Alles door Lelie geplaatst
-
Lelie
Hoi, Ben Lelie en zwaar verslaafd blijkbaar. Voel me elke dag beroerd en toch drink ik weer elke avond. Wil ermee stoppen maar lukt me niet.
-
zaterdag 29 september
Lelie is ook lid.
-
Dinsdag 10 januari 2012
He hoi mensen. kom er nu weer op gelukkig en alles is oke. Geen drank lekker lasjes alles en tevree,hoop bij de meesten van jullie ook.
-
zondag 8 januari
Kon er als maar niet op,stom maar waar en nu wel ineens. Snap er weinig van. Maar ben gelukkig nog steeds droog.
-
Vrijdag 6 januari 2012
Ik niet meer ben wel zo dat ik nu wilßtoppen maar wel moeilijk
-
Krikkemikje zoekt
okee vind het okee
-
Vrijdag 6 januari 2012
Hier goed in mijn vel heb er wel moeite mee niet de drinken
-
Krikkemikje zoekt
Dat is lief Coen,dank je wel. We gaan praten als we het moeilijk hebben en ook als we het goed hebben.
-
Donderdag 5 Januari
Ik kom zo af en toe ben druk bezig met koken en ik ben erg moe.
-
Donderdag 5 Januari
voel me wel moe en slap maar het gaat wel beter met me. Moet koken zo dus kom straks weer langs.
-
Woensdag 4 januari
sluit zo lekker af en ga met thee mijn mandje in wat jullie. Morgen werken kijken hoe het gaat. wens julie een fijne nacht toe net als mij ben ik benieuwd hoe het gaat. Morgen mijn verhaaltje.
-
Woensdag 4 januari
heb geslapen ben net wakker thee gezet.
-
Woensdag 4 januari
wens jullie een fijne avond, ben erg moe, dus ga slapie doen. Tot morgen in de avond.
-
Woensdag 4 januari
Originally posted by: Gaby Goedemiddag Frummers! Allereerst Welkom Krikkemikje! Hoop dat je hier veel steun zult vinden, en vandaag de eerste niet neemt... zit mezelf nu eens te bedenken wat ik met mijn Leven doe, heb vanochtend even gewerkt en had de hele middag vrij, had van alles kunnen gaan doen, maar (oud gedrag) ik ga zonder te eten op bed liggen mokken, alsof dat helpt dan ben ik dus alleen,hongerig en boos en moe , mmmm dat waren de sterkste triggers niet? waarom ga ik dan niet eerst wat eten? slaat nergens op! ik weet dat ik me dan veel beter voel, maar ik vertik het gewoon? oke had niets in huis en waou niet naar de super, slaat ook nergens op, zo ga ik wentellen in medelijden, niet handig, maar goed, uiteindelijk naar de super, liepen daar 2 mannen, je rook de alcohol en de shag al op meters afstand, ze haalden 5 flessen wijn en shag, ''men'' keek een beetje beschaamd naar deze mensen, ik ook :$, en toen bedacht ik me, dat ik hen was, ik had ook zo vaak in de super gelopen om bier te halen, ws roken mensen het toen ook aan me, ook deze mannen deden super beleefd, zagen er netjes uit, en deden niets om op te vallen, en ik dacht, zo triest..... ik zelf sta nu (weer) een week droog, heb nu net wat te eten gemaakt, en vanavond mag ik werken, N niet meer gehoord in het nieuwe jaar, ik denk dat hij eerst de bodem moet raken, wil hij omhoog kunnen klimmen, i.i.g heb ik besloten geen contact meer op te nemen, kan hem toch niet helpen, moet eerst mezelf helpen, daardoor heb ik er wel heel veel problemen bij, en daarvoor stop ik nu even mijn kop in het zand, maar wat wil ik nu eigenlijk????????????????????? grrrrrrrr............... nu ja, het is ook weer woensdag, niet mijn dag, maar ik had ook kunnen gaan zwemmen vanmiddag ofzo, had ik me beter gevoeld, en nu doe ik dus niets... zo slap van mezelf, vindt het altijd zo knap van jullie dat jullie gaan schoonmaken enzo... kan ik een voorbeeld aan nemen! Sorry voor mijn gezeur, snap ff niets van mezelf, zie net die 2 mannen, denk ''triest'' en ergens ben ik toch getriggerd , ik wil ook drinken, of eigenlijk.... ik wil niet voelen!!!! quote> Denk en voel met je mee. Het leven is zo zwaar he? Baal er soms zo van. Maar blijf ervan af ik moet het ook kunnen,nu jij ook.
-
Woensdag 4 januari
Je bent er al een poosje vanaf Rapi?
-
Woensdag 4 januari
Gaat aardig goed. Aan sapppie en water.
-
werken en drank
ik deed dat dus ook maar merk nu dat het toch teveel is.
-
Woensdag 4 januari
Dus jij bent made(lief)
- krikkemikje
-
Woensdag 4 januari
Als je evn wat drinkt dan voel je alles van je afglijden geen paniek en stres,maar de volgende dag wow dan is het bagger.
-
werken en drank
tuurlijk stop ik maar wil juist horen hoe het jullie gegaan is.
-
Woensdag 4 januari
Pleuntje, Wat eerlijk van je dat je dit schrijft. Kan me er alles bij voorstellen Pleuntje. Alles ineens teveel. Wat een * he dat drinken. ik voel met je mee.
-
Woensdag 4 januari
Wie is Made?
-
Bella
Hoi Bella, Ben er ook net. Lees je en denk zo deed ik dat overgieten enzo herken ik wel. Of thuis net doen of ik niet dronk maar wel deed. Hoop dat je hier je ziel en zaligheid kan vertellen.
-
Woensdag 4 januari
Originally posted by: Vlaamsmeisje Lief! Je niet laten doen he!!!! Denk aan je afkomst!quote> Komt wel goed hoop doet leven.