Spring naar bijdragen
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Forum Verslavingdebaas

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (â‹®) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Komtgoed

Forumdeelnemers
  • Geregistreerd

  • Laatst bezocht

  1. Dank je wel! En wat naar om te horen dat jij in hetzelfde schuitje zit. Hoe gaat het met jou? Heb je ook last van slapeloosheid of dat niet? Wens jou ook sterkte en succes!
  2. discussie antwoordde op een Merle van Komtgoed in Tips en adviezen
    Ik heb een soortgelijk verhaal! Hoe is het met jou gegaan? Ik zit nu aan 1 zopiclon per nacht en moet vanaf zaterdag gaan starten met Citalogram en dan afbouwen met zopiclon, eerste week een kwart minder en tweede week naar een halve. Ik ben zo bang dat ik weer terug bij af ben met m’n slapeloosheid. Graag jouw ervaring!
  3. Hi allemaal, ik ben nieuw op dit forum dus hopelijk plaats ik dit topic op de juiste plek. even in het kort; al vanaf jongs af aan bekend met angst(stoornissen) waarvoor veel therapie gehad. Nu onlangs moeder geworden en de beerput van angsten is geopend. Dit uitte zich in enorme slapeloosheid waarbij ik op een gegeven moment niet meer sliep, te veel last van angsten en stress. ik heb slaappillen gekregen van de dokter en van de GGZ crisisdienst quetepine. Inmiddels ben ik na 3 maanden gebruik afhankelijk van de slaapmedicatie geworden (zopiclon) en neem ik 1 hele voor het slapen gaan. Dit gaat tot nu toe goed maar ik moet hier natuurlijk vanaf. nu heeft mijn huisarts aangegeven dat ik met Citalopram kan starten, vanaf aanstaande zaterdag op eigen verzoek, en dan moet ik de zopiclon met een kwart gaan verminderen in de eerste week en tweede week naar een halve. Echter lees ik als bijwerking van de Citalopram dat je slecht kunt gaan slapen. Doe ik hier dan wel goed aan? heeft iemand hier toevallig tips of advies over? Ik ben echt een leek op het gebied van medicatie, durfde vroeger niet eens een paracetamol te nemen en nu zit ik dus aan allemaal middelen. Help 🙂

Account

Navigation

Zoeken

Zoeken

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.