daltonxx Geplaatst %s om %s Rapport Geplaatst %s om %s Hallo ik ben Henk staande gehouden op 21 maart 2025 in Duiven reed toen bij een vriend weg heb toen 1.96 promile geblazen in politie buro Zevenaar. Heb nu al 6 maanden mijn rijbewijs niet meer ook niet gereden. Gebruik nog wel eens alcohol maar niet meer als toen. Ben daar echt van geschrokken. Moest 386€ betalen en daarna 1186€ voor een urine bloedonderzoek en psychiatrische onderzoek. Ben beetje aan het lezen en die brochure kost 65€. Moest voor komen op 4-8-2025 daar heb ik te horen gekregen dat ik geen 950€ maar 750€ aan boete moet betalen. Ik twijfel nu echt of ik het nog moet doen allemaal. Lees dat ik hierna misschien nog wel een cursus moet doen. Heb helemaal geen geld meer. Heb 36 jaar mijn rijbewijs en is de 1ste keer. Ik weet ook wel dat ik fout zit maar komop hey. Mensen die helemaal geen rijbewijs hebben gehaald krijgen een boete geen CBR gezeik want ze mogen niet rijden. Als er iemand toevallig die brochure heeft en mij wilt matsen kan ik het even door lezen. Want lees ook dat 80% het niet haalt is dus zonde van mijn geld wat ik eigenlijk niet heb moet het lenen bij iemand. Dus bijvoorbaat dank alvast.
Zbb Geplaatst 5 uur geleden Rapport Geplaatst 5 uur geleden Ik heb geen folder voor je maar ik ben me rijbewijs ooit 12 jaar kwijtgeweest,ook veelste veel drank op en voor het eerst staande gehouden nooit geen snelheidsovertredingen of wat dan ook gehad daarvoor. ik kwam simpelweg niet door de bloedproef heen en je moet oppassen met wat je zegt en antwoord bij de psychiater,zodra ze maar het kleinste vermoeden hebben dat je alcohol misbruikt geven ze een negatief advies aan het cbr en dan kan je weer een jaar wachten totdat je het opnieuw mag proberen inmiddels heb ik me rijbewijs weer voor onbepaalde tijd terug (de gebruikelijke 10 jaar) een kennis van mij moet zelfs nadat hij gekeurd is opnieuw examen doen! en daarna krijgt ie em voor een jaar dan weer een keuring en dan voor 3 jaar en dan voor 5 en als die daar allemaal doorheen gekomen is weer gewoon voor 10 jaar. wees er zeker van dat je 3a4 maanden geen druppel drink,ook niet in het weekend voordat je de keuring ondergaat het liefst langer Als het mij gelukt is lukt het jou ook vast en zeker succes!🤞
Elonwyn Geplaatst 3 uur geleden Rapport Geplaatst 3 uur geleden Mijn ervaring is helemaal niet dat ze strikvragen stellen en ook niet dat 80% er niet doorheen komt. Als je een jaar niet drinkt, komt het echt wel in orde. Bij de bloedproef kunnen ze tot een half jaar terugkijken, ook als je sporadisch drinkt. Je CDT is dan te hoog. Het toch proberen als je nog drinkt, ook al is het stukken minder, is zonde van je geld. Overigens begreep ik van iemand die bij het CBR werkt dat de termijn van 5 jaar is komen te vervallen. Dan zou je het dus na 3 jaar voor 10 jaar terug krijgen.
Aanbevolen berichten
Maak een account aan of meld je aan om een opmerking te plaatsen
Je moet lid zijn om een opmerking achter te kunnen laten
Account aanmaken
Maak een account aan in onze gemeenschap. Het is makkelijk!
Registreer een nieuw accountAanmelden
Ben je al lid? Meld je hier aan.
Nu aanmelden