Spring naar bijdragen
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Forum Verslavingdebaas

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Oscar

Forumdeelnemers
  • Geregistreerd

  • Laatst bezocht

Alles door Oscar geplaatst

  1. He Anton, welkom, je verhaal klinkt herkenbaar. Ik heb ook al zolang tegen mezelf gezegd "dit kan zo niet doorgaan, ik wil dit niet" Zoals je kan zien ben ik hier ook nog niet lang.. Iedere dag (of avond) ben ik nog lekker met mezelf in de strijd. Maar t gaat zeker de goede kant op... t hangt een beetje van je type vrienden af, maar mij hielp het ook om te zeggen tegen mijn vrienden dat ik niet meer drink omdat ik meer en anders wil gaan sporten (en dat is ook zo :-) ) Als t goed is snappen ze het niet alleen alleen, maar kijken ze ook nog met bewondering naar je.. Succes en hou vol Anton!
  2. discussie antwoordde op een Oscar van Oscar in Wie is wie?
    Thanks Vie, rapilos en AlbertRemmo Ik ga ervoor ! Ben strijdvaardig en voorbereid. Vanavond uitdaging 1: een verjaardagsfeestje waar ik de drank een vriendelijke "nee ik hoef niet" knipoog terug zal geven :-)
  3. een discussie voegde Oscar toe in Wie is wie?
    Hoi, ik ben Oscar. Ik lees al met jullie mee sinds december in die maand ben ik ook begonnen met internet behandeling. Ik ben 36, woon samen en realiseer me al enige tijd dat ik in een alcolholfuik terecht ben gekomen, iedere avond zat ik me vol te gooien met bier om vervolgens wankelend het bed in te stappen. Ik heb een heel leuke baan en heb voldoening aan sport, maar de laatste paar jaar is dit natuurlijk samen met drankgebruik met elkaar in conflict gekomen. 's morgens met een gierend hoofd naar mijn werk toe gaan en s avonds nog maar net de sportschool kunnen bereiken en vervolgens daarna weer te beginnen om mezelf vol te gooien met drank.. Daar heb ik al tijden genoeg van. Omdat dit voor mij een "dag proces" is ben ik bang om te stoppen... Maarrr.. in de afgelopen maanden heb ik al een boel tips en trics gelezen hier bij jullie op het forum. Thanks daarvoor!! Gisteren heb ik mijn eerste fragile succes gehaald door bewust niet te drinken en dat is me gelukt! Ik kan mijn sterkte en blijdschap niet met mijn omgeving delen, maar ik weet dat (alleen) jullie mijn blijdschap in ieder geval 'begrijpen'. Ik hoop op hulp van jullie de komende tijd, en ik realiseer me dat er in dit bericht een heleboel "ik" staat, maar ik ga ook mijn best doen om hier op het forum ook wat te kunnen "brengen". Thanks! Oscar

Account

Navigation

Zoeken

Zoeken

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.