Spring naar bijdragen

Aanbevolen berichten

Geplaatst

Hallo, ik ben Cassandra en ik ben al jaren verslaafd. Binnenkort ga ik met vakantie. Na die vakantie heb ik op 20 september een onderzoek bij het Alzheimercentrum aan de VU-Amsterdam. Ik ben bang dat daar Korsakov gaat uitkomen en dat dat mijn leven en dat van mijn familie op zijn kop zal zetten. En ik ben heeeeeeeeeeeeeeeeeeeeel bang.

 

 

 

 

Geplaatst

Hallo Cassandra welkom op het forum. Ik heb ook nog niet zolang geleden een onderzoek gehad. Ik heb apraxie dat ik handelingen niet goed meer kan uitvoeren. Ik hoop dat de uitslag voor je mee valt. Drink je nu nog of ben je gestopt? 

Geplaatst (bewerkt)

Welkom Cassandra,
logisch dat je bang bent, ik hoop voor je dat het meevalt, sterkte met wachten, en misschien onnodig om te schrijven, maar drinken is geen optie meer, toch?

bewerkt door lady jane
Geplaatst

Bedankt voor alle reacties. Ik ben eerder bang voor het invasieve onderzoek. En ja: natuurlijk ook voor de uitslag. Heb wel eens geprobeerd te stoppen, maar het blijft lastig. Ik drink alleen 'savonds, nooit overdag.

Ik hoop toch nog een beetje te kunnen genieten van de vakantie, bedankt.

 

Maak een account aan of meld je aan om een opmerking te plaatsen

Je moet lid zijn om een opmerking achter te kunnen laten

Account aanmaken

Maak een account aan in onze gemeenschap. Het is makkelijk!

Registreer een nieuw account

Aanmelden

Ben je al lid? Meld je hier aan.

Nu aanmelden
×
×
  • Nieuwe aanmaken...