marjolein Geplaatst 28 april Rapport Geplaatst 28 april Ik wil me even voorstellen, mijn naam is Marjolein en mijn ex schoonzus maar ook vriendin is ernstig verslaafd aan alcohol en weigert alle hulp
Claudius Geplaatst 28 april Rapport Geplaatst 28 april Ja dan kun je weinig doen. Er is een speciaal gedeelte voor naasten.
MijnGerrit Geplaatst 28 april Rapport Geplaatst 28 april Hallo Marjolein, herkenbaar wat je schrijft. Natuurlijk is het jammer dat ze hulp weigert; al weet ik niet op welke soort hulp je doelt? Uit eigen ervaring weet ik, dat iemand met een alcoholverslaving (of ander middel) zich al snel aangevallen voelt, vindt dat het allemaal wel meevalt én er niet aan moet denken het dagelijkse “drankje” te moeten missen. Stoppen is dus geen fijn idee. Zelfs toen ik wist dat ik verkeerd bezig was, stelde ik het steeds uit om echt iets te doen. Gelukkig ben ik nu al vele jaren gestopt en dat bevalt stukken beter. Hoe reageert jouw vriendin?
Aanbevolen berichten
Maak een account aan of meld je aan om een opmerking te plaatsen
Je moet lid zijn om een opmerking achter te kunnen laten
Account aanmaken
Maak een account aan in onze gemeenschap. Het is makkelijk!
Registreer een nieuw accountAanmelden
Ben je al lid? Meld je hier aan.
Nu aanmelden