Spring naar bijdragen

Aanbevolen berichten

Geplaatst

Hallo Emanuel,

Op de dagdraaad had iemand al gezien onder welke naam je ingelogd bent! Was vast niet de bedoeling!

Allereerst ook van mij hartelijke welkom op het forum.

Coco heeft je al uitgebreid geschreven en daaarom van mij aanvullingen. Ik heb ook de internetbehandeling gedaan van Tactive en hoewel ik mezelf aardig dacht te kennen, heb ik er veel van geleerd. Vooral zag ik hoe ik mezelf soms in zo'n positie drong dat ik kón drinken. Daarvan was ik me eerst niet bewust.

Ik ben eerst een jaar geminderd, maar besloot uiteindelijk toch helemaal te stoppen. Mijn grootste valkuil is dat ik chronische pijn heb. Dat kan ik niet veranderen. Op dagen dat ik "mocht" drinken was het heel moeilijk voor me om me te beheersen als ik ook veel pijn had. Dat wilde ik niet meer en, aangezien ik de pijn niet kan veranderen, moest het de drank worden.

Van mensen op het forum hoor je regelmatig dat de trek op den duur afzakt. Dat heb je als minderaar niet. Je bent dan ook nog veel meer bezig met drank, dan als stopper.

Zie maar wat voor jou het beste werkt. Ik wens je in ieder geval veel succes en doorzettingsvermogen. Kom naar de dagdraad als je het moeilijk hebt. Meestal zijn er daar mensen die je dan proberen te helpen de trek te doorstaan. We kennen het allemaal, dus je hoeft je voor niets te schamen.

Zet hem op.

Lytse.:present:

Geplaatst

Welkom emanuel.

De reden dat je de volgende dag nog geen last hebt is omdat je nog redelijk jong bent.

2 flessen wijn is echt veel.

Hou dat nog een paar jaar vol en je gaat wel last krijgen.

Wat een goed hulpmiddel voor mij was is opzoeken op internet wat alcohol met je lichaam doet, en dat zijn verschrikkelijke dingen.

Hier een paar linkjes voor je:

alcohol en kanker

alcohol en hart/lever

Ik heb expres de wat mildere artikelen erbij gezocht, wil je echt weten wat het met je doet dan is er veel meer te vinden.

Alcohol is geen antwoord, en zeker niet als het om verveling gaat.

Succes!

Geplaatst

Welkom Emanuel,

je schrijft: ik kan zonder drank en de reden is eenzaamheid na de verhuizing:

kun je zonder drank ook met je eenzaamheid dealen?

Want welke reden of oorzaak je ook aanvoert om te kunnen drinken;

zodra je stopt of serieus mindert, kom je die onderliggende dingen toch tegen.

De alcohol is maar een middel om iets uit de weg te gaan of te verdoven,

maar om onverdoofd je leven te gaan leiden en verbeteren, daar is moed en doorzettingsvermogen voor nodig.

In een periode van een maand of drie weet je dat je dat allicht tegen komt en

misschien schrijf je dan heel andere dingen hier.

ik hoop tenminste dat je hier dan nog schrijft en leest.

En ook dat je er net zoveel uithaalt als ik ooit en nog!

succes:present:

Maak een account aan of meld je aan om een opmerking te plaatsen

Je moet lid zijn om een opmerking achter te kunnen laten

Account aanmaken

Maak een account aan in onze gemeenschap. Het is makkelijk!

Registreer een nieuw account

Aanmelden

Ben je al lid? Meld je hier aan.

Nu aanmelden
×
×
  • Nieuwe aanmaken...