Spring naar bijdragen

Mieke63

Forumdeelnemers
  • Aantal bijdragen

    4
  • Geregistreerd

  • Laatst bezocht

    Nooit

Alles door Mieke63 geplaatst

  1. Mieke63

    de eerste stap

    Bedankt voor alle welkomswoorden en goede tips. Ze doen me echt goed. Echt heel veel zit ik niet op deze site want: bij de laptop in mijn hoekje van de bank hoort een glas rosé en dat wil ik nou net niet. Ik heb nu 3 dagen niks gedronken, voel me wel goed, ook moe van alles wat ik in plaats van op de bank zitten doe ;-). Morgenavond vier ik mijn verjaardag, kan moeilijk de visite geen alcohol geven dus daar zie ik wel tegenop.
  2. Mieke63

    de eerste stap

    Bedankt voor jullie warm welkom op het forum, het voelt heel goed om te weten dat er mensen zijn die weten hoe het voelt om afhankelijk te zijn van de drank. Tot nu toe gaat het goed maar dat is meestal de eerste dagen, heb al een lekker glaasje verse jus geperst, op de tennisbaan gestaan en net met de kinderen gedart. En Frodo, jouw opmerking over dat de kinderen het heus wel merken komt even knoerthard aan, eigenlijk weet ik dat wel maar wil het uiteraard niet weten. Vreselijk als ik bedenk hoe ik 's avonds naar bed ga terwijl zij nog beneden zijn. Ik weet nu al dat ik vaak op het forum zal kijken.
  3. Mieke63

    de eerste stap

    Dank je Dubbeltje, Goed van je dat je al een paar dagen niet gedronken hebt, ik ga eerst vanavond maar eens door zien te komen. Het doet me trouwens al erg goed om alle verhalen hier te lezen, zo weet ik dat ik niet het enige redelijke normale mens ben die een verborgen probleem heeft.
  4. Mieke63

    de eerste stap

    Moeilijk maar bevrijdend, zo'n eerste stap in het toegeven dat ik wel degelijk een probleem met alcohol heb. Ik ben Mieke, 48 jaar en moeder van 3 heerlijke pubers. Al jarenlang drink ik veel te veel, hoofdzakelijk wijn. Meestal begin ik 's avonds na het eten, aan het eind van de avond is de fles altijd leeg. Iedere ochtend heb ik spijt dat ik weer gedronken heb, niet omdat ik zo'n kater heb, was maar waar, maar omdat ik weer zo zwak ben geweest om de fles leeg te drinken. Iedere ochtend neem ik mezelf dan ook voor om die dag geen wijn te drinken en zeker niet wanneer de kinderen bij me zijn. Er zijn zoveel argumenten om te stoppen, waarom lukt het me dan toch niet om er niet aan toe te geven. Door hier de succesverhalen van andere te lezen hoop ik dat ik deze keer wel de "ballen" heb om echt te stoppen.
×
×
  • Nieuwe aanmaken...