Spring naar bijdragen

Rosee

Forumdeelnemers
  • Aantal bijdragen

    6.293
  • Geregistreerd

  • Laatst bezocht

  • Gewonnen dagen

    40

Alles door Rosee geplaatst

  1. Rosee

    dry Jan 2026

    Ik dank god dat er nog geen social media waren in mijn 'wilde' tijd.
  2. Dat is zeker niet saai @knakker! Ik heb ook een Dali in de gang. Nou ja, geen echte natuurlijk
  3. Ik had het hem allang laten uitzoeken met zijn tapijttegels. Maar goed wat je ook gaat doen, sterkte
  4. Ik had net op de dinsdagdraad op je gereageerd @Spirit. Het plan om naar je eigen huis te gaan is dus van de baan vandaag?
  5. Dat snap ik helemaal @Spirit, dat dit veel impact op je heeft en misschien ook een goed signaal naar hem om je grenzen te trekken? Je bent zelf zo goed bezig
  6. En nee, dat 'hebben we niet allemaal weleens gedaan '
  7. Mijn oom is jaren geleden doodgereden door zo'n dronken idioot. Liet mijn tante en vier jonge kinderen (in de leeftijd van 2 tm 10) achter
  8. Dus hij is zijn rijbewijs al eerder kwijtgeraakt @Spiriten een cursus gedaan en hij doet 't gewoon weer? Ik zeg levenslang rijbewijs afpakken. Hij heeft mazzel dat hij niemand dood heeft gereden. Sorry maar dit is voor mij echt een no go.
  9. Dronken achter het stuur? Jammer dat hij zijn rijbewijs niet heeft hoeven inleveren. Geen goed woord voor over.
  10. Rosee

    dry Jan 2026

    Ik vind feestelijke momenten waarbij veel mensen aanwezig zijn en waarbij ik min of meer verplicht ben te komen en me niet op mijn gemak voel lastig. Ik probeer dit soort dingen eigenlijk zoveel mogelijk te mijden, maar soms kan het niet anders en probeer dan zo snel mogelijk weg te komen. Vroeger zette ik het dan op een zuipen en maakte ik mezelf wijs dat ik dit soort dingen leuk vond.
  11. Rosee

    dry Jan 2026

    Graag eerst januari afmaken voordat we met februari beginnen!
  12. @knakkerik weet het ook niet hoor. Maar m'n zoon leerde destijds bovenstaande.
  13. Zeker!
  14. Wat fijn! Want die kun je veranderen
  15. Goedemorgen. Aparte gewaarwording met dat kopje koffie @Etty. Decafe misschien vergelijkbaar met alcoholvrije wijn.
  16. Wauw @Smaragdiewat een veranderingen! Weet je al wanneer je zal vertrekken, duurt nog wel even waarschijnlijk? Lijkt mij ook wel wat, zeker met paarden erbij. Ik zou niet weten hoe zoiets aan te pakken. Waar leef je dan bijvoorbeeld van? En ga je met een partner/vriend/vriendin? Heel veel respect voor mensen die zo'n stap durven zetten.
  17. De griep heerst momenteel enorm @renaldo61!
  18. Hou toch op dat soort dingen overkomt IEDEREEN
  19. Rosee

    dry Jan 2026

    Hier ook nog steeds alcoholvrij en wil dat blijven.
  20. Jeetje @lady janewat heftig dat je een herseninfarct hebt gehad, dat is me helemaal ontgaan hier op het forum, of heb je er niet eerder iets over geschreven? Wat zal je geschrokken zijn, hopelijk voel je je snel weer de oude.
  21. Rosee

    hoi

    @Adri03dat klopt! Maar veel van de theorieën van Bumperjim kunnen overeind blijven. Bijvoorbeeld: wat je niet in huis haalt, kun je ook niet opdrinken.
  22. Rosee

    hoi

    Ik moet zeggen dat ik altijd wel wat voor je theorieën hier te zeggen vond @bumperjim: dat het mogelijk is om met mate te drinken, maar dat dan eerst de gewoonte eruit moet en je minstens een jaar droog moet staan. Zo heb ik het zelf ook gedaan. Maar ik kom er ook steeds meer achter dat ik nooit meer 'normaal' met alcohol om kan gaan. Ja, ik kan met heel veel mezelf opgelegde regels best af en toe een paar glazen drinken. Totdat het toch weer misgaat, of het nou na een paar maanden is of na een jaar. Het gaat ooit mis en dan hang ik toch weer kotsend boven de wc pot. En ben ik weer bezig met wanneer wel,.wanneer niet. Of kijk ik er weer teveel naar uit wanneer ik weer 'mag'. Jij was eigenlijk een beetje een voorbeeld dat het mogelijk is, met mate drinken. Maar nu jij het licht hebt gezien zet me dat wel aan het denken. Ik ben nu alweer bijna 4 maanden alcoholvrij en nu ik erover nadenk heb ik ook helemaal geen zin meer in dat spul. Ik denk dat ik genoeg heb gedronken voor de rest van mijn leven
  23. Rosee

    Reset

    Eigenlijk wat ik hier laatst ergens las: ik kan nooit meer zo drinken als een niet verslaafde.
  24. Rosee

    Reset

    Pytje ik ben nu weer een paar maanden alcoholvrij. Het 'met mate' drinken ging steeds best een tijd goed, totdat het dan toch weer fout ging en ik toch weer over de grens ging. Ook heb ik geen zin meer om er steeds zo mee bezig te zijn en dan is helemaal niet drinken toch makkelijker. Weet niet wat de toekomst brengt, maar voorlopig wil ik de nul houden.
×
×
  • Nieuwe aanmaken...