Spring naar bijdragen
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Forum Verslavingdebaas

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Vincenzo

Forumdeelnemers
  • Geregistreerd

  • Laatst bezocht

  1. val50 reageerde op een bericht in een discussie: Keer op keer op keer op keer ….
  2. lady jane reageerde op een bericht in een discussie: Keer op keer op keer op keer ….
  3. discussie antwoordde op een Vincenzo van Vincenzo in Wie is wie?
    Goedeavond allemaal, Ik voel me goed, energiek en fit! Het is op het werk wel heel erg druk met het behalen van deadlines maar ik ga daar goed mee om. Net heerlijk gegeten en ik denk dat ik komend weekend nog een fysieke meeting ga pakken. Fijne avond allemaal!
  4. lady jane reageerde op een bericht in een discussie: Keer op keer op keer op keer ….
  5. discussie antwoordde op een Vincenzo van Vincenzo in Wie is wie?
    Hai @Sofi007 Welkom! Ik heb een goede dag achter de rug, hard gewerkt maar daar houd ik wel van. Zometeen even naar de kapper en dan weer lekker op tijd naar bed. Fijne avond allemaal!
  6. discussie antwoordde op een Vincenzo van Vincenzo in Wie is wie?
    Goedeavond allemaal, Ik heb wel een redelijke dag achter de rug. Had wel slecht geslapen en vandaag gewerkt. Werken was wel fijn. Merk nu wel dat ik een beetje down ben ofzo. De vermoeidheid zal daar ook wel een rol in spelen. Vanavond weer lekker op tijd naar bed. Fijne avond!
  7. karin123 reageerde op een bericht in een discussie: Keer op keer op keer op keer ….
  8. discussie antwoordde op een Vincenzo van Vincenzo in Wie is wie?
    @billy1981 Dankjewel voor je reactie. Ik moet het inderdaad per dag houden en vandaag is dat gelukt! ja ik ben inderdaad bekend met de vele manieren. Wil ook weer minimaal 1 meeting in de week gaan pakken. wens iedereen nog een fijne zondag, morgen mag ik weer gaan werken.
  9. discussie antwoordde op een Vincenzo van Vincenzo in Wie is wie?
    @renaldo61 Bedankt voor je reactie! Jij ook nog een fijne zondag!
  10. discussie antwoordde op een Vincenzo van Vincenzo in Wie is wie?
    @renaldo61 Niet zo best eerlijk gezegd. Ik ging gister op tijd naar bed en vond ergens nog een halve fles. Eerlijk gezegd zonder na te denken het meteen opgedronken. Daarna mezelf heel ellendig gevoelt en zielig. Heb het opgebiecht aan me moeder en natuurlijk is het eerste wat ze vroeg, ligt er nog meer in huis? Dat is niet het geval en hebben we samen nog gecheckt. Voel me nu ontzettend klote en mama is natuurlijk weer radeloos. Heb net een grote ronde gewandeld met de hond en verder doe ik vandaag rustig aan. Morgen weer werken.
  11. discussie antwoordde op een Vincenzo van Vincenzo in Wie is wie?
    Precies, moet het klein houden. Ik ga zo lekker me bed opzoeken! Fijne avond nog @Claudius Zal morgenvroeg weer wat posten
  12. discussie antwoordde op een Vincenzo van Vincenzo in Wie is wie?
    @Claudius yes zeker! Wel nog maar voor 1 dag nu ….
  13. discussie antwoordde op een Vincenzo van Vincenzo in Wie is wie?
    @lady jane Wat een super fijne reactie, veel dank daarvoor! Wat mooi van je dochter, dat geeft mij ook weer extra hoop en motivatie! Ik wil dit inderdaad als een soort dagboek gaan gebruiken! fijne avond nog!
  14. Vincenzo reageerde op een bericht in een discussie: Keer op keer op keer op keer ….
  15. Super bedankt voor je reactie!
  16. Vincenzo reageerde op een bericht in een discussie: Keer op keer op keer op keer
  17. Denk dat ik het fijn vind om zelf iedere dag wat te plaatsen maar ook van anderen wat te horen. Dat kan me helpen om scherp te blijven en vind het ook fijn om gesprekken aan te gaan!
  18. Goedenavond iedereen, Ik vind het moeilijk om een bericht te plaatsen maar voel aan alles dit ik dit moet doen. Ik heb dit forum als tip gekregen van mijn moeder. Mijn moeder heeft hier heel veel aan gehad en drinkt nu al 18 jaar niet meer. Heb ik echt zoveel respect voor! Maar goed, ik ben een man van 30 en kamp al vanaf mijn 14/15e met verslaving. Door omstandigheden woon ik nu ongeveer weer een jaar bij me moeder. Het gaat vaak goed, heb 3 opnames achter de rug. Ik werk gewoon weer fulltime en dat is fijn. Toch blijf ik vaak terugvallen en ik voel aan alles dat mama haar geduld wel op begint te raken. Ik wil dit echt niet meer. Ik hoop hier steun te vinden. Ik wil graag dieper ingaan op mijn situatie en regelmatig delen hoe mijn dagen gaan en daar steun uit proberen te vinden. Ik hoop ook voor anderen van betekenis te kunnen zijn.
  19. Goedenavond iedereen, Ik vind het moeilijk om een bericht te plaatsen maar voel aan alles dit ik dit moet doen. Ik heb dit forum als tip gekregen van mijn moeder. Mijn moeder heeft hier heel veel aan gehad en drinkt nu al 18 jaar niet meer. Heb ik echt zoveel respect voor! Maar goed, ik ben een man van 30 en kamp al vanaf mijn 14/15e met verslaving. Door omstandigheden woon ik nu ongeveer weer een jaar bij me moeder. Het gaat vaak goed, heb 3 opnames achter de rug. Ik werk gewoon weer fulltime en dat is fijn. Toch blijf ik vaak terugvallen en ik voel aan alles dat mama haar geduld wel op begint te raken. Ik wil dit echt niet meer. Ik hoop hier steun te vinden. Ik wil graag dieper ingaan op mijn situatie en regelmatig delen hoe mijn dagen gaan en daar steun uit proberen te vinden. Ik hoop ook voor anderen van betekenis te kunnen zijn.

Account

Navigation

Zoeken

Zoeken

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.