Spring naar bijdragen

Houthakker21

Forumdeelnemers
  • Aantal bijdragen

    5
  • Geregistreerd

  • Laatst bezocht

    Nooit

Recente profielbezoeken

329 profielweergaven

Houthakker21's Achievements

Nieuw hier

Nieuw hier (1/4)

  1. Hallo allemaal, Ik kan niet slapen, heb daarom net op uitzendinggemist.nl de eerste aflevering van Afkicken zitten kijken. Aan het einde van de eerste aflevering geven ze aan dat je de tweede aflevering online kunt bekijken. Wie volgt dit programma ook? Ik zit net het stukje te kijken van Marcus (counselor). Hij stelt zich zich zo voor: Hallo mijn naam is Marcus ik ben alcoholist ik drink niet.... ik ben ziek.... Het stukje wat hij daarna zegt vind ik om te huilen............ vind het van hem dus ook erg mooi verwoord. Wie van jullie is er al in (een soortgelijke) behandeling geweest, en kan mij vertellen of het in ´echte´ klinieken ook zo gebracht word, gezien ik zelf ook op een wachtlijst sta.... ? Groetjes, Houthakker
  2. Houthakker21

    Antabus....

    Hallo, Zoals ik in mijn introductie heb aangegeven, neem ik zelf sinds drie weken Antabus. Ik gebruik sinds een aantal maanden een gezichtsbruiner (creme). Nu zie ik op de tube dat daar ook alcohol inzit? Kan dat ook gebruikt worden? Of bedoelt men echt per definitie alcohol m.b.t orale inname? Alvast bedankt, Houthakker21
  3. Hallootjes, Vandaag erg laat opgestaan, gister kwam familie, en ook onverwacht familie-bezoek. Van tevore geen drank in huis gehaald gezien ik dan wel erge trek kon krijgen. Vandaag mezelf voorgenomen om de gang te gaan schilderen, ziet er niet uit. We hebben twee jack russel hondjes! De teef heeft afgelopen vrijdag puppies gekregen, 6 stuks ! Eentje helaas gestorven net na de geboorte° Wens jullie alle een smakelijk eten.... Liefs, houthakker !
  4. Houthakker21

    Voorstellen

    Bedankt voor je hartelijke verwelkoming. Ik zal wel moeten stoppen met die zooi gezien ik nu medicijnen neem. Minderen is voor mij geen optie, want ik drink al niet dagelijks meer, keihard stoppen is nu het feit. Mijn vriend drinkt gelukkig zelf ook niet, dus dan word het een stuk makkelijker, maar denk dat ik in de toekomst veel vaker alcohol ga vermijden op feestjes, verjaardagen, familiebezoeken enz.
  5. Houthakker21

    Voorstellen

    Hallo, Mijn naam is Max (21) ik woon samen met mijn vriend in Duitsland en neem sinds verleden week vrijdag Antabus! Heb dagelijks gedronken in het verleden ook sterkere dranken, maar daar ben ik vanaf gestapt. Ik drink voornamelijk om mezelf sterker te voelen en zekerder te zijn van mezelf, begonnen ben ik zo 3 jaar geleden, voor die periode blowde ik stevig gedurende één jaar, daarna heb ik een fles wijn leeg gedronken om het gemis van de wiet te compenseren (slecht slapen) Ben ik een alcoholist? Als ik begin met een pilsje te drinken, dan blijft het er niet bij 1 ik moest en zou mezelf helemaal zat drinken. Tevens word ik er weleens vervelend van. Mijn moeder is verleden jaar gestorven op 49jarige leeftijd, de oorzaak was geen alcohol maar de alcohol heeft haar laatste pijn de laatste jaren wel doen verzachten. Haar vader is eveneens voor zijn 50ste levensjaar gestorven wat ook een sterke samenhang met alcohol had. Mijn moeder is op precies dezelfde leeftijd begonnen met drinken als ik begonnen ben, toen ik dat merkte, en heb ingezien hoe slecht het met mijn ging, heb ik stappen ondernomen. Ik ging naar de Iriszorg in Nijmegen en zei: Ik zit met een probleem, mijn moeder is verleden jaar gestorven, en ik merk dat het met mij ook steeds slechter gaat qua alcohol gebruikt enz. Ik ben hier ter preventie......... Niet omdat het probleem nu al te heftig is, maar om te zorgen dat mijn alcohol-gebruik niet verder escaleert. Zal het zwaar worden? Momenteel weinig problemen, wel in mijn hoofd dat ik alles associeer met alcohol, piepend geluid in mijn hoofd sinds dat ik de Antabus neem. Conclusie: per direct gebruik van Antabus, op wachtlijst voor klinische opname, combinatie-therapie met GGZ Nijmegen. Zo even kort stukje over mijzelf, mochten er nog vragen zijn, ik hoor ze graag Houthakker21 ps, spel en typefouten krijgt u er gratis bij.
×
×
  • Nieuwe aanmaken...