Spring naar bijdragen
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Forum Verslavingdebaas

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Uranus

Forumdeelnemers
  • Geregistreerd

  • Laatst bezocht

  1. discussie antwoordde op een Uranus van Uranus in Wie is wie?
    Voor verdere info kan U mij een PM sturen .
  2. discussie antwoordde op een Uranus van Uranus in Wie is wie?
    Juist op uit bed. Klaar om te gaan werken. Vandaag wil ik absoluut niet drinken. Ik hoop dat mijn gedachten in de loop van de dag niet veranderen. Neem een fles water mee voor na het werk. Geen stop in een tankstation vandaag. Dank voor jullie medevoelen, Groeten, Uranus.
  3. discussie antwoordde op een Uranus van Uranus in Wie is wie?
    Dankjewel MijnGerrit, Morgen is de eerste grote test na het werk. Vandaag had ik immers verlof en heb niet gedronken. Ik ga proberen om na het werk direct naar huis te rijden en neem in de plaats een flesje water mee. Hopelijk lukt het. Uranus.
  4. een discussie voegde Uranus toe in Wie is wie?
    Hallo, Ik ben alcoholist en wil er vanaf. Ik ben de miserie grondig beu die ik mezelf en mijn gezin aandoe. En dit al verscheidene jaren. Het begint steeds na mijn werk. Zo snel mogelijk naar het dichtsbijzijnde tankstation om 2 halve liters, met de bedoeling om daarna te stoppen met drinken, maar dat lukt bijna nooit. Het gaat dan 's avonds verder tot meestal een 12-tal glazen. 's Morgens opstaan met een kater, en de bedoeling om het 's avonds weer te proberen bij die 2 halve liters te houden. En zo is de cirkel rond. Ik heb de laatste tijd veelvuldig paniekaanvallen en mijn zelfvertrouwen stelt niks meer voor. Ik hoop bij lotgenoten op het forum steun te vinden om er alleszins voor een tijd mee te stoppen en dit het liefst zonder medicatie. Alle tips zijn welkom.

Account

Navigation

Zoeken

Zoeken

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.