Spring naar bijdragen
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Forum Verslavingdebaas

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Biscuit2003

Forumdeelnemers
  • Geregistreerd

  • Laatst bezocht

  1. Ga morgen weer beginnen met werken en heb een afspraak met mijn verslavingsarts en miijn hulpverlener we gaan een plan opzetten.
  2. Ja dat klopt eerlijkheid vooral naar jezelf heb er lang overgedaan om het te herkennen maar ik wil dit allemaal niet meer. ik wil weer mezelf zijn die ik zonder middelen was, het heeft me alleen maar ellende meegebracht.
  3. Biscuit2003 reageerde op een bericht in een discussie: Hoi ik ben Steve en verslaafd aan drank.
  4. lady jane reageerde op een bericht in een discussie: Hoi ik ben Steve en verslaafd aan drank.
  5. Biscuit2003 reageerde op een bericht in een discussie: Hoi ik ben Steve en verslaafd aan drank.
  6. Biscuit2003 reageerde op een bericht in een discussie: Hoi ik ben Steve en verslaafd aan drank.
  7. Bedankt iedereen ik ga nu zo naar mijn sociotherapeut en geef aan dat het slecht gaat, Ik ben een emotie drinker als ik in goede staat ben gaat het me goed af. Ik heb nu me ook herpakt ben gaan zwemmen met vrienden en heb alles gezegd, geen leugens meer! wil gaan vechten met deze verschrikkelijke verslaving.
  8. Het stoppen gaat me moeilijk af. Ik heb constant tegenslagen vooral met mijn dochter, maar ik wil het echt wil haar terug in mijn leven. maar als ik op deze manier door ga dan zie ik haar nooit meer.
  9. lady jane reageerde op een bericht in een discussie: Hoi ik ben Steve en verslaafd aan drank.
  10. Dankje gerrit , heb gisteren eens mijn mountainbike uitgehaald en 30 km gefietst, het heeft me echt goed gedaan.
  11. Bedankt voor de steun. Ja ik drink nog steeds en ik walg nu van mezelf. ik ga om morgen weer eens een stop poging te nemen, Alleen is het zo lastig nu dat mijn vriendin ergens anders woont ze was mijn steun en toeverlaat maar ik ga het echt doen voor me dochter en natuurlijk voor mezelf.
  12. Ik weet niet eens hoe ik moet beginnen ben niet echt een schrijver. Mijn leven is op dit moment zo shit sorry van me taal gebruik, Ik ben nu 4 jaar verslaafd aan drank vooral Wiskey. Ik had een heel goed leven en een relatie van 13 jaar met mijn jeugdliefde we hadden alles, exotische vakanties, nieuw huis, en een huwelijk dat er aan kwam. En toen kwam de bom ze vond haar collega waarmee ze carpoolde en die ik ineens thuis in mijn eigen huis aantrof veel leuker, Ik wist het niet meer en dus we gingen scheiden, maar in de tussen tijd heb ik eigenlijk mijn verdriet weg gedronken letterlijk. Ik moest mijn huis verkopen met 40 duizend euro schuld en op mijn 32st naar mijn ouders gaan op mijn kamertje waar ik als kind verbleef. in die tussentijd deed ik alles wat god verboden heeft drank drugs alleen om mijn ellende te vergeten. Toen kwam ik een mooie jongen meid tegen we vonden elkaar heel leuk en op dat moment was ik weer helemaal mezelf, alleen mijn drankgebruik is tot een probleem ontstaan. In de tussentijd heb ik een eigen onderkomen gevonden iets kleins maar het deed me goed, Maar mijn vriendin werd zwanger en ik was in de 7de hemel alleen ik zat nog steeds met mijn drank probleem ik dacht na een kind lost alles op je kan het wel. Nu naar 2x Detox en IAB (intensieve ambulante begeleiding) ben ik nog steeds verslaafd, vooral de zucht! Ik ben nu mijn gezin kwijt en ze zijn vertrokken! ik wil stoppen met drinken ik wil me leven terug.!!! ik ben zo machteloos. ik heb nu hulp aangevraagd. Sorry.

Account

Navigation

Zoeken

Zoeken

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.