Spring naar bijdragen
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Forum Verslavingdebaas

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Angst voor een delerium

Featured Replies

Geplaatst

Ik ben de afgrond in gegleden en wil echt stoppen met drinken. Heb de afgelopen maanden twee flessen wijn per avond gedronken. Ik ga vanaf vandaag niet meer drinken en heb me aangemeld bij de Jellinek. Mijn vraag ( angst) is ; hoe groot is de kans op een dellerium als je cold turky stopt????

Geplaatst

Hoi, de kans is met die hoeveelheden niet zo groot denk ik. Ben geen arts maar wel ervaringsdeskundige. Dronk ook 2 flessen wijn op een avond, elke avond.

Geplaatst
  • Auteur

Wat lief dat je reageert. Hoe ben jij gestopt? Ook zonder pillen?

Geplaatst

Ik dronk de laatste Maar vier glazen wijn per dag. Ervoor ook zeker meer dan 1 fles. Ook ik ben in 1x gestopt. Nu 1 maand precies.Ik hou heel precies in mijn agenda bij hoe lang ik al gestopt ben en geef mezelf elke dag een compliment en wekelijks een beloning. De eerste week weken waren het moeilijkst, chagerijnig en ook heel moe. Nu gaat het beter alleen heb ik super, super veel acne waar schijnbaar alleen ik last heb. Ik eet super gezond en beweeg veel. Heel veel succes vooral vanavond! Hou vol, je bent het waard

bewerkt door Holly

Maak een account aan of meld je aan om een opmerking te plaatsen

Account

Navigation

Zoeken

Zoeken

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.