Spring naar bijdragen

Jp1

Forumdeelnemers
  • Aantal bijdragen

    16
  • Geregistreerd

  • Laatst bezocht

Recente profielbezoeken

Het blok recente bezoekers is uitgeschakeld en wordt niet getoond aan andere gebruikers.

Jp1's Achievements

Nieuw hier

Nieuw hier (1/4)

  1. Dat is in ieder geval een plan! Ik heb nu geen arts meer en dus helemaal geen plan en geen idee of hij nog de recepten in orde maakt voor hij een loodzware operatie ingaat. succes met afbouwen, hoop dat het lukt zo
  2. Uit de comments begrijp ik vooral dat het heel langzaam afbouwen belangrijk is. maar jij hebt iets anders gelezen? Of begrijp ik het verkeerd? Hoor t graag!
  3. Kijk anders op nieuwste richtlijn vanuit de asam (VS). Het document heet ‘ the joint clinical guidline on benzodiazepine’
  4. Wat hebben ze jou verteld over het tempo van afbouwen?
  5. Ja, precies dat! Overdag, ergens in de middag beginnen de onttrekkingsverschijnselen. En die zijn erg. maar omzetten naar zo’n hoge dosering Diazepam zou mij igg volgens mij ook niet goed doen. Dan ben je een de hele dag van de wereld. En ik moet nog maar zien of ik daarop zou slapen. Het is me ook niet aangeraden. zelf geloof ik nog steeds dat het hyperbool afbouwen het meest kansrijk is. Maar dan moet je arts of specialist daar ook achter staan. Ik zit nu in een impasse. Mijn specialist is ernstig ziek. Wordt geopereerd en is iig een tijd uit de roulatie. Dan is het nog afwachten hoe hij uit de operatie komt…Heeft geen vervanger en schrijft de hoge dosering voorlopig voor. Terwijl ik gehoopt had op afbouw. Zelfs stukjes afbreken schijnt niet betrouwbaar te zijn omdat de werkzame stof niet gelijkmatig verdeeld zou zijn.
  6. Ze kwamen met een afbouw die neerkwam om baby staps. Het duurde 14 maanden om naar 0 te gaan. Mijn psychiater wil hier niet in mee. Maar een ander plan is er ook nog niet.
  7. Op dit moment zitten we in een impasse. Ik krijg dezelfde medicatie die ik altijd al nam. Iedere week verandert het plan van mijn psychiater. Alles verloopt heel rommelig . Nu weet ik waarom. Vorige week vertelde hij mij dat hij heel ernstig ziek is. 😢Hij was de afspraak met mij vergeten. Moest zijn mail checken om te zien dat die er wel was. Nu heb ik deze week een afspraak die mondeling gemaakt is. Ik heb werkelijk geen idee of hij dat zelf nog weet. Ik kan hem niet bereiken. Hopelijk is hij er en kunnen we een plan maken of heeft hij een vervanger. En hopelijk blijft hij leven, want dit is echt serieus
  8. DSW vergoed de strips wel. Zelfs als je er 2 jaar mee bezig bent. ik heb alleen geen huisarts en psychiater die daar wat in zien. Vinden het onzin dat het zo lang moet duren. maar het resultaat is dat ik nu niet afbouw en ik dus wel de pillen krijg via de reguliere apotheek maar zelf stukjes afbreek. ik begrijp werkelijk niet waarom dan niet de taperingstrips.
  9. Ik kreeg wel een afbouw advies van langer dan een jaar van de regenboog apotheek 🧐. Alleen mijn psychiater vindt dat te lang
  10. Gisteren heb ik aan Jim van Os ( hoogleraar psychiatrie) gevraagd wat wijsheid is. hij denkt nog steeds taperingstrips. Niet nog meer ( soorten) medicijnen. Goede kans dat mijn zenuwstelsel tot rust komt als er een goed onderbouwd plan komt. is er hier iemand die goede ervaringen heeft met een psychiater die hier bekend mee is , daar nu ook tijd voor heeft. Gezien de ziekte van mijn psychiater is mij aangeraden om zelf ook op zoek te gaan naar alternatieven en niet afhankelijk te zijn van 1 persoon. Tip’s met namen zijn zeer welkom!🙏🏻
  11. Ik ben natuurlijk deels op een manier gekomen aan de pillen via internet. Uit wanhoop omdat ik echt geen oog dicht deed. Dat maakt dit nog ongrijpbaarder. Misschien heb ik wel iets sterkers geslikt. En dan nog maar niet denken met wie ik in zee ben gegaan. ik ben absoluut niet stabiel op de 6 x 10 mg. Slaap soms maar 3 uur. Ik word dan al na 1 uur wakker na 3 x 10 mg en dan neem ik weer 3 x 10 mg en slaap nog een paar uur. Vandaag vertelde mijn psychiater die mij nu begeleid dat hijzelf een zeer ernstige diagnose ( met somber perspectief) heeft gekregen. Die houvast raak ik ook kwijt. Er zijn weinig psychiaters die met dit soort problematiek aan de gang willen. Er wordt makkelijk naar klinieken verwezen. Maar 7 jaar geleden zat ik voor 20 mg ( en 1 inname moment) in zo’n kliniek. Daar ben ik totaal in de war uit gekomen toen. Ik heb nachten niet geslapen en uiteindelijk moest ik toch weer aan de zolpidem. Iemand in de kliniek had mij erop geattendeerd dat je makkelijk zolpidem op internet kon kopen. Na ongeveer een jaar struggelen met slapeloze nachten op 10 mg zolpidem heb ik voor het eerst op internet wat besteld. Ik raad het iedereen af. Doe het niet! Het is alleen jammer dat veel huisartsen je niet goed helpen bij slaapproblemen. Als dat wel het geval was geweest dan had dit nooit zo gelopen. Ik pleit ervoor dat er een plek komt waar je uit de kast kan komen als je hierin verstrikt raakt. Dat er dan echt deskundigen zijn die je helpen.
  12. Gesprek gisteren liep zoals ik al een beetje bang voor was. Overstappen op andere ook verslavende ( met lange halfwaardetijden) is wat hij wil. zou veel sneller werken. ik vind het jammer dat de taperingstrips geen optie zijn. maar wat kan ik. Hij is wel zo sympathiek geweest om mij te wilde helpen op korte termijn, terwijl hij eigenlijk aan het niet veel mensen mee aanneemt. Hij stop namelijk in december.
  13. Ik heb bij de regenboog apotheek geïnformeerd. Sinds kort hebben zij wel afbouwmedicatie voor zolpidem. Ik slik trouwens 2 x 30 op een nacht😔
  14. Dank voor u antwoord. Ik kom er op terug!
  15. Kan iemand mij helpen? Ik heb eindelijk een psychiater gevonden die mij wil helpen met het afbouwen van zolpidem. Ik slik 6 x 10 mg. Ik heb een afbouwadvies van de regenboog apotheek. Maar de psychiater gaf aan dat dat voor hem geen optie is. Wat dan wel hoor ik morgen. Hij weet dat eerder pogingen met veranderen van medicatie niet gelukt zijn. Een afkickkliniek heeft het probleem 3x ( qua dosering en foute tips) erger gemaakt. Eerder ben ik succesvol met taperingstrips van seroxat afgekomen. Daar heb ik dus wel vertrouwen in. Maar als de arts niet mee wil hierin, wat moet ik dan?
×
×
  • Nieuwe aanmaken...