Spring naar bijdragen
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Forum Verslavingdebaas

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Dinsdag 2 juni

Featured Replies

Geplaatst

Goeiesmorgens of goeienacht voor wie deze nieuwe dagdraad eerder leest :)
Vanavond na een lange dag op mijn bank in slaap gevallen...net gedoucht en met natte haartjes achter het toetsenbord; ben klaarwakker. Tsja, wat zal ik eens schrijven om de dag te openen....hum, weinig orgineel: dat het maar een mooie dag mag worden! :rose:
Gni....zie dat er eentje jarig is vandaag. Heb er niets op de draad van gisteren over gelezen dus mag als eerste de slinger ophangen...voel me vereerd :P

MARJOOTJE!!!!! Heerlijke spring in het veld, van harte....dat het een superjaar voor je mag worden! Heb gelukkig geen punaises nodig voor zo'n forumslinger, benne op :D

:moon:tadaa!:moon:tadaa!:moon::musicnote::present::D:musicnote::clock::camera::present:B);):P:moon::musicnote::present::D:musicnote::clock::camera::present:B);):P:moon::musicnote::present::D:musicnote::clock::camera::present:B);):P:moon::musicnote:
:present::D:musicnote::clock::camera::present:B);):P:moon::musicnote::present::D:musicnote::clock::camera::present:B);):P:moon::musicnote::present::D:musicnote::clock::camera::present:B);):P:moon::musicnote::present::D:musicnote::clock::camera::present:B);):P
:moon::musicnote::present::D:musicnote::clock::camera::present:B);):P:moon:tadaa!:moon:tadaa!:moon:tadaa!:moon:tadaa!:moon::musicnote::present::D:musicnote::clock::camera::present:B);):P:moon::musicnote::present::D:musicnote::clock::camera::present:
B);):P:moon::musicnote::present::D:musicnote::clock::camera::present:B);):P:moon::musicnote::present::D:musicnote::clock::camera::present:B);):P:moon::musicnote::present::D:musicnote::clock::camera::present:B);):P:moon::musicnote::present::D:musicnote::clock:
:camera::present:B);):P:moon::musicnote::present::D:musicnote::clock::camera::present:B);):P:moon::musicnote::present::D:musicnote::clock::camera::present:B);):P:moon:tadaa!:moon:tadaa!:moon:

Grmmmpf....zo dat was het dan.
Ga toch maar even op één oor...morgen wordt het weer een lange dag.

Nog even als info toevoegen dat mijn pinksterweekend super was :heart: M&N hebben aan het water kennis gemaakt en we hebben gedrieën wijze taal gesproken ;)
Tssss....ik en mijn vrouwen, werd er een beetje verlegen van. De rollen zijn omgedraaid qua leeftijd....tussen M. (mijn voormalige lief van 67 en N. van 40) zat Har met z'n 53e, tsja...het kan verkeren. Die twee liggen elkaar goed, we gaan er is een keer eten.
Mooi, zo kan het dus ook. Hopelijk kan/wil A. daar ook bij aanwezig zijn...klinkt misschien vreemd, maar waarom niet. We zijn volwassen mensen en waarom zou een onzelfzuchtig kwartet vriendschap niet met elkaar kunnen delen B)

Het leven is mooi, waarom zou je daar in tekortschieten... door te mijden wat eens mooi was? M. gaat haar weg toch wel en dat vertrouwen heb ik ook in A.
Zo, nu hou ik maar op met jullie te over-perikelen ;) ...kom straks nog wel effe kijken, zo rond een uurtje of negen.
Liefs
Har

  • Antwoorden 254
  • Weergaven 11k
  • Created
  • Laatste antwoord

Top Posters In This Topic

Geplaatst

van harte gefeliciteerd marjo en nog hele vele fijne jaren toegewenst :) en meer van wat wenselijk is :)

groetjes Henk

Geplaatst

Har,

Klinkt gezellig en ja waarom niet.

Marjo, ik wens je een prettige verjaardag en een heel goed jaar.:sun:

Geplaatst

Marjo,

:moon::heart::moon::heart::moon::heart::moon::heart::moon::heart::moon::heart::moon::heart::moon::heart::moon::heart::moon::heart::moon::heart::moon::heart::moon::heart::moon::heart::moon::heart::moon::heart::moon::heart::moon::heart::moon::heart::moon::heart:

PROFICIAT MET JE VERJAARDAG!!!!!!

:moon::heart::moon::heart::moon::heart::moon::heart::moon::heart::moon::heart::moon::heart::moon::heart::moon::heart::moon::heart::moon::heart::moon::heart::moon::heart::moon::heart::moon::heart::moon::heart::moon::heart::moon::heart::moon::heart::moon::heart:

Dat het maar een heel goed jaar mag worden!

Geplaatst

iedereen weer een goede morgen!

marjo: gefeliciteerd!

en geniet van deze dag! :present::moon::present:

Geplaatst

Marjo van harte gefeliciteerd, een heel fijne dag toegewenst.

En voor iedereen, maak er wat van.

Geplaatst

Rudy,
:heart: ik denk aan je

Druppeltje,
:heart: heel veel sterkte!

Joann,
:present: neem de tijd. Laat het verdriet toe, moeilijk, want het is soms gemakkelijker om het naar de achtergrond te dringen. Sterkte!

Trees,
beterschap!! :heart:

En zo kan ik nog heel lang doorgaan. Veel mensen hebben een woord nodig gezien de situatie/gedachten waarin ze zitten. Ik heb echter geen tijd meer.
Voor jullie allemaal:

:rose::rose::rose::rose::rose::rose::rose::rose::rose::rose::rose::rose::rose::rose::rose::rose::rose::rose::rose::rose::rose:

Zet hem op!

Geplaatst

goeiemorgen allemaal en een fijne dag allemaal, ik mag alweer werken, tot nog laterders :)

Geplaatst

Goedemorgen,

Marjo,

Hoeperdepieperdepiep Hoeraaaaaaa!!!!
:moon::heart::sun::present::sun::heart::moon::moon::heart::sun::present::sun::heart::moon:
:moon::heart::sun::present::sun::heart::moon::moon::heart::sun::present::sun::heart::moon:
:moon::heart::sun::present::sun::heart::moon::moon::heart::sun::present::sun::heart::moon:
:moon::heart::sun::present::sun::heart::moon::moon::heart::sun::present::sun::heart::moon:
:moon::heart::sun::present::sun::heart::moon::moon::heart::sun::present::sun::heart::moon:
:moon::heart::sun::present::sun::heart::moon::moon::heart::sun::present::sun::heart::moon:
:moon::heart::sun::present::sun::heart::moon::moon::heart::sun::present::sun::heart::moon:
:moon::heart::sun::present::sun::heart::moon::moon::heart::sun::present::sun::heart::moon:
:moon::heart::sun::present::sun::heart::moon::moon::heart::sun::present::sun::heart::moon:
:moon::heart::sun::present::sun::heart::moon::moon::heart::sun::present::sun::heart::moon:
:moon::heart::sun::present::sun::heart::moon::moon::heart::sun::present::sun::heart::moon:

en natuurlijk een strakke verjaardags knutsel.

Har,
'T is wat, zo met je harem.
;)B)

Tas, Gem, vie, Henk, (gelukkig is dat ie eraf)
OOk een heel goede morgen.

Geplaatst

tuuterdetuut,

wat kan een mens het druk hebben op de ochtend! mijzelf en 16 poezepootjes uitgelaten deze heerlijke ochtend.
er ligt een hele dikke laag nevel over het water, prachtig gezicht maar ik ben altijd bang dat het monster van de Zaan met een dikke nek van twee meter omhoog komt schieten.
niet getreurd, ik heb beveiliging :D

zit nog te dansen op mijn stoeltje op het verjaardagsliedje, gezelli
en ja, hoor de koffie is eindelijk doorgelopen, jullie zijn allemaal van grote innemers, dus een grote pot gezet!

@Marjo,

als het goed is ben jij aan het dobberen op het meer, ik ren nu naar buiten............
en doe voor jou de RADSLAG!!!!!

effe wachtte........
effe wachtte........
effe wachtte........




ooohhh, die was mooi en goed gelukt:P

Voor de rest weing aan het handje hier, gisteren heerlijk gezwommen! dat waren ook de enige 10 minuten dat ik gezellig was want ik heb behoorlijk in de boot liggen snurken:D
maar goed dat mag de pret niet drukken.... ik ben toch van "hé, niet liegen, wees voornamelijk jezelf"

verder weinig op het programma vandaag, dochterlief heeft toetsenweek en M. moet werken en ikkee.....ga toch het muurtje in de tuin maar even afmaken!
en voor de rest zie ik wel!

Geplaatst

tina en gees uiteraard..................

GOEDEMORGEN, ook koffie??

vandaag heb ik pannekoek eieren in de aanbieding!!!!!

Geplaatst

héé tas, wat een energie.....

ik heb ook 16 poezenpootjes, 12 pootjes zijn nu ook buiten.

1 poes is lichamelijk gehandicapt en mag alleen onder (mijn :)) toezicht buiten.

de zon komt er hier nu door!

fijne (droge!!!!) dag voor iedereen!

Geplaatst

20 hondepootjes en 16 poezepootjes?????

dan zit ik me nog druk te maken over het wel of niet hebben van een gans!!!! alhoewel een klein geitje zou ook leuk zijn!!

ik mag toch gevoegelijk aannemen dat je niet op een klein appartementje woont ?
:D

maar goed, de zon komt hier ook door, moet ook wel want ik wil verder metselen vandaag!
ga toch even het kabeltje van mijn fototoestel zoeken, dan kunnen jullie een heuse tassekeramp aanschouwen.

maar goed, koffie en een broodje gebakken ei?

Geplaatst

Tas,

wat grappig, ik ben in Koog a/d Zaan geboren.
Ik kan in mijn herinnering nog de vreselijke geur ruiken
die de cacao fabriek daar kon verspreiden.
Is dat nog zo?

Geplaatst

oh ja,

toen werd ik weer wakker in de boot! :D

tja, je schijnt eraan te wennen maar wat een meur!!!!!!!, het is nu helemaal vies, de honig zit er nog, cacaofabrieken en nog iets met aroma's.
bleh, ik ben blij dat ik géén koger ben :D


Aanpassing:
bij mij ruikt het lekker, vanochtend naar bitterkoekjes!!!!
ach, het blijft een industriestad hé

Geplaatst

Is verstuurd Tas.
Dus we wachten het af.
Géén Koger.
Heet dat zo?
Hahahahaha, ik ben er op mijn 2e jaar al weggegaan hoor.
Mijn ouders hebben de 1e twee jaar van hun trouwen bij mijn opa en oma ingewoond.
Ik was een "moetje", niet dat ik daar ooit iets van gemerkt heb hoor.
Het was in die jaren flinke woningnood, mijn ouders waren al 5 jaar verloofd,
ja, dan wil je wel eens wat hé?

Geplaatst

voor elke gemeente hebben we een bijnaam...

wormerveer een gladoor
koog a/d zaan een koger
Zaandijk een dijker

zo hebben we er nog een paar maar die zijn zoooo origineel :D



maar ik ga voor je duimen! meestal als dit blijft rondzingen in je hoofd wordt het wel wat.

Geplaatst

ik woon in een oude boerderij tas, met errug veel grond.

een paradijs dus voor al mijn pootjes!

hè bah carolien, moet je er niet even mee naar de huisarts?

Geplaatst

ohhh, ook daar kan ik prettig jaloers op worden!

later als ik groot ben.......... dan wil ik ook een klein huisje (al dat schoonmaken,blehh) en héél veel grond, een geit, een paar ganzen, een pony, een duitse dog en natuurlijk een kerel.....

er moet er toch één zijn die de boel onderhoudt :D

Geplaatst

he, het lijkt hier af en toe op een apotheek

Carolien,
je kan ook gewoon oogdruppels halen bij de drogist!!
een stuk makkelijker en zachter voor de oogjes

Maak een account aan of meld je aan om een opmerking te plaatsen

Account

Navigation

Zoeken

Zoeken

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.