Spring naar bijdragen

Rosee

Forumdeelnemers
  • Aantal bijdragen

    6.240
  • Geregistreerd

  • Laatst bezocht

  • Gewonnen dagen

    40

Alles door Rosee geplaatst

  1. Ik had trouwens ook een akkefietje laatst op de sauna in mijn sportschool. Het is verplicht om te douchen voordat je erin gaat, maar sommige mensen doen dat niet en gaan na het sporten rechtstreeks de sauna in, en de sauna is al niet groot. Zo onhygiënisch. Ik sprak een vrouw erop aan, maar ze weigerde om te douchen. Kregen ruzie erover, lekker ontspannend, not.
  2. Mijn god wat een verhaal @lady jane. Snap dat de ontspanning ver te zoeken was! Maar als je die man de volgende keer weer ziet, zijn bij hem de gemoederen vast wel weer bedaard. Dat jij wat assertiever reageerde dan je bedoelde, betekent niet dat hij zo agressief hoefde te doen. En waar moet je je tenen dan laten, had je ze soms in zijn nek moeten leggen.
  3. Vind het zo knap van je @Spirithoe je je eigen grenzen bewaakt en nu al bijna 2 jaar alcoholvrij bent ondanks alle triggers.
  4. Gelukkig @Yvonne. Hopelijk knapt hij snel weer op
  5. Oh nee wat naar @Yvonne, heel veel sterkte!!!
  6. Ja dat heb ik ook wel @karin123. Tis heel dubbel.
  7. @Smaragdielas je op de muziekdraad, superknap van je
  8. Hier ook een echte kerstboom, ruikt zo lekker. Ben ook gek op bloemen, maar sinds ik weet hoeveel gif erin zit vind ik het lastig. Maar zo'n prachtig boeket vind ik echt zoooo mooi. Toen ik net m'n eerste zoon had gekregen stond het hele huis vol boeketten, vergeet ik nooit meer.
  9. Het gaat wel @lady janelief dat je het vraagt. Nu hij op kamers is, heb ik minder zicht op hem, dat vind ik wel lastig. Gelukkig komt hij hier morgen Sinterklaas vieren met wat andere familie, even wat gezelligs voor hem. Het is moeilijk om erachter te komen wat er in hem omgaat. Ik dacht altijd heel naïef dat je je als ouder geen zorgen meer maakt als je kinderen uit huis zijn, dan zit je taak erop en hebben ze hun eigen leven. Maar besef nu dat het zorgen maken nooit ophoudt. Straks krijgen ze zelf kinderen, maak ik me daar ook weer zorgen over. Eigenlijk zou ik ze allebei gewoon weer het liefst naar huis willen halen en een gezonde maaltijd voor ze koken haha. Hoewel ik het alleen wonen trouwens heerlijk vind. Als ik maar weet dat het goed met hen gaat.
  10. Wat mooi @Spud
  11. Hopelijk is hij morgen wat beter @Yvonne! Hele drukte voor jou weer met alle logees dus. Is dat een trigger om te drinken of valt dat mee? Gisteren vernomen dat er dit jaar geen kerstborrel is van werk, hoeraaaaa!!
  12. Fijn jullie reacties. Het gekke is dat het voelt alsof ik zelf de mist in ben gegaan gisteravond, kan me totaal invoelen in hoe mijn zoon zich voelt. Mijn ex wilde dat hij kwam schoonmaken 'om hem verantwoordelijkheid bij te brengen ipv hem te knuffelen zoals ik doe.' Ik heb helaas een ex die denkt dat hij werkelijk alles beter weet en altijd in discussie gaat alsof zijn leven ervan afhangt. Ik probeer me daar niet in te laten meeslepen, dat deed ik wel toen ik nog dronk, dan ging ik gerust de hele nacht terugappen. Godzijdank is die tijd voorbij.
  13. Bedankt @Ettydoet me heel goed jouw reactie. Zoon gelukkig niet meer ziek, heb een detox ontbijt op bed gebracht met vers fruit, geroosterd brood, paracetamol en gemberthee. Hij was heel timide en stil. Helaas heeft zijn vader hem ook bestookt met woeste appjes en is hij daar nu heen om schoon te maken. Hopelijk krijgt hij niet nog een donderpreek. We weten nu wel dat het niet verstandig van hem was idd. Hij zal nu echt wel uitkijken hopelijk.
  14. Maar die woeste ellenlange appjes van mijn ex brengen me helemaal uit balans. Allemaal verwijten naar mij dat ik hem teveel pamper etc. Ik heb al gezegd dat hij eerst moet afkoelen maar dat helpt kennelijk niet. Die man is emotioneel zo onvolwassen. Weet weer precies waarom we gescheiden zijn. Terwijl het nu zo belangrijk zou zijn om samen een lijn te trekken en op een rustige manier met onze zoon te praten. Maar dat lukt dus niet. Kan wel janken.
  15. Zit in een ellendige toestand. Jongste zoon van 20 die net uit huis is, heeft zichzelf vannacht helemaal klem gezopen op verjaardagsfeest van zijn halfzus. Kreeg vannacht appje van zijn vader, mijn ex dus (hij en zijn vrouw waren die avond weg) dat hij niet meer aanspreekbaar was. Ik was bang voor alcoholvergiftiging en wilde dat hij 112 zou bellen, maar uiteindelijk in stabiele zijligging gelegd en alles eruit gespuugd. S ochtends vroeg is hij hierheen gekomen (geen idee hoe) heb hem in bed gestopt en hij slaapt nu. Word nu bestookt met appjes van mijn ex met foto's hoe het huis eraan toe is (hij was zo ziek dat hij zelfs in de gang heeft gepoept) en dat hij wil dat hij het vandaag moet komen schoonmaken etc en dat ik een afspraak moet maken bij de huisarts omdat hij kennelijk een drankprobleem heeft. Hij is helemaal woest. Terwijl ik vind dat we hem op die manier keihard van ons afduwen. Dit is voor het eerst dat dit gebeurt en hij had sterke drank op, wat natuurlijk gevaarlijk is. Ik denk dat hij nu veiligheid en vertrouwen nodig heeft, hij zal zich straks al ellendig genoeg voelen.
  16. Rosee

    Yana

    Lieve Yana, hoop zo dat t ietsje beter gaat
  17. Ja dat was geen makkelijke tijd. Jongste zoon zal altijd wel een gebruiksaanwijzing nodig hebben. Nu kunnen ze goed met elkaar overweg, was altijd bang dat ze elkaar nooit meer wilden zien. Nu ik aan het opruimen ben geslagen kom ik ook allerlei verslagen van school/therapieën van hem tegen en komt die tijd weer boven, inclusief alle machteloosheid. Gelukkig is dat nu voorbij.
  18. Mijn jongste zoon woont sinds een weekje op kamers. Hij heeft iets tijdelijks gevonden, dus misschien is hij over een paar maanden weer terug. Had dat nog lang niet aan zien komen, maar denk dat het wel goed voor hem is. Het is hier 10 minuten fietsen vandaan. Dus nu heb ik ineens het huis voor mezelf. Ben aan het opruimen en schoonmaken geslagen.
  19. Goedemorgen. Straks maar extra mijn best doen op de sportschool, want gisteren een hele chocoladeletter opgegeten.
  20. Rosee

    Een leven vol alcohol

    Wat bedoel je met een knal? En hoezo heb je geen verlangens en ambities? Je bent met een verhalenbundel bezig. Je hebt een stiefzoon en exvrouw. En je weet niet hoelang je hier nog hebt he, het leven is al zo kort dus je gaat vanzelf dood, waarom nu al ermee stoppen. Maar ik weet zeker dat je nu onder invloed bent. Ik herken deze zwarte fatalistische gedachten trouwens wel hoor, veel mensen wel denk ik. Maar geef jezelf een schop onder je hol, alleen al voor je stiefzoon.
  21. Rosee

    Yana

    Lieve Yana denk aan jou en hoop zo dat het gaat verbeteren.
  22. Welkom! Ik snap heel goed dat het moeilijk is als je omgeving ook veel drinkt en als je een weekend hebt met veel feesten en sociale dingen. En je bent natuurlijk nog hartstikke jong, dus wil je dat ook niet opgeven. Ik zou het idd dag voor dag proberen, en dan misschien eerst een maand als doelstelling? En ik lees dat je van schrijven houdt, misschien kun je alles waar je tegenaan loopt beschrijven voor jezelf. Er zullen lastige momenten komen maar het is ook waardevol om jezelf op een andere manier te leren kennen.
  23. Wat goed @Freekie. Bij mij ging daar vroeger dan wel een pilletje in Hoe was het om daar helemaal nuchter te staan? Lastige momenten of helemaal niet?
  24. Het niet drinken gaat al een tijdje weer prima. Vind het eigenlijk alleen soms lastig met sociale dingen. Maar spreek weinig af s avonds. Vanavond wel een etentje bij mij, denk dat ik voor mezelf gemberbier ga halen.
  25. Morning, wat goed dat je niet bent gezwicht @Prana! Moet je je voorstellen hoe je je dan nu had gevoeld. Met een kater en spijt. @knakkerik typ altijd met 1 duim.
×
×
  • Nieuwe aanmaken...