Spring naar bijdragen

Reul

Forumdeelnemers
  • Aantal bijdragen

    8
  • Geregistreerd

  • Laatst bezocht

    Nooit

Reul's Achievements

Nieuw hier

Nieuw hier (1/4)

  1. Reul

    Pfffff.... zware dag!!

    Hahaha, de zakken chips zijn niet aan te slepen vandaag... helpt een heel klein beetje! En zo'n dag als vandaag zal inderdaad wel ergens goed voor zijn, het sluimerde al het hele weekend een beetje. Het doet me weer inzien hoe verslaafd ik ben en blijf. Geen leuke gedachte, maar wel heel erg goed om te weten... Volgend weekend een druk weekend met allemaal leuke dingen, nu al zin in. Zo'n weekend als dit (weinig doen en lui zijn) is toch niet helemaal mijn ding en moet ik zien te doorbreken. Ik weet heus wel hoe het allemaal moet, het 'doen' wil nog wel eens ontbreken. Dank voor de steun en op naar morgen!
  2. Ik ben bijna 2 maanden nuchter en trots als een pauw. En dan opeens zo'n dag als vandaag... vanaf het moment dat ik wakker en mijn bed uit ben golft de drang naar wijn door mijn hoofd, om gek van te worden! Nou maar hopen dat deze dag heeeeel snel voorbij is, morgenochtend natuurlijk weer superblij en trots dat ik niet gedronken heb, maar jemig, wat een ellende is het toch soms, bleh!
  3. Reul

    Jaarpact

    Jan, ik zou graag met je meedoen, maar ook ik waag me er niet aan. Het advies van de deskundigen is niet te ver vooruit kijken en elke dag pakken die je pakken kunt. Te ver vooruit kijken kan ook nadelig werken, je legt dan wel een hele erge grote druk op jezelf. Maar petje af voor je! Ik kijk met mijn 4 weken nuchterheid gewoon lekker uit naar week 5. Succes!
  4. Reul

    Voorstellen

    En weer een week erbij! Ik ben best trots op mezelf :-)
  5. Reul

    Nieuwe start

    Nova, goed dat je hier weer bent. Het blijft vallen en weer opstaan, maar eens blijf je staan hoor! Sterkte!
  6. Reul

    Voorstellen

    Lytse, ook bedankt voor je welkomstwoordje. Valt niet altijd mee om de zonnige kant te zien, maar ik heb er alle vertrouwen in! Ik heb mezelf weer heraangemeld bij de Brijder Stichting, dus ja, ik krijg begeleiding. De begeleiding is inmiddels ook al gestart, prettig, want ik heb dit zeker nodig. Maar ik denk dat dit forum ook zeker een aanvulling gaat zijn en worden, ik lees hier veel tips, verhalen en ervaringen die maken dat de moed vanuit mijn schoenen weer richting mijn hoofd stijgt. Ik ga nog een tijdje wegwijs proberen te worden en dan hoop ik wat actiever te kunnen zijn. Enne... mijn profiel nog open?? Leg me alsjeblieft ook even uit hoe ik die weer 'dicht' krijg!!
  7. Reul

    Voorstellen

    Dank jullie wel! Ik moet nog een beetje zoeken hier en daar, maar ik vind de weg vast wel!
  8. Reul

    Voorstellen

    Hallo allemaal, Ik heb hier vanavond veel gelezen en tot de conclusie gekomen dat mezelf aanmelden helemaal geen beroerd idee is. Er valt voor mij nog een hoop te leren, maar daar ben ik vast niet de enige. Na een jarenlange strijd met mezelf heb ik op 16 oktober de knoop doorgehakt om definitief alcoholvrij te gaan leven. Sinds 15 oktober is dit een feit. Van het alcoholvrij leven weet ik als 40 plusser nog niet veel, in tegenstelling tot drinken, pogingen om te stoppen met drinken, valkuilen en noem het maar op. Ik hoop van jullie veel te leren en steun te vinden indien nodig en uiteraard hoop ik dat ik anderen misschien hetzelfde kan bieden.
×
×
  • Nieuwe aanmaken...