Spring naar bijdragen
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Forum Verslavingdebaas

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

woensdag 18 januari 2012

Featured Replies

Geplaatst

@Bolletje,

Hé Bol, mijn character in Skyrim heeft nu een superstoere Dwarven Harnas. Oh, en mijn character is een dame ('k kan voor de rest van m'n leven nog lang g'noeg man zijn), g'naamd Na'Qia Zaruta. Ze is een Nord. Wie en wat en welk ben jij?

  • Antwoorden 449
  • Weergaven 17k
  • Created
  • Laatste antwoord

Top Posters In This Topic

Geplaatst

Een beetje zuurbranden g'beurt toch wel eens, Bol. Ja, 't is wat pijnlijk, maar niet onoverkomelijk. De kamillethee heeft z'n werk g'daan. 't is al wegg'zakt.

Geplaatst

Ik ben een Light Elf Gunn. En zit nog steeds op level 6 Gaat niet zo snel maar dat hoeft ook niet. Hij is wel ontzettend mooi hé. en wat is het groot onvoorstelbaar. Ik ben blij dat je gezegd hebt dat het spel zo mooi is.

Heb al een tijdje zitten denken om een appart draadje te maken voor dit soort gesprekken. Misschien prettiger voor de anderen die hier niet van houden.;)

O en wat ik nog vergeten ben, ik heb een vrouw die me vergezeld, laat haar het vechtwerk opknappen. Vind dat die vrouwen ook maar eens wat moeten doen voor de kost.

Geplaatst

Hallo, ik ben er weer. Heb net via mail contact gehad met ex en ze heeft me verzekerd niet dit forum meer te lezen of te bezoeken en ik geloof haar. Ik zal wel heel terughoudend zijn over mijn prive. Ik wil iedereen excuses aanbieden voor wat er vanmiddag is voorgevallen. Zij heeft ook tegen mij gezegd dat het niet zo;n slimme actie van haar was, maar dat ze erg boos was.

Heb het niet droog gehouden.

Mijn traantjes zijn bijna op

Maar belangrijkste is geen alcohol in mijn lijf

Geplaatst

Ik krijg de melding dat een aantal van mijn berichten zijn verwijderd.

Spijtig

Ze waren niet aanvallend bedoeld. Het was mijn waarheid.

Deal with it zou ik zo zeggen

Geplaatst

Hoe onheb'lijk! Mupke helemaal vergeten te groeten.

Goedenavond, Mupke!

Geplaatst

Ik ben de draad kwijt om even een woordspeling te gebruiken.

Maar dat maakt niet uit, wens ieder een fijne avond en een goede nacht.

:present::heart:

Geplaatst

Bor.:)

Maar Suiker dat is toch het allerbelangrijkste? Je bent nuchter en hebt gevoeld. De tranen komen er niet voor niets. Heel erg knap dat je het durft toe te laten joh, het zal je opluchten.

Ja en w.b. je vrouw, als je kwaad bent doe je soms dingen waar je naderhand spijt van krijgt dat is nu eenmaal zo, we zijn allemaal mensen, zij ook;)

Heb je vandaag nu nog erg veel moeten vechten tegen de trek of is dat mee gevallen?

Geplaatst
Originally posted by: borretje
Fleur; Idem,
Ik meende het ook.
Jammer.quote>


Die van mij sloegen op iets :D
Geplaatst

@Bolletje,

Oh ja, de 'HouseCarl'. Handig zijn die, hé? De mijne is Lydia. En ze is zeer aantrek'lijk. 'k denk later in de game met haar te trouwen. Ja, vrouw-vrouw huw'lijken kunnen ook in Skyrim.

Geplaatst

Kreeg aan begin van de avond mail van mijn ex. Was hele goede mail. Toen heb ik moeten vechten om Maar daarom wil ik ook op dit forum. Wniet te drinken. Heb eerst op msm gezeten daarom met vriend. Daarna in alle rust mail beantwoord. Heb nu nog veel zin om te drinken. We kunnen mekaar toch helpen om dit niet te doen en bij mij lukt dat tot nu toe.

Ja, ben een man, maar kan echt wat afjanken hoor

Geplaatst

O voor ik het vergeet te zeggen, Gunn en al diegene die van S. fiction houden morgen de film "Avatar".

Geplaatst
Originally posted by: borretje
Iets?
Die van van mij gingen om mijn kind.quote>



mijn opmerkingen gingen over iets bor en niet zo dadelijk over je kind btw
maar laten we het daar op houden voor alles weer van voor af aan begint.
nogmaals, geen zin in drama
Geplaatst

@Suikertje,

Kamillethee met honing kalmeert de gemoederen. En je kunt er heerlijk op slapen. Heb je dat in huis?

Geplaatst
Originally posted by: Suikertje
Ja, ben een man, maar kan echt wat afjanken hoorquote>


Suiker je bent een mens en mensen huilen. Kijk dat een man sterk moet zijn en niet mag huilen vind ik onzin. als jij verdriet hebt en je moet huilen, moet je het niet inhouden. Daarvan krijg je allemaal enge en rotgevoelens die je later niet kan plaatsen.
Ja en wat ik zelf ook altijd had was, als ik een flinke huilbui had gehad ik ook veel trek kreeg. Vaak om te ontspannen maar ook als een soort kadootje.
Niet doen hé? Nu ook sterk wezen, denk aan je kinderen kerel, daar moet je het voor doen.

Gunn fijn te horen dat in de game vrouwen ook met vrouwen kunnen trouwen. Das een pak van m'n hart.:P

Geplaatst

Ik ga wat hangen. Net gezien dat er nog iets leuks op tv is :)

Laters

Geplaatst

Nee, zit net aan de koffie, maar ben aardig opgelucht. Er zijn vanavond veel dingen opgehelderd. Ik ga niet drinken omwille van mijn toekomst en kinderen. Dat is nu mijn taak

Geplaatst

@Bolletje,

Avatar? Toch niet die film van James Cameron? Daar vond 'k dus helemaal niets aan! Teveel CGI gegoochel. Neen, dank je. Niet voor mij.

Geplaatst

Luitjes,

Maak het niet te ingewikkeld,

makkelijk is fijner en kan

soms ook.

:)

slaap lekker voor straks

:lips:

Geplaatst

Welterusten, Albertina! :heart::lips:

Geplaatst

Ik ga ook lekker pitten. Suiker heel goed gedaan vandaag kerel. Chapeau en een grote pluim.:)

Gun jij ook een goeie nachtrust.

Lieve kanjers tot morgen weer.:lips:

Maak een account aan of meld je aan om een opmerking te plaatsen

Account

Navigation

Zoeken

Zoeken

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.