Spring naar bijdragen

pammie

Forumdeelnemers
  • Aantal bijdragen

    8
  • Geregistreerd

  • Laatst bezocht

Recente profielbezoeken

Het blok recente bezoekers is uitgeschakeld en wordt niet getoond aan andere gebruikers.

pammie's Achievements

Nieuw hier

Nieuw hier (1/4)

  1. pammie

    Pammie

    @Claudius, was het maar zo makkelijk, de sterke drank is nu eraf, maar toch die wijn, ik wil ook graag, de medicatie is zeker en hulpmiddel, maar toch een stok achter de deur, ik heb dit in het verleden ook gehad, ik hoop op een weer positief resultaat, en dan voor nu en later helemaal geen drank meer.........is toch een dingetje
  2. Hoi @ik kan het, hoe gaat het met jou, je hebt toch het een het ander meegemaakt, ik las dat je bestraald moet worden, wens je bij deze heel veel sterkte!
  3. pammie

    Pammie

    Goedeavond, luitjes, Ik heb mij gisteravond aangemeld, alleen onder een verkeerd onderwerp. Ik ben @Pammie, 64 jaar jong, een dochter, 4 lieve kleinkinderen, en 2 lieve afstandshondjes, ik drink teveel, dit wil ik stoppen, dronk een fles wijn en een halve fles sterke drank op een dag, de sterke drank neem ik sinds twee weken niet meer, mede door jullie tips, ik ga naar de Brijder en wil dan antabus of refusal, om die wijn ook te laten staan, ik hoorde hier toch veel goeds over.
  4. @Claudius, ik heb ook een hond gehad,Tommy, naar mate hij ouder werd, werd hij steeds magerder, at en dronk goed, maar toen hij niet meer goed liep, stram, door de achterpoten zakken, ja dan is het over, veel verdriet gehad, hij heeft toch nog een mooi leven gehad, afstandshondje, grote hond toch 15 jaar geworden.
  5. pammie

    alcohol de baas

    goedemorgen @karin123inderdaad dat was een beleggingshypotheek, maar we hadden ook een spaarhypotheek, wat amper wat had opgeleverd, zo frustrerend, ze hebben hun zorgplicht niet waar gemaakt, maar ik heb het uit handen gegeven aan een advocaat, niet geschoten is altijd mis, drank helpt niet, maar je wordt er relaxter van en sta dan niet zo stil bij deze situatie, maar dat is tijdelijk......... 5 maart ga ik naar de Brijder, vraag dan gelijk of ik antabus of refusal kan krijgen , ik hoor op dit forem, dat het een stok achter de deur is, ik ga ervoor !
  6. pammie

    alcohol de baas

    Goedemorgen, @bumperjim inderdaad, zo had ik dat nog niet bekeken, maar je hebt een punt
  7. pammie

    alcohol de baas

    hoi hoi ik ben niet zo handig met computers, maar we komen er wel, ik ben Pammie 64 jr jong, getrouwd met een begripvolle echtgenoot, ik heb een prachtige dochter, en vier lieve kleinkinderen, ik heb twee afstandshondjes, Woezel en Kim, die betekenen heel veel voor mij, ze steunen je als je niet lekker in je vel zit .Waardoor het allemaal is misgegeaan, is dat we door hypotheek verstrekkers, verkeerde info kregen, en lopen wij 200.000-300.000 euro mis, we hebben 25 jaar, elke maand meer dan 1000euro betaald, we hebben samen 40 jaar hard gewerkt, mijn man is met pensioen, maar werkt gewoon door, omdat we toch de hypotheek willen betalen, heerlijk huis hoor, maar ontzettend zuur, we zijn met een advocaat bezig, ik heb een vreselijk schuld gevoel, mijn man blijft werken, ik ben werkeloos, bedrijf ging failliet, en ben ook op zoek naar een baan. ik kan dit niet verkroppen, vandaar mijn alcohol gebruik, om het niet zo hard te hoeven voelen.
  8. pammie

    alcohol de baas

    Hallo, ik surf al zeker een maand op dit forem, heel veel tips, en nu vindt ik het tijd om mezelf aan te melden, ik dronk een fles wijn in de middag, en in de avond een halve fles sterke drank, ben nu van de sterke drank af, drink nu in de avond een paar glaasjes wijn, in maart ga ik naar de Brijder, en wil graag refusal of antabus krijgen, zodat ik die wijn ook vaarwel kan gaan zeggen!
×
×
  • Nieuwe aanmaken...