Spring naar bijdragen

Thera

Forumdeelnemers
  • Aantal bijdragen

    9
  • Geregistreerd

  • Laatst bezocht

    Nooit

Recente profielbezoeken

210 profielweergaven

Thera's Achievements

Nieuw hier

Nieuw hier (1/4)

  1. Thera

    Hellup

    Kan iemand mijj snel antwoorden hoe ik van die evige trek afkom, want dit gevecht verlies ik. Gauw alsjeblieft.
  2. Thera

    HELLUP.

    Wie kan mij helpen om van die vreselijjke trek af te komen, want ik hou heet niet meer. Dit gevecht verlies ik vast en zeker. Dus hellup!
  3. Thera

    berichtje

    Hallo Sharira, Ik kan er nietopkomen want ik kan het niet voor elkaar. Ik kan allereerst niet op de datum komem de 26ste bijvoorbeeld. kun je me nog een keer goed uitleggen hoe het moet.
  4. Thera

    berichtje

    Hallo kan iemand met goed uitleggen hoe ik met ditjes datjes dagdraad kan komen enmee kan doen
  5. Hallo, ik kan dat antwoord + de laatste pagina niet vinden???? kan iemand me dat goed uitleggen.
  6. gewoon even een berichtje of ik nu op dagdraad zit. want ik weet niet hoe ik erop moet komen. thera
  7. Halllo allemaal, Dit is de eerstekeer op ditjes en datjes en ik heb gisteren ondanks de trek niet gedronken. Ik weet niet of ik het goed doe op ditjes en datjes want dit is ook nieuw voor mij. Ik heb ontzettende last van trek dus zou graag horen wat anderen daar mee doen. Nou een kort berichtje maar in ieder geval iets. thera
  8. Thera

    Wanhoop!!!

    Hallo, Ik hoop dat ik nu het berichtje van Desi kan beantwoorden. Weet je wat ik eeigenlijk zou willen. Normaal zijn en gewoon 2 tot 3 glaasjes drinken. Maar dat zit er waarschijnlijk niet meer in. thera
  9. Thera

    Wanhoop!!!

    Hallo, Ik ben een vrouw van 61 en ben verslaafd aan alcohol, daar ben ik wel zeker van. ik ben sinds 4 weken gestopt met drinken maar heb nog erg veel trek dan zou ik wel naar de winkel willen kruipen. Ik schaam me vreselijk, omdat iik verslaafd ben en dan dat stiekeme en de drank verstoppen fo geen fles kunnen zien die halfvol is, want die moet leeg. Ik dronk soms smorgens om half acht al,dat slaat toch alles. Ik kan wat steun dus wel gebruiken ik weet nog niet hoe alles werkt met het forum. Het is de eerste keer dat ik op zo n forum zit. Dat was het voor nu.
×
×
  • Nieuwe aanmaken...