Spring naar bijdragen
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Forum Verslavingdebaas

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Donderdag 11-11-2010

Featured Replies

Geplaatst

Heb een stukje gezien Jet maar gauw afgezet. wat een narcist zeg, die vent heeft echt niet in de gate wat ie gedaan heeft. Bah, ik hoop dat hij iemand die hem dieerbar is, ooit zal verliezen dan weet ie wat dat is.
Maar dan zit jij inderdaad heel dicht bij de zee. Das kicken zeg. maar je hebt het ook dik en dubbel verdiend hoor.

  • Antwoorden 134
  • Weergaven 5,5k
  • Created
  • Laatste antwoord

Top Posters In This Topic

Geplaatst

Tobbertje, ik lees net dat je hond morgen 1 jaar wordt. Grappig toeval is dar onze hond morgen óók 1 jaar wordt. Je hebt toch niet net als ons een Berner Sennen hè?

Geplaatst

Lieve Spud hier komt de trap van drup. Kan niet goed op 1 been staan dus hoop dat hij op de goede plek terecht komt. :$

Jetset ligt te luieren op de bank. :wacko:

Banjootje moest natuurlijk vanmiddag uit in de storm en regen dus lange regenjas aan en rubberlaarzen in het baggerdorp. Bovenbuurvrouw kwam naar benenden en zag me maar vond dat ik me al heel goed aan begon te passen hier. Huh? Hahaha

Geplaatst

Wordt het morgen weer een beetje dierendag dankzij de honden van Topper en Borderliner want zijn jarig.
Blijft noodweer dus extra warme handdoek en kluifje. voor alle dieren.
Heb zo'n hekel aan dit weer dat de doucheschuim al bij de deur staat. Was me buiten wel, heeft het durrup ook weer wat.
Lukt toch niet want er brand geen licht...............Is het jaar nog niet om?

Geplaatst

Met mij? Laten we het er maar op houden dat ik wel een knuf of bosje :present:kan gebruiken.

Geplaatst

Mijn dag is een dag als alle anderen maar gaat wel goed al waren de laatste dagen beroerd. Ben bezorgd om je.

Geplaatst

Laatste dagen beroerd? Wat dan? Ja ik heb niet kunnen bijlezen. Toch niet omdat je je zorgen om mij maakt?????

Geplaatst

Kan ik wat voor je doen?
Zal ik via pb mijn mailadres geven zodat we privee kunnen praten als je wil?
Let wel ik dring me niet op maar weet wat het is dus doe met dit gegeven wat je wil want ik nodig je uit te helpen zover ik kan.

Maak een account aan of meld je aan om een opmerking te plaatsen

Account

Navigation

Zoeken

Zoeken

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.