Spring naar bijdragen
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Forum Verslavingdebaas

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

forumaankondiging

Featured Replies

Geplaatst

Beste forumdeelnemers,

Het forum Verslaving de baas bestaat al sinds 2005 en al die jaren hebben iedere dag weer veel mensen berichten gepost om elkaar te steunen, hulp te vragen, ervaringen te delen of gewoon even te kletsen. Daar zijn we heel blij mee.

We zijn benieuwd naar wat nu maakt dat jullie, deelnemers aan het forum hier graag komen. Zerline de Boer, een collega die in de begintijd nauw bij het forum betrokken was, wil dit onderzoeken door alle berichten die onder de dagdraad van Alcoholdebaas gepost zijn, te analyseren. Zij rondt hiermee haar masterstudie Gezondheidswetenschappen af. Dit betekent niet dat zij de berichten stuk voor stuk zal lezen, daarvoor zijn het er eenvoudigweg te veel.

Het onderzoek gebeurt aan de hand van de woorden die in de berichten voorkomen. Hieruit kan bijvoorbeeld afgeleid worden hoe de sfeer is (sentimentanalyse) en wat de belangrijkste onderwerpen zijn die uit alle berichten naar voren komen. Daarbij zijn we benieuwd naar hoeveel berichten er dagelijks over de jaren heen gepost zijn en hoe lang forumdeelnemers actief zijn en hoeveel berichten ze posten.

De gegevens die we daarvoor nodig hebben zijn de berichten zelf, de datum waarop ze gepost zijn en de forumnaam van degene die ze gepost heeft. Al deze gegevens staan op het forum, aanvullende informatie is voor dit onderzoek niet nodig. We zullen de gegevens vanaf januari 2025 verzamelen. We vragen jullie voor dit onderzoek geen extra dingen te doen zoals vragenlijsten invullen of iets dergelijks. Je kunt gewoon blijven deelnemen aan het forum zoals je altijd gedaan hebt.

Belangrijk om te weten: individuele berichten worden voor dit onderzoek dus niet gelezen, ook wordt er niet uit geciteerd of zullen ze op andere manieren herkenbaar zijn in de resultaten van het onderzoek. De forumnamen worden geanonimiseerd en zullen dus evenmin herkenbaar zijn in de resultaten.

Mocht je na het lezen van deze informatie zeggen, ik heb liever niet dat mijn berichten voor dit onderzoek gebruikt worden, dan mag je dat natuurlijk altijd aangeven bij Zerline door een e-mail te sturen naar Z.deBoer@Tactus.nl. Ook voor andere vragen over dit onderzoek kun je bij Zerline terecht.

Met vriendelijke groet,

De moderator

Account

Navigation

Zoeken

Zoeken

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.