Spring naar bijdragen
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Forum Verslavingdebaas

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Verkrijgbaarheid Refusal?

Featured Replies

Geplaatst

Ik ben sinds 3 maanden gestopt met drinken m.b.v. Refusal. Maar nu krijg ik een telefoontje van mijn huisarts dat de Apotheek dit niet meer kan leveren vanwege logistieke problemen door het Corona-virus.  Is dit Landelijk of helaas alleen in mijn regio? 

Geplaatst

Nog voor de corona was refusal  al niet leverbaar bij mijn apotheek ' dit is vervangen door antabuse .

Ik ben net bij de apotheek geweest omdat mijn herhaal recept klaar stond .   Ik heb gelijk gevraagd mbt levering en ook deze is bij mij nog goed leverbaar Zuid-Holland maar is regio afhankelijk    ik kan uit nu weer 13 weken vooruit hier mee ben ik wel blij om want raakte beetje in de stress  om het zonder te moeten doen .

Geplaatst
  • Auteur

Lieke bedankt voor je reactie. Ook ik werd behoorlijk zenuwachtig met de gedachte dat ik nu al zonder medicatie moest doen. Ik krijg nu Antabuse, maar dat moet besteld worden en is nog maar de vraag wanneer en hoeveel er uitgeleverd kan worden zei de apoteker. Gelukkig heb ik nog 10 tabletjes Refusal. Ik kom uit het zuiden van het land. Zijn er nog meer mensen uit Limburg met deze problemen? 

Maak een account aan of meld je aan om een opmerking te plaatsen

Account

Navigation

Zoeken

Zoeken

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.