Houtje Geplaatst 8 januari 2008 Rapport Geplaatst 8 januari 2008 Zo ik kan niet strijken en tiepen tegelijk, dus ik kom weer even naar beneden (ik strijk altijd boven, dan hoef ik minder te sjouwen met het wasgoed, maar voor een klant maakt dat natuurlijk niet uit).Dat spul Pippi heet Nik-Tech-Wash dat is voor ademende waterdichter kleding en laat de waterdichte laag in stand. En daarna heb je nog een ander spul waarmee je het nog een keer moet wassen. Ben ff de naam kwijt. Duur hoor, 20 euro voor een setje van 2 flessen en daar kun je ongeveer 2,5 jas mee wassen of 2 jassen en een kinderjas.
trui Geplaatst 8 januari 2008 Rapport Geplaatst 8 januari 2008 houtje je hebt het ook in spuit busen te koop voor kleeren en schoenen is goedkoper
Houtje Geplaatst 8 januari 2008 Rapport Geplaatst 8 januari 2008 Trui, dit is speciaal voor kleding die ademend is. Een spuitbus geeft ook een waterdichte laag maar sluit helemaal af.
Houtje Geplaatst 8 januari 2008 Rapport Geplaatst 8 januari 2008 Maar Pippi ik zou niet weten hoe je leren motorkleding (dat was het toch?) zelf kan wassen. Is een vochtig doekje niet genoeg daarvoor?
trui Geplaatst 8 januari 2008 Rapport Geplaatst 8 januari 2008 ow dat wist ik niet spuit het ook meest op schoenen van de kids of jasen maar bedankt dat je het zecht
visje Geplaatst 8 januari 2008 Rapport Geplaatst 8 januari 2008 Hallo, ik ben weer thuis van het werk. Met mij gaat het goed, vandaag dag 4 en voel me er goed bij.Knuffie, wat een vreselijk bericht voor jou en je familie, ik brand een kaarsje voor je en wens je heel veel kracht.deltaTango, ook voor jou en je vrouw veel kracht!.Ik ga weer afsluiten, moet de kids halen. Hopelijk tot straks nog.
tapas Geplaatst 8 januari 2008 Rapport Geplaatst 8 januari 2008 Delta ook jij beterschap voor je vrouw... rotziektes ook altijd.Trui, wat voor honden heb jij? de mijne haalt het aanrecht alleen als ie op zijn achterpoten gaat staan, dus zet ik alles net zo dat hij er net niet bij kan hihihi... zielig he!tja waarom vreten na mijn eerste dagje werk (en vandaag ook)? onvrede zullen we maar zeggen,. het weer moeten, het geen zin hebben, het niet kunnen overzien van de best wel grote klus die ik heb liggen het gemis na mijn korte vakantie die toch wel erg leuk was, het me weer alleen voelen nu ik thuis ben.. onvrede dus!Ik ga zo maar beginnen die grote klus thuis op te zetten zodat ik daar op mijn werk morgen mee aan de slag kan. Ik maak altijd het cliënten blad van de Jellinek (verslavingszorg Amsterdam) en daar zit dit keer nogal spoed achter terwijl ze ook nog eens 12 extra pagina's hebben. Ik moet er een nieuw stramien voor maken en dat is nou juist niet mijn sterkste kant hihi... orde en netheid, en overzicht creëren ipv van impulsief beginnen... okee, ik begrijp mijn onvrede steeds beter dus ik ga nu gewoon beginnen!
CPAS Geplaatst 8 januari 2008 Rapport Geplaatst 8 januari 2008 Goede middag allemaal,Ik heb lekker geslapen, heerlijk even voor 12 uur in mijn bed gedoken, ononderbroken doorgeslapen en door de wekker gewekt om 7.15. Ik heb nog lekker even van de sluimertoets genoten (het had vandaag toch geen zin om voor 9 uur op mijn werk te zijn).Het was een drukke ochtend met vooral veel bijpraten en overleggen. Heb al wel het draadje van gisteravond doorgenomen.Spud en Safi,Over het kluizenaarsgevoel. Ik ben 20 jaar geleden in Nl komen wonen, mijn enige contacten hier waren de familie van mijn man en mijn collega's. Door mijn drankgebruik ging ik geen nieuwe contacten meer aan. Mijn sociale contacten waren zowat allemaal werkgerelateerd en als je dan zonder werk komt te zitten, raak je een flink deel van je contacten kwijt.Ik had dus bijna geen live sociale contacten meer, hier zitten was voor mij een verademing. Terug contact met de buitenwereld. Het forummen heeft mij (ik ben een typische huismus) juist gestimuleerd weer contacten te gaan opbouwen, niet meteen, maar na een maand of 2/3 toen ik me beter in mijn vel voelde zitten en weer wat zelfvertrouwen kreeg. En Spud, ik was Belgische, ik ben genaturaliseerd. Straks ga ik de draad van vandaag lezen, maar heb nog enige acties buiten de deur. Tot later!Oh enne, tuurlijk drink ik niet vandaag!
trui Geplaatst 8 januari 2008 Rapport Geplaatst 8 januari 2008 nou ik hoef het niet weg te zeten hij en zij kunen er wel bij cane corso heet het merk hahaha druk heb je het dus ga er niet voor vandaag druk vamorgens gespreken en morgen weer lui over de vloer daar word ik zo moe van
Kohtje Geplaatst 8 januari 2008 Rapport Geplaatst 8 januari 2008 Hallo Delta,wat jij daar verteld over de ziekte van je vrouw is ook niet misselijk.. Mag ik jou en je vrouw heel veel sterkte toewensen? Het lijkt inderdaad oneerlijk verdeeld in de wereld wat betreft ziekte en gezondheid (dat niet alleen) en dat is het ook in mijn ogen.. Nogmaals: sterkte.Hier gaat het goed vandaag. Heb het hondje weer een paar dagen in huis dus regelmatig een stuk lopen. Best lekker loopweer, niet meer zo heftig als gisteren. Morgen gesprek met m'n hulpverleenster.. ben benieuwd. En o ja, ik moet ook nog een afspraak met de tandarts maken voor de halfjaarlijkse controle.. Ga ik nu dan nog maar even doen.. Tot later.
trui Geplaatst 8 januari 2008 Rapport Geplaatst 8 januari 2008 delta heb het ook gelezen heb ook al 2 keer bloed onderzoek gehad toen ik met mijn hart op genomen wert en daar zijden ze ook dat ik stopen moest om dat mijn lever beschadicht is dat is al een jaar trug en ben door gaan drinken hoop dat ie nog kan herstelen durf het nu niet weer te laten testen maar heb van jouw schriijfen heel wat op gestoken en begrijp ik nu wat de artsen bedoelen heel duidelijk
safidepafi Geplaatst 8 januari 2008 Rapport Geplaatst 8 januari 2008 Kohtje..ook jij zult het moeilijk hebben met de mogelijke ziekte van Knuffie.Ik hoop dat je dit extra kracht zal geven om nuchter te zijn zodat jullie elkaar kunnen ondersteunen in deze moeilijke tijden.
Kohtje Geplaatst 8 januari 2008 Rapport Geplaatst 8 januari 2008 Dat zei ik eerder al, Safi.. Ja, tuurlijk heb ik het er moeilijk mee, maar het ergst vind ik het toch voor haarzelf en haar gezin... maar het is voor mij inderdaad een heel sterk motief om nuchter te blijven zodat ze me kan bellen wanneer ze wil...
safidepafi Geplaatst 8 januari 2008 Rapport Geplaatst 8 januari 2008 Dat is mooi van je Kohtje want dat is het enige wat je kunt doen.
Sammy Geplaatst 8 januari 2008 Rapport Geplaatst 8 januari 2008 Normaal zou ik misschien ook denken,Zoek het op internet op over Delta,s vrouw. Maar gezien het om een ernstige leverkwaal gaat ,heb ik het vol interesse gelezen. Ik wist wel wat het inhield. Maar je er nog eens een keer in verdiepen kan geen kwaad. Vooral omdat deze leverziekte bij alcoholisten redelijk vaak voorkomt. De ziekte is onomkeerbaar.Dus we zijn allen weer gewaarschuwd.
safidepafi Geplaatst 8 januari 2008 Rapport Geplaatst 8 januari 2008 Ik stond trouwens net voor de rode wijn in de winkel...geen idee hoe ik daar terecht kwam...want normaal loop ik niet door dat gangetje...maar opeens stond ik daar en ik vroeg me daadwerkelijk af...waarom ben je hier?En het bleek het feit te zijn dat ik alleen thuis ben op het moment ....dus geen sociale controle...en niemand die het hoeft te weten. gelukkig kon ik tegen mezelf zeggen...maar JIJ zou het ZELF weten, meissie.En kon ik met een gerust hart naar de kassa lopen zonder JWW.Nou het zit me nog niet lekker maar ben wel blij nog steeds niets in huis te hebben.Trouwens Koh, ik hoop dat je het niet erg vind dat ik onderstaand zeg, maar mocht dat wel zo zijn reageer er dan maar niet op.Ik begrijp dat in huis hebben voor het geval dat niet zo goed Kohtje...was dat ook gewoon jezelf voor de gek houden???? want je wist natuurlijk allang dat je er niet van af zou blijven??? en voor het geval WAT?
Kohtje Geplaatst 8 januari 2008 Rapport Geplaatst 8 januari 2008 Ja Safi, ook dat zei ik al eerder, dat het een zelfvoordegekhoudgedachte was... tuurlijk had ik al ergens het besluit genomen om te gaan drinken.. waarom zou ik het anders in godsnaam in huis halen. Niet om er alleen maar af en toe naar te kijken... Maar die gedachte en het daadwerkelijk kopen gebeuren in een roes waar ik dan niet meer uit kan komen... gewoon gedachten op nul en gaan.... en daar moet ik vanaf, van dat willen. Ik moet de gedachte aan drank loskoppelen van het meteen gaan halen. Eigenlijk zou ik helemaal geen gedachten aan drank meer moeten hebben... Dat is toen 15 maanden goed gegaan.. er is een steekje bij me losgeraakt en dat moet ik opsporen en weer vastsolderen....
safidepafi Geplaatst 8 januari 2008 Rapport Geplaatst 8 januari 2008 Bedankt Koh...ik hoop dat je nu je weer nuchter bent elke dag kan voelen hoeveel beter het is ZONDER en dat in de momenten dat je wel WILT kunt gebruiken om het uit te stellen.Want het spreek woord van uitstel komt afstel geld hopelijk ook voor alcoholisten;)
Cacao Geplaatst 8 januari 2008 Rapport Geplaatst 8 januari 2008 Ik herken dat wel...drank in huis halen voor het geval dat...Zo mislukten al mijn eerdere stop-pogingen.In mijn geval, had ik toen 'de knop' nog niet helemaal omgezet...'voor het geval dat er paniek komt, heb ik toch mijn drank'...Ja, wat heb ik mezelf zo vaak voor gek gehouden.Gelukkig is de knop nu wel om, en heb ik ook geen drank in huis, voor het geval dat...
safidepafi Geplaatst 8 januari 2008 Rapport Geplaatst 8 januari 2008 Goeie Cacoaik moet eigenlijk bekennen dat ik het ook deed ...was het even helemaal vergeten en heb het hier ook wel eens verteld...dat was nog in 1993-1994...dan kon ik de hele dag zonder en rende 5 minuten voor 12 naar de patat zaak voor twee beugels die dan soms opgingen en soms in de koelkast belanden voor het geval dat. Goh was ik weer even helemaal vergeten.:$
Aanbevolen berichten
Maak een account aan of meld je aan om een opmerking te plaatsen
Je moet lid zijn om een opmerking achter te kunnen laten
Account aanmaken
Maak een account aan in onze gemeenschap. Het is makkelijk!
Registreer een nieuw accountAanmelden
Ben je al lid? Meld je hier aan.
Nu aanmelden