Spring naar bijdragen

Aanbevolen berichten

Geplaatst (bewerkt)

Lang niks meer laten horen hier .Maar lees nog wel vaak hier hoe het iedereen vergaat .Nieuw jaar nieuwe kansen,dit voorjaar alweer 4 jaar gokvrij.Nooit verwacht zover te komen .Maar het kan echt en ergens heel ver weg kan ik dat rotte gevoel nog terug halen en denk dat dat mij ook altijd tegen houd ooit weer terug te vallen .Als ik het kan na bijna twintig jaar gokken zou iedereen het moeten kunnen .Succes weer iedereen maak 2025 een mooi en gokvrij jaar.one day at a time

bewerkt door Stoppen
  • 6 months later...
Geplaatst

We zijn alweer in juli!

nog steeds niet meer gegokt en hou niet eens meer bij hoe lang al. Het is eigenlijk wel helemaal uit mijn systeem en merk dit ook door deze pagina niet meer te bezoeken. 
 

beste advies wat ik iedereen kan meegeven is Cruks en Gamban. Ook gelijk na 1 jaar Gamban weer opwaarderen. Het gokken is het gewoonweg niet waard. 
 

mensen die gestopt zijn zeggen eigenlijk ook allemaal hetzelfde; je wordt er alleen maar een beter mens van en ontwikkelt jezelf. Stay strong! 

Maak een account aan of meld je aan om een opmerking te plaatsen

Je moet lid zijn om een opmerking achter te kunnen laten

Account aanmaken

Maak een account aan in onze gemeenschap. Het is makkelijk!

Registreer een nieuw account

Aanmelden

Ben je al lid? Meld je hier aan.

Nu aanmelden
×
×
  • Nieuwe aanmaken...