Spring naar bijdragen
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Forum Verslavingdebaas

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

kater

Featured Replies

Geplaatst

Hoi luitjes,

Ik heb een flinke kater, kan iemand van jullie mij tips geven om de dag een beetje draaglijk door te komen zonder A.
Ga nu even eten, lunchen, kijk tussen klussen door op het forum. En reageer als het nodig is.

Geplaatst

Francien,

Beste kater tip is inderdaad veel water,rust en frisse lucht.....En vandaag niet drinken en morgen zie je wel weer verder!!!

Ga naar de reformwinkel en koop lekker van die kruiden thee en een mooie theepot voor je zelf. Potje thee zetten lekker zitten. In plaats van die fles wijn kopen en open maken.

Geplaatst
  • Auteur

Ellie,

weet niet of je nog online bent, heb tip opgevolgd. Heb groene thee gedronken maar helaas ook een 'hair of the dog' genomen. Was een 'big dog'.:$

Geplaatst
  • Auteur

Joann,

het engelse spreekwoord voor anti-kater tip is ' take a hair of the dog that bit you', neem nog een glas waar je zo ziek van bent geworden. Bedankt voor je tip op mijn vraag. Ben er nog niet bovenop maar morgen zie ik verder.

Geplaatst
  • Auteur

Joann,

Het is stil vanavond op het forum, is dit altijd zo op zaterdagavond?

Geplaatst

Hoi Francien, nee het is op zaterdagavond meestal niet stil. Maar jij hebt een nieuw draadje aangemaakt, en dat heeft denk ik niet iedereen door. Het is handiger gewoon op het dagdraadje mee te schrijven. Daarvan zijn er vandaag ook al twee, dus ik zou gewoon die met de meeste reacties nemen, daar schrijven de meeste mensen.

Anna

Geplaatst

Hallo Francien,

Jammer dat je ook weer een glas hebt genomen. Zo blijf je in een visuele cirkel , doorgaan.
Weg met die drank, als je tenminste wilt stoppen. Ik weet het is moeilijk, daarom moet je ook schrijven.
Op zaterdagavond, is het verschillend, is trouwens voor elke avond. De drukte zoals gisteren, was volgens mij, ook uniek. Of vergis ik me daarin mede forumleden?????????

groet Ferry.

Geplaatst
  • Auteur

Anna,

Ik stop er even mee. Zie dat er maar 5 mensen zijn ingelogd. Even kijken wat op TV is.
Je woont aan de LEK lekker. Zou ik ook wilen wonen aan het water. Ik woon in de heuvels, dat is ook wel mooi.

Maak een account aan of meld je aan om een opmerking te plaatsen

Account

Navigation

Zoeken

Zoeken

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.