albertina Geplaatst 24 januari 2008 Auteur Rapport Geplaatst 24 januari 2008 quote: Originally posted by: marjoNee joh, ben je gek! Oeps. Maakt niet uit, mijn dank! Voor jullie allen, de momenten die jullie dus ook kennen. Dat doet goed! Het gaat voorbij... daar hou ik me aan vast! Merci! It was a pleasure:D
albertina Geplaatst 24 januari 2008 Auteur Rapport Geplaatst 24 januari 2008 An,Ik durf het bijna niet te vragen, is je zus overleden?Tina
albertina Geplaatst 24 januari 2008 Auteur Rapport Geplaatst 24 januari 2008 Oh alle twee je zussen wat erg voor je. Wat een gemis.
albertina Geplaatst 24 januari 2008 Auteur Rapport Geplaatst 24 januari 2008 Het was wel een dirrecte vraag maar ik vermoedde al zoiets, is het pas geleden?
An Geplaatst 24 januari 2008 Rapport Geplaatst 24 januari 2008 Houtje: joehoehoe: jij stoort nooit. Is je strijkie klaar.Charlie: huisje aan kant???
albertina Geplaatst 24 januari 2008 Auteur Rapport Geplaatst 24 januari 2008 wat mij betreft niet houtje
An Geplaatst 24 januari 2008 Rapport Geplaatst 24 januari 2008 Heeeeeee Jani; daar ben je ook. Hoe is het, lukt het allemaal een beetje?
Houtje Geplaatst 24 januari 2008 Rapport Geplaatst 24 januari 2008 Hier nogmaals de tekst van de chat:---------------------------Beste forumleden, Het team van Alcoholdebaas is bezig met het ontwikkelen van een digitale chat. Dit houdt in dat een groep van 6 mensen op dezelfde dag en tijd ervaringen met elkaar gaan uitwisselen over hun streven de alcohol de baas te worden of te blijven. Wij willen graag ervaring op doen met deze vorm van ondersteuning en zijn nu op zoek naar kandidaten die ons willen helpen met het testen van de chat. Voor deze pilot zijn we daarom op zoek naar 6 mensen die het prettig vinden om met deze vorm van lotgenotencontact hun doelgerichtheid vast te houden. Binnen de groep deelnemers zal één van hen de rol van gespreksleider op zich nemen. De gespreksleider wordt op zijn of haar beurt weer ondersteund door een medewerker van Tactus die ervaring heeft met zelfhulp. Dag en tijd worden in overleg vastgesteld. De pilot duurt 3 maanden. Er zal wekelijks een chatsessie plaatsvinden die een uur zal duren. Voor de chat maak je gebruik van je forumnaam. Voor de testgroep is het niet mogelijk de anonimiteit volledig te behouden. Bij technische problemen en om de chat te kunnen evalueren, willen we namelijk graag een emailadres hebben. --------------------------------]
An Geplaatst 24 januari 2008 Rapport Geplaatst 24 januari 2008 Tina: het is nog heel vers. Mijn moeder is ook gestorven afgelopen jaar. Heel je leven ligt dan op zijn kop. Alles wat er was is er niet meer. Een gat, en heb het geprobeerd te vullen met JWw. Sommige mensen gaan eten of anderen gaan als een gek winkelen. Accepteren dat we het even niet aankunnen. Een aangeleerd overlevingsmechanisme treedt dan in werking. Als we maar weer op tijd tot de conclusie komen dat drank tenslotte alles verwoest en je dan HELEMAAL niks meer hebt.
Houtje Geplaatst 24 januari 2008 Rapport Geplaatst 24 januari 2008 Ze willen dus alleen je emailadres hebben voor evt. problemen en de evaluatie, nou ik vind data nog redelijk anoniem hoor.
An Geplaatst 24 januari 2008 Rapport Geplaatst 24 januari 2008 Ik wil me sterker gaan maken en heb besloten wat tijd te geven aan mijn probleem. Besef dat ik het zonder hulp niet kan. Hulp krijg je ook wanneer je anderen kan ondersteunen.
Dani Geplaatst 24 januari 2008 Rapport Geplaatst 24 januari 2008 Als je een half jaar fulltime hebt gewerkt intussen dan gaat dit voor je niet op stien. Het gevaar zit er in dat je binnen 3/6/9 maanden niet volledige ziekteherstel opnieuw 100 % ziek wordt. Dan gaat de teller weer op nul staan . Ongeacht de uren die je gedeeltelijk of op arbeidstherapeutische basis hebt gewerkt. Ook als je geconfronteerd wordt met een een nieuw ziektegeval. Wet pootwachter: is ziek is ziek. Ongeacht de oorzaak. Dus ze pakken gemakshalve de datum van je eerste volledige ziek-melding. Als je binnen 3 maanden je daar volledig van hersteld en je binnen een maand niet ziek meld of benen breekt dan zit je goed. Anders kan het nog wel eens vervelende gevolgen hebben.Dani
Houtje Geplaatst 24 januari 2008 Rapport Geplaatst 24 januari 2008 Dat is precies de reden dat ik ook meer werk wil gaan doen aan hulpverlening en dit komt precies op mijn pad, dus ik heb het met twee handen aangenomen (om gespreksleider te zijn is wel moeilijk maar ook een uitdaging)......
albertina Geplaatst 24 januari 2008 Auteur Rapport Geplaatst 24 januari 2008 Zeker An,Het is een enorm verlies zeker in zo een korte tijd, voel me ook een beetje in verlegenheid gebracht door mijn directe vraagstelling.Het is heel verstandig om om hulp te vragen en je verdriet te delen, maar het moment moet dan wel daar zijn, het moment dat je het aankan het toe durft te laten.Ik leef heel erg met je mee, en hoop je in ieder geval op het forum te kunnen steunen als je daar behoefte aan hebt.Tina
Mai Geplaatst 24 januari 2008 Rapport Geplaatst 24 januari 2008 Moeilijk voor je, An. Sterk ben je in mijn ogen al. Ik hoop voor jezelf dat je nog sterker kunt worden. Mensen, ik ga naar bed. Ik ben moe.Welterusten allemaal.Liefs, Marjo.
An Geplaatst 24 januari 2008 Rapport Geplaatst 24 januari 2008 Tina, heel lief van je. Wellicht heb ik je in verlegenheid gebracht met mijn directe antwoord. Voor mij is het al veelzeggend dat ik zo direct kan antwoorden. De eerste maanden kon ik er niet over spreken. Anders was ik er hier op het forum wel direct over begonnen. Nu kan ik erover praten. Durf ik ook de spulletjes te bekijken. Fotos, films zo veel. Alle herinneringen. WAt we allemaal hebben meegemaakt. Veel vreugde, ook verdriet, ruzie. Alles.
albertina Geplaatst 24 januari 2008 Auteur Rapport Geplaatst 24 januari 2008 Dames Ondanks het verdrietige onderwerp schiet ik in de lach sorry, omdat de onderwerpen zo door elkaar lopen weet ik nu ff niet meer wat ik moet zeggenTina
An Geplaatst 24 januari 2008 Rapport Geplaatst 24 januari 2008 Marjo, welterusten en hoop dat je morgen met een glimlach kan opstaan. Genieten van de kleine dingetjes. Alles wat er wel is. Alles wat goed is. Stapje voor stapje je dag beginnen, niet te veel willen.Slaapse. Ik ga ook zo, want ik moet morgen heeeeeeeeel vroeg op.
Gem Geplaatst 24 januari 2008 Rapport Geplaatst 24 januari 2008 Marjo en An.Welterusten!Chatters,voegt de chat wat toe? Tenslotte zit je met dezelfde mensen als op het forum?
albertina Geplaatst 24 januari 2008 Auteur Rapport Geplaatst 24 januari 2008 An,Dan heeft mijn directe vraagstelling je toch een beetje geholpen hoop ik, en ja fotos spulletjes bekijken het is een proces het hoort erbij, kijk zoveel foto"s als je wilt en hoe vaak je wilt echt het helpt.
An Geplaatst 24 januari 2008 Rapport Geplaatst 24 januari 2008 Tina: gaan we gewoon ff lachen: daar gaat ie dan: hahahahahah hohohohh WAhhhahahaha Joh we zitten gewoon maar wat te kwekken. Maakt toch niet uit. Wel?Zo gaat het weer?
albertina Geplaatst 24 januari 2008 Auteur Rapport Geplaatst 24 januari 2008 Lieve Dametjes,Ik ga ook afsluiten, morgen naar het ziekenhuis.Slaap lekker allemaal en morgen gezond weer op en bedankt voor het vertrouwen Tina
Aanbevolen berichten
Maak een account aan of meld je aan om een opmerking te plaatsen
Je moet lid zijn om een opmerking achter te kunnen laten
Account aanmaken
Maak een account aan in onze gemeenschap. Het is makkelijk!
Registreer een nieuw accountAanmelden
Ben je al lid? Meld je hier aan.
Nu aanmelden