-
Afkicken oxazepam
Je hebt snel afgebouwd, te snel, maar als je nu al een paar weken onderweg bent, is het zonde weer te gaan slikken. Je moet er doorheen. Bij mij duurde het 8 weken. Ik dacht dat ik het niet volhield, maar toch lukt het. de tijd gaat voorbij, en die heelt. Ik heb ook zo veel gehuild, en ik heb het van angst uit geschreeuwd! ik kon echt niet meer, dacht ik. Maar ik kon nog wel. Na 8 weken was het over, en het voelt nu zo heerlijk... veel succes!
- Laatste stap
-
- Laatste stap
- Laatste stap
-
Laatste stap
Hoi Kim, nu, na bijna 8 weken na laatste pil, gaat het goed. Het is voorbij, ik voel me goed. De eerste week voelde ik nog niets, maar daarna 6/7 weken echt verschrikkelijk.. volhouden! Elke dag is er één. Ik had het overdag, en niets hielp .. uitzitten voor jou liggen...ik zou zeker melatonime nemen, kan geen kwaad. Ik nam ook promethazine, kan je aan je huisarts vragen ..
-
Laatste stap
Dank Annezomer. Mijn enige lichamelijke klacht was een droge mond. Heel onaangenaam, maar dat is sinds dit weekend voorbij. Helemaal weg. Als ik jouw weg volg, is het volgende dat afneemt, de angst. Ik probeer die te accepteren voor wat die is. En ik heb vandaag weer gesport, huilend maar het leek of ik heel erg zweette. Actief blijven is moeilijk, het liefst lig ik onder een deken op de bank, pfff.. dankjewel, ik ga door.
-
Laatste stap
Ik ben nu 6 weken benzo vrij. Dat was voor jou het eind vsn de hele zware afkick toch? Ik heb wel goede dagen, dagdelen gehad, maar vandaag is er weer angst en ik kan nergens naar toe. Wie snapt dit nog? 6 weken na een half tabletje huilen als een klein kind. Geen lichamelijke klachten, had ik die maar. Beter dan alles verpestende angst... zo bang als ik nog nooit in mijn leven heb meegemaakt. Hoe lang nog? Anne: gaat het nu goed met je? dat zou mij goed doen. paniek. Dat dit nooit meer over gaat. Wat nou als er echt iets in mijn leven gebeurt, een ziekte oid? Hoe kan ik dat ooit aan zonder oxazepam? Ik verlang naar rust in mijn hoofd. Geen paniek. Hoe houd ik dit vol.., waarom hebben de psychiaters mij dit jarenlang voorgeschreven? Weten ze wel van de benzo hel?? Ik heb wat steun nodig..
-
Forum pauze of end of story
Dank je wel Foxy, voor je steun. Je bent een stuk verder dan ik!
-
-
Laatste stap
Ik heb gister echt een goede dag gehad! Zo fantastisch, dat dat ook nog bestaat. Ik had de rust in mezelf om naar de markt te gaan, ik kon studeren. Ik had geen angst en geen dwang. Ik was vrij. ik ben blij dat ik niet meer ben gaan slikken. Nooit meer. Ik heb gister een weekendje weg geboekt met Hemelvaartsdag, ik kon weer plannen maken. Ik verheug me er op. maar vandaag is weer knudde, * , ben bang. maar ik ga door!! Dank jullie voor de hulp , zonder jullie had ik het misschien niet gered en slikte ik weer oxazepam.
- Laatste stap
-
Laatste stap
- Laatste stap
Anne, Foxy, het is zo zwaar. Het weekend was zwaar, praten praten praten. Mijn man wil dat ik het over iets anders heb. Hij wordt er gek van. Ik kan niet meer. Ik moet zo huilen. Ik kan niet meer. Ik spreek zo de psychiater. Die wil zeker dat ik weer begin. Of niet. Ik weet het niet meer.- Laatste stap
Nu al bijna 5 weken van oxa af. Ik heb er wel nog altijd één bij me in mijn tas, voor het geval dat. Hoe meer ik erover lees en leer, des te helderder zie ik in dat ik 7 jaar mijn angststoornis in stand hield door de oxa, wat heeft Exposure therapie voor zin als je daarna weer een pilletje neemt? Elke dag weer met mezelf onderhandelen , een half tablet of een tweede... of een derde als het niet ging. Dag in dag uit die angst. Ik vind afkicken zwaar. Ik heb het af en toe niet meer, kan dan alleen maar huilen.... een hoopje mens onder de deken op de bank, jankend als een gewond dier. Zo erg is het. Ik heb deze week bijna 112 gebeld, dat ik het niet meer kon . Toch door gegaan. Geen oxazepam genomen, uit gezeten. Een keer naar sportschool. Best wel trots. Voel me iets beter maar durf dat bijna niet op te schrijven... wordt vervolgd.- Laatste stap
- Laatste stap
Ja, gaat dit ooit over... hoeveel slikte je en welk medicijn ? Ben je in stappen gestopt? Hoe waren die 2 weken? Ik ben vandaag naar de sportschool geweest, dat vind ik een prestatie. Ik heb tijdens de body pump gehuild, maar niemand die het zag gelukkig. Ik kan slecht ontspannen. Niet eigenlijk, continu op vlucht/vecht modus... avonden iets beter.. de afkick verschijnselen geven me het idee dat ik terug bij af ben. Ik geloof het gewoon niet dat ik zo ziek kan zijn van een half pilletje ! Toch maar weer inprenten. En er doorheen , want ik wil dit middel nooit meer slikken.. jij ook sterkte, volhouden’ - Laatste stap
Bar
Forumdeelnemers
-
Geregistreerd
-
Laatst bezocht