Spring naar bijdragen

Kunsie64

Forumdeelnemers
  • Aantal bijdragen

    299
  • Geregistreerd

  • Laatst bezocht

  • Gewonnen dagen

    3

Alles door Kunsie64 geplaatst

  1. Dagpact: Claudius Kunsie
  2. Dagpact: Claudius Kunsie
  3. Dagpact: Claudius Kunsie
  4. Dagpact: Claudius Kunsie
  5. Kunsie64

    Jaarpact

    Knap hoor @Spirit na meerdere pogingen is het je toch mooi gelukt! Ik neem een voorbeeld aan je. 👍🙂
  6. En vorige week is Ghislaine Maxwell overgeplaatst naar een betere gevangenis. Ze zal de boel wel gechanteerd hebben, want als die haar mond open doet gaan er een heleboel koppen rollen denk ik zomaar! Tot zover ADB Boulevard..
  7. Ik heb eens terug gekeken maar kan niets vinden op de dagdraad. En je mag er wat mij betreft gerust over schrijven als het je dwars zit hoor!
  8. Welkom @Moniek1972 Helemaal stoppen is idd de beste manier om ervan af te raken. Die onrust als je niks in huis hebt is heel herkenbaar. Bij mij begon dat aan het einde van de middag meestal. En het gaat van kwaad tot erger. Het spul is overal verkrijgbaar en vrij goed betaalbaar dus dat zal je niet gaan weerhouden. Gelukkig heb je een partner die jouw misschien kan steunen omdat hij bijna niks drinkt. Dat maakt het een stuk makkelijker. Veel succes en blijf delen! 🌻
  9. Dagpact: Claudius Kunsie
  10. Ik ook @bumperjim Bij het liedje "Het dorp" van Wim Sonneveld moet ik vaak een traantje laten. Ook omdat ik echt uit zo'n dorpje kom. Ik fiets daar ieder jaar een keer naar toe en ook dan de tranen in mijn ogen om zoveel mooie herinneringen. Ik ben gewoon een jankerd. (Dit n.a.v. je vorige bericht dat je terug naar vroeger wilde, maar dat begreep je vast wel🙂)
  11. Goeiemorgen allemaal, @Claudius Heb je de beslissing zelf genomen om je niet meer te laten testen? Of heb je dat met de psychiater afgesproken? Nou lieve mensen nog één dag herfst en dan wordt het lekker zomers! Op mijn app ziet het er goed uit de komende 9 dagen!
  12. Dagpact: Claudius Mormel Kunsie
  13. Leuk @lady jane !! Ga je dan voor een paar nachten en kunnen er spullen mee op je fiets? Ik vroeg me wel eens meer af waarom je gestopt bent met het fietsen en kamperen. Je bent volgens mij nog sportief genoeg van wat ik zoal van je lees.
  14. Kunsie64

    Jaarpact

    🌻 van harte gefeliciteerd @lady jane 🌻
  15. @Mormel Ja,, je kan idd de tekst kopiëren en jouw naam er bij zetten.
  16. Goeiemorgen allemaal, Hier nog zo een...bovendien last van een vervelende mug die de hele tijd boven mijn hoofd zoemde. Ik ben begonnen aan een hobby die eigenlijk voor de herfst en wintermaanden bedoeld was. Ik beschilder terra cotta potten om te verkopen in een hele leuke kast langs de weg. Dat heb ik jaren geleden ook gedaan maar door lichamelijke ongemakken was ik er mee gestopt. Ik ga ook nog een nieuwe kast bouwen want die ander was oud en af. Die moet voor Kerstmis klaar zijn omdat ik dan leuke kerststukjes wil verkopen. Aangezien de zomer niet echt warm is ben ik dus al een paar weken aan het schilderen wat ik ontzettend leuk vind. Maar is was liever wat meer gaan fietsen met een lekker zonnetje.
  17. Dagpact: Claudius Kunsie
  18. Heeft België geen sluitingstijden @Claudius ? In Nederland moet volgens mij alles dicht om 2 uur 's nachts. Misschien in de grote steden wat later, dat weet ik niet zo goed.
  19. Dagpact: Claudius Kunsie Mormel
  20. Goeiemorgen allemaal, @Mormel je kunt hier alles schrijven wat je kwijt wilt maar ook op wie is wie. Op de dagdraad word iets meer gereageerd over het algemeen. Misschien wil je meedoen op het dagpact?
  21. Dagpact: Claudius Kunsie
  22. Dagpact: Claudius Kunsie
  23. Dagpact: Claudius Fonny 🌞 Yvonne Kunsie
  24. Dagpact: Claudius Kunsie
  25. Dagpact: Claudius Kunsie
×
×
  • Nieuwe aanmaken...