Sanity Geplaatst 1 uur geleden Auteur Rapport Geplaatst 1 uur geleden Ik kook echt van woede. Hoe onder invloed ik nu ook ben, zwijg ik nu naar hun (ja dat kan ik heel goed, dat dan weer wel). Maar morgenochtend krijgen ze even precies te horen waar het op staat.
Sanity Geplaatst 1 uur geleden Auteur Rapport Geplaatst 1 uur geleden Vandaar dat ik nu even mijn hart lucht hier.....
Sanity Geplaatst 26 minuten geleden Auteur Rapport Geplaatst 26 minuten geleden Inge, ik ga het je slechts 1x uitleggen. Pas op je woorden met confrontatie. Jouw lieve zoontje is begonnen met dreigen tegen mij! Uit respect voor ma laat ik het daarbij. Maar stop met je rare berichtjes over confrontatie etc. Die snotneus heeft sowieso geen recht van spreken. Hij heeft ma 2 jaar links laten liggen! Als je een confrontatie wil kan je ‘m krijgen maar daar word je niet gelukkig van. Je vergeet dat ik ook een kind ben van je moeder en rot op met je schijnheilige zoontje. Die moet echt zijn bek houden. Don’t push me!!!
Sanity Geplaatst 18 minuten geleden Auteur Rapport Geplaatst 18 minuten geleden Toch maar vandaag maar rechtstreeks uit mijn hart!
Aanbevolen berichten
Maak een account aan of meld je aan om een opmerking te plaatsen
Je moet lid zijn om een opmerking achter te kunnen laten
Account aanmaken
Maak een account aan in onze gemeenschap. Het is makkelijk!
Registreer een nieuw accountAanmelden
Ben je al lid? Meld je hier aan.
Nu aanmelden