Spring naar bijdragen

Aanbevolen berichten

Geplaatst

Als je met de gedachte loopt om te gaan drinken en eigenlijk wil je het niet, kunnen we je een steun in de rug geven. We sluiten dan een dagpact af. Waarschuw op de dagdraad dat je dat wilt doen. En probeer hier te beschrijven waarom je wilt gaan drinken.
Als je het toch al gedaan hebt, praat er hier over maar probeer je niet terug te trekken. Blijf communiceren. Blijf contact houden met de anderen.

Geplaatst

Misschien heb ik wel een beetje heimwee naar m'n afgesloten leventje, niets voelen door gebruik kan ook wel eens fijn zijn.
Geen verheerlijking of zo hoor, maar er zijn nu eenmaal ook voordelen verbonden aan alcohol.
Maar ik sla me er wel doorheen hoor !!!

Geplaatst

Tropic je moet het nu zo zien dat je een beetje in een rouwprces terecht gekomen ben. Je bent afscheid aan het nemen van wat een groot gedeelte van je leven, je beste (vriend) is geweest. Afscheid nemen doet altijd pijn, maar houd je maar vast aan het idee dat deze vriend niet goed voor je is geweest, en dat je nu een leven zonder hem gaat leiden. Je zal zien wat de voordelen zijn van een alcoholvrij leven is. Dat is een eerlijk leven. Eerlijke gevoelens die je rechtstreeks kan ervaren. Niet altijd even prettig maar je kunt er dan wel gelijk mee aan de slag.:)

Geplaatst

Triop,
na het moeilijke stoppen,
een korte euforie
en nu het verheerlijken van de voordelen van drinken.
Dit is dus afkicken, net als het leven, gaat het op en neer.
Juist met het neer, zijn we gewend geweest te drinken, dan kan het alleen maar weer op.
Maar leer er maar mee omgaan, want zonder neer, geen waardering meer voor op.
De natuur gaat ook zo, zonder winter geen voorjaar enz.
Houd vol, als wij het kunnen, jij toch zeker ook!

Geplaatst

quote:


Originally posted by:
bolletje

Dagpact voor Tatum




Niwi,


Tatum,


Bollie,


Jop.


Borrie,


Jane,


Witte.



Nog meer gegadigden? Plof er maar in hoor ik zet jullie er wel bij. Tis voor een goed doel.
:)

Geplaatst

Ik fiets er ff tussendoor hoor Bol:

Mag ik hier ff neerzetten dat het wel de bedoeling is dat iedereen die meedoet, voor het naar bed gaan
ff opschrijft of je het dagpact gehaald is, voor zichzelf.
Das nl goed voor het "we doen het samen gevoe'l"

Geplaatst

jammer dat we nu niet weten of Tatum het gehaald heeft, maaar misschien lezen we dat morgen nog, daar hoop ik dan maar op.

Ik heb het in ieder geval wel gehaald en Teveel ook

Maak een account aan of meld je aan om een opmerking te plaatsen

Je moet lid zijn om een opmerking achter te kunnen laten

Account aanmaken

Maak een account aan in onze gemeenschap. Het is makkelijk!

Registreer een nieuw account

Aanmelden

Ben je al lid? Meld je hier aan.

Nu aanmelden
×
×
  • Nieuwe aanmaken...