaar en bijna 2 maanden alcoholvrij en zou graag online of live in contact komen met mensen die ook net als ik gestopt zijn met drinken en daar ook moeite mee hebben. Ik merk wel enorm veel voordelen maar mis het wel bij sociale contacten. Ik hoop dat het verlangen een keer over gaat. Rookte af af en toe bij uitgaan en nu aan de pleisters en gaat goed. Nu volhouden.