Spring naar bijdragen

Alle activiteit

Deze tijdlijn wordt automatisch bijgewerkt

  1. Afgelopen uur
  2. Rudo

    Even voorstellen

    Hey Roffa, goed dat je je gemeld hebt hier. Zeker als je in de "flow" van drinken zit, is stoppen moeilijk en verval je makkelijk is mijn eigen ervaring. Ik nu bijna 2 weken niets gedronken en geen idee hoelang nog maar op dit moment gaat het goed. Waarom begin je morgen niet met dag 1 zonder drank? Je zult je na een paar dagen een stuk beter voelen. Gunnen we je. Succes en blijf gerust posten hier.
  3. Bob

    Profielafbeelding instellen?

    Rechtsboven staat je profielnaam. Daar kun je een menu openklikken. Kies Profiel, en klik dan op de button Omslagfoto.
  4. Vandaag
  5. Roffa

    Even voorstellen

    Ik snap dat je dat vraagt. Maar nee. Overdag of als ik een nacht goed geslapen heb is er geen enkele craving. Dan kan ik de drank makkelijk laten staan. Ik drink ook niet voor de roes of het dronken gevoel. Dat vind ik zelfs erg onprettig, net zoals ik wijn ook niet echt lekker vind. Het is voor mij gewoon een slaappil die altijd werkt. Daarbij heb ik gelukkig een fijn leven zonder grote obstakels, weinig zorgen... Niks om voor weg te vluchten dus. Mijn drankprobleem is daarmee misschien anders dan veel andere mensen, maar -voor mij - net zo problematisch en gevolgrijk.
  6. Sanity

    Even voorstellen

    Oke dat klinkt goed. Maar sorry dat ik het vraag, zijn die slaapproblemen wel de echte oorzaak dat je drinkt? Of probeer je met die drank gewoon een onderliggend probleem weg te zuipen? Ik ken jou natuurlijk niet persoonlijk maar vaak is er een diepere oorzaak voor een drankprobleem dan alleen maar slaapproblemen.
  7. Roffa

    Even voorstellen

    Ik heb op dit moment voor de slaapproblemen hulp van de huisarts en een psycholoog. De alcohol wil ik nu eerst samen met mijn echtgenoot oplossen. Als dat niet lukt (en ik ga er m'nstinkende best voor doen om dat wél te laten slagen), dan zoek ik daarbij ook professionele hulp.
  8. Sanity

    Even voorstellen

    @Roffa ook van mijn kant hier een warm welkom. Wat je beschrijft is voor mij zeker heel herkenbaar, snel en veel drinken om te kunnen pitten. Dat werkt slechts voor een paar uur maar dat wist je al. Heb je hulp, huisarts, verslaviingsarts o.i.d?
  9. bumperjim

    dry Jan 2026

    Mn moeder is jarig. Droog vieren. Niet moeilijk want ik zit op 1000 km afstand.
  10. bumperjim

    Even voorstellen

    Welkom! Goed begonnen, nu volhouden. Succes!!
  11. Zo moet je het niet zien. Je hebt haar niet afgestaan. Je hebt haar verder lijden bespaard. Dat was het meest humane wat je kon doen. Als je dat niet gedaan had, was je egoistisch bezig geweest en had je je geliefde huisdier een doodstrijd laten voeren. Ik heb een aantal jaar geleden een katje van nog geen jaar in laten slapen. Het beestje had natte FIP en zijn organen losten langzaam op. Met allerlei medicijnen hadden we 'm nog een paar maanden in leven kunnen houden maar dat was dan alleen puur voor onszelf en het beestje had geen leuke laatste maanden gehad. Ik heb er toen wel voor gekozen om de dierenarts thuis langs te laten komen om hem in zijn vertrouwde omgeving in te laten slapen zonder verdere stress. Ik heb 'm destijds huilend begraven en vond het echt onrechtvaardig maar voor het beestje was het gewoon het beste. Soms is houden van gewoon loslaten hoe moeilijk dat ook is.
  12. Haha ja scherp en precies dat. Lekker krioelen met aardwormen en al die andere diertjes.😁 Kijk alleen uit dat je niet nog verder aangevreten wordt.
  13. De aardappel, ja ik ga er weer naar terug, veel gezelliger!
  14. Was bedoeld als afkorting maar speciaal voor de moddereter heb ik 'm nu voluit geschreven. En kruip nu ajb terug onder die steen waar je onder vandaan gekropen bent.🙃
  15. De boodschap is aangekomen.
  16. Corrigeer je dat k wijf dan en maak er zeikwijf van dan krijg je geen correctie van de moderators.
  17. Ik 💗 ook van jou😂😂😂
  18. Toppertje, oeps sorry bedoel natuurlijk Kortom Uitermatig Teleurstellend wijf😁
  19. Thanks, Sanity, ik houd mijn bek wel weer voorlopig. Dat is taal die ik wel snap.
  20. Ehh, zou bedoelen we het eigenlijk wel. Maar we vinden het zo bot om dat tegen je te zeggen. Dus mond houden nu .... 🤣
  21. Haha, Ja, ik hoor meteen Jan Geutz Ja.
  22. Ik ben zeer slecht in het onthouden. Dan bedoel ik ook verjaardagen. Sommige verjaardagen houd ik bij. Ik zie op tegen de dag dat het een jaar geleden is dat ik mijn Femke moest afstaan.
  23. Hoe stel ik een profielafbeelding in? Ik zie nu alleen zo'n cirkel met een letter erin. Heb net e.e.a. geprobeerd maar ik zie geen resultaat.
  24. Gewoon even, omdat ik hier wel kan en mag. Like me niet meer alsjeblief? Dat je een bericht achter laat met ik heb je gelezen Spud, kan ik meer dan een like. Een like, roept zoveel vragen op bij mij en daarmee de boodschap, leuk wat je zei Spud maar je hoort er eigenlijk nog steeds niet bij. Jep, een like, hoe goed bedoeld ook, betekend voor mij dat ik verder mijn mond mag houden en eigenlijk wordt verzocht om aan het gesprek niet meer deel te nemen. Zo is het waarschijnlijk niet bedoelt, dat snap ik, maar dat effect heeft het wel op mij.
  25. renaldo61

    Even voorstellen

    Voor afkicken kan een arts helpen met medicatie. Met katers heb ik geen ervaring. Welkom hier.
  1. Meer activiteit laden
×
×
  • Nieuwe aanmaken...