Spring naar bijdragen

Kraan

Forumdeelnemers
  • Aantal bijdragen

    143
  • Geregistreerd

  • Laatst bezocht

Recente profielbezoeken

Het blok recente bezoekers is uitgeschakeld en wordt niet getoond aan andere gebruikers.

Kraan's Achievements

Forummer

Forummer (2/4)

  1. Kraan

    Supermarkt gedrag

    Ik zie dat vaker in de supermarkt. Ook toen ik daar nog werkte. Dan kwamen steevast dezelfde mensen met een paar blikjes. Paar uur later kwamen ze weer terug en paar uur later weer. Heb me altijd afgevraagd waarom je dan niet een paar blikken meer koopt. Ik denk dat dat minder opvalt.
  2. Kraan

    Supermarkt gedrag

    Goeie. Maar ik vind het vooral opvallend als ik in de ochtend al iemand met alcohol bij de kassa zie staan. Hebben jullie dat niet? Is er bij jullie schaamte in de supermarkt? In de periode dat ik veel dronk had ik dat wel. Ging steeds een andere supermarkt in.
  3. Drink je nog? Als het gaat om het bloedonderzoek is een tijdje NIET drinken of fors verminderen wat je als eerste moet doen. Zal ook wel voor wiet gelden. Volgens mij test CBR op CRT. Kijk daar maar eens op via google
  4. En daar ging je dan iedere dag heen? Een halve euro, das lang geleden
  5. Kraan

    De Kraan staat open

    Hier staat genoeg alcohol in huis voor de werderhelft. Maar daar kom ik niet aan. Ik drink vooral graag bier. En als ik dat wil hebben ga ik het inderdaad halen.
  6. Gisteravond wandelde ik door de stad en het viel me op dat de bruine kroegjes bomvol zaten. Vooral mensen aan de bar. Dus niet lekker buiten op het terras. Wie van jullie komt meerdere keren per week in een vaste kroeg? Of deed dat in het verleden. Ik vraag me ook oprecht af hoe en waarvan die mensen dat betalen. Ik ben al een tijdje niet meer in de kroeg geweest, maar een klein fluitje bier zal toch al gauw drie euro kosten.
  7. strijkbout
  8. Kraan

    De Kraan staat open

    Ik had nog wat aangevuld in de post. Ik denk dat verslaving voor iedereen anders is. Als je in de ochtend op staat met de drank en zo de hele dag door gaat is dat duidelijk. Die periodes heb ik ook gekend. Gewoon 2 a 3 flessen wijn per dag en dan functioneren, of denken te functioneren. Ik durf nu te zeggen dat ik toen een groot probleem had. Nu het binge is soms moeilijk, maar ik heb in iedergeval wel ervaren dat ik de rem kan hanteren. Vroeger had ik bv vier halve liters gekocht en als die op waren ging ik nieuwe halen. Gelijk die fiets op. Nu kan ik denken: op is op. Grote waarschuwing voor mezelf: niet teveel in huis halen, want de kans is groot dat het mis gaat. EN ook niet gaan drinken als ik me echt slecht voel bv.
  9. Kraan

    De Kraan staat open

    Met je eens. Inmiddels twee jaar verder. Ik drink nog. Vooral regelmatig binge. Maar ik kan ook (langere) periodes niks drinken. Neemt niet weg dat ik dit alles positief vindt. Maar van een paar flessen wijn per dag naar dagen of weken niks en af en toe een dag binge kan ik op dit moment wel mee leven. Maar het blijft een risico. Het blijft glad ijs.
  10. Ja ik heb ook vaker gehoord en gelezen dat het in de genen zit. Het gen hoeft echter niet altijd getriggerd te worden
  11. Maar als je ze naar de milieustraat brengt; dan moet je al die dozen toch ook thuis op slaan?
  12. Dronk je dan ook op je werk? Irish koffie etc
  13. Ik zou een arts bezoeken. Je kon wel eens heel ziek zijn, zonder dat je het nog weet. Dus laat je aub even checken.
  14. Iemand nog aanvullingen? Om het topic wat leefbaar te houden
  15. Zou een goeie zijn. Maar ligt er natuurlijk ook aan wat je drinkt. Ik denk dat jij met wijn minder uit je mond ruikt dan iemand die 20 halve liters weg tikt.
×
×
  • Nieuwe aanmaken...