Spring naar bijdragen
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Forum Verslavingdebaas

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Dinsdag 5 augustus 2008

Featured Replies

Geplaatst

Onze prima ballerina. Ons"stervend" zwaantje, vliegt weer!:)

  • Antwoorden 241
  • Weergaven 8,4k
  • Created
  • Laatste antwoord

Top Posters In This Topic

Geplaatst

Kirky en anderen die hun rijbewijs zijn verloren je gelooft je ogen niet en ik daarnet mijn oren niet want na met doggy te hebben gewandelt werd ik gebeld. Mijn rijbewijs komt terug in december (mits ik goed gekeurd wordt)en voor de geleden schade is een bloemetje niet genoeg dus we willen u een financiele schadevergoeding geven. Drup zag meteen die Amerikaanse tafrelen van doe maar een paar ton hahaha. Kan natuurlijk hier niet maar was zo ontzet dat ik afgesproken heb volgende week mijn bedrag te noemen en zit natuurlijk sindsdien wel hele bedragen te verzinnen en me af te vragen wat reeel is. Bedoel te zeggen dat ik ook verkeerd was maar protesteren toch zin kan hebben en vooral voor jou Kirky want het is/was je vak Zo maar een info om het nooit op te geven.

Geplaatst
  • Auteur

Goed nieuws druppeltje, al weet ik de voorgeschiedenis (het waarom je 'm kwijtgeraakt bent) niet :present:

Geplaatst

Druppeltje, ga nu eens eerlijk bij jezelf te rade.:) heel het forum heeft zo meegeleefd. Je zou het onder ons moeten verdelen. Dan kan je er ook geen "slechte" dingen mee doen! ;)

Geplaatst

Welke mosterd en welke maaltijd! Je wordt gelezen, en vervolgens gaan we diep nadenken. En dan...;)

Geplaatst

Kirky, lijkt me niet, ik ben een goed lezer. Pippi veegt een bericht weg, dus trek ik de conclusie, dat het daar op slaat. Maakt verder niet uit!

Ik type langzaam, dus altijd mosterd na de maaltijd. Misschien treedt er forummoeheid op. Time to go!

Geplaatst

Zeker waarde Kirky, mischien zijn we allen wat moe! Waar nu mosterd na de maaltijd staat stond eerst wat anders. Uit duistere motieven verwijdert. :D

Geplaatst

Goed
Ik was dus bezig met een antwoord op Tapas en toen plotsklaps geen internet meer !!! Gbrmbl grmbl.
Mijn winkeltje dus....
Eerlijke handel, Max Havelaar, al klinkt dat erg geitenwollensokkerig. Ik heb 8 jaar ervaring in de idieele branche, ken dus de leveranciers en de producten erg goed.
Eerst maar weer eens flink bijlezen.....

Geplaatst

Edflobe en Floortje, ja het ergste is weggetrokken.
Doe het nog rustig aan, maar heb wel wat dingetjes gedaan en geregeld, zoadat ik weer wat trots op mezelf kan zijn !!
Hoe gaat het met jullie nu ???

Geplaatst

Zo
Ik heb gebeld naar de AA.
Er is inderdaad op vrijdag iig een meeting. Staat in mn agenda. Raar gevoel om daar heen te gaan. Brok in mn keel. Hele stap voor mij.
Voor zaterdag kan ik het nummer niet bereiken, dus dat blijf ik nog proberen !
Tjeemig de peemig, heftig hoor !!!

Geplaatst

Ik heb vandaag weinig te melden.
Alles is al gezegd.

Laterssssss!

Geplaatst

Hoi Houtje,
Ook stil vandaag. Ik heb ook geen inspiratie.
Ik vond het fantastisch dat zoon heeft gestofzuigd. Even een noot voor Pippi erbij: zoon is 20,5 en hoeft geen ijsje. Ik heb het nog gevraagd :D . Nee, zoon doet wel meer van die spontane hh-acties en wie ben ik om te zeggen dat dat niet mag. ;)

Geplaatst

Jeetje Houtje, was dit je eerste uitschuiver sinds 2005 ???????????????

Geplaatst
  • Auteur

Het gaat vandaag prima, dank je Woman. Gister in de late namiddag/vroege avond had ik een dipje, niets met drank te maken, gewoon wat verdrietig, maar is nu weer helemaal over.

Leuk dat je je eigen zaakje gaat beginnen. Wens ik je dan ook erg veel succes mee. En inderdaad, zoiets opzetten is niet handig met drank, dus lekker droog blijven!

Geplaatst

Jeetje ja, ik heb ook zoveel gehuild de afgelopen weken, dat krijg je als je stopt met verdoven.....
Echt soms om de stomste dingen op tevee kwamen de tranen !!!
Goed hoor lekker uitjanken, wordt je schoon en licht van !
x

Geplaatst
  • Auteur

Nou, ik kon anders ook goed huilen met drank. Dronk thuis als ik alleen was en me zielig voelde. Werd ik eerst heel verdrietig, huilen, dan boos, gemeen en cynisch. Poeh, poeh, wat was ik leuk! Nare, wantrouwende smsjes naar mijn (ex)vriendje, maar goed, die heeft ook niet helemaal een schoon geweten. Die smsjes hadden wel een oorzaak.
In ieder geval ben ik nu wel een stuk rustiger als ik zo'n dipje heb. Weet ook dat het weer over gaat en ga gewoon wat dingen doen. Beetje opruimen of schoonmaken, heeft het meteen z'n nut.
Maar..... vandaag gelukkig geen last van. Ga zo even lekker eten, spagetti van gisteren, maak dan een sopje en ga eens de auto van de binnenkant soppen. Gisteren al uitgezogen, maar toen viel de duisternis in en kon ik niet verder. En daarna zie ik nog wel wat ik kan/wil doen.
Degenen die nog eten moeten: smakelijk....!!

Geplaatst

Sorry dat ik hier zo binnenval, maar ik heb heel de middag al een mega 'zin' om te drinken. Zat al een heel plan te maken, hoe dit aan te pakken. Nu ben ik thuis en de flessen bier staan klaar voor t' bezoek, maar ik heb besloten om vandaag, ok vandaag, niet te drinken. Het was echt op het nippertje.
Ik weet nu al dat ik vanavond niks drink, maar vanmiddag was ik aan het 'droogdrinken'. Ben kapot moe. Moet nu eerst eten. Kom straks weer terug. Had zelfs het plan om iemand te bellen. Zo erg heb ik het lang niet meer gehad.

Geplaatst
  • Auteur

Volhouden An, je weet dat je het kunt. Houd dat gevoel vast!

Geplaatst

An,
Goed gedaan! En volhouden!
Goed dat je nu gaat eten. Het helpt als je geen honger hebt.
Be my guest als je toch iemand wil bellen.

Geplaatst

Edflobe: maar ik schrok wel weer van mezelf. Niemand zou me tegen kunnen houden... alhoewel.
Toen ik zo zat te verzinnen WAT ik dan zou gaan en drinken, hoeveel en hoe.... dacht ik ook... maar dan kan ik niet naar het forum... dan kan ik morgen het forum jankend gaan schrijven dat ik een kater heb. Dus kiezen tussen die zooi of het forum ? ? ? ?

IK KIES VOOR JULLIE :heart:

Geplaatst
  • Auteur

Een hele goede keus!.
Enne.... je kiest niet zozeer voor ons, maar voornamelijk voor JEZELF!!!!!:present:

Geplaatst

ja ik zat ook aan jou te denken Corinne en Gem, want HOE kan ik het verkopen dat ik nu aan de zuip ga terwijl jullie zoveel energie in me hebben gestoken. Ik zit hier een potje te janken, maar ik moet nu eten. Sorry, voor de inval, tot straks lieve mensen. Vanavond ga ik maar boven zitten achter m'n laptoppie, kunnen ze hier beneden doen wat ze willen, ik ben er niet.

Geplaatst

oh ja, ik zat ook al te bedenken hoe ik 'gestopt... ' stiekem weg kon halen, kan je nagaan, nou doei, tot straks.

Geplaatst

Sorry, er plofte onverwacht bezoek binnen dus was er eff uit. Zojuist even gegeten en bijgelezen.

Ja Soothe als ik het geld binnen heb geef ik een rondje :) ijs dan

Kirky ik ga nu pb schrijven voor je.

Maak een account aan of meld je aan om een opmerking te plaatsen

Account

Navigation

Zoeken

Zoeken

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.