Spring naar bijdragen

sijori

Forumdeelnemers
  • Aantal bijdragen

    20
  • Geregistreerd

  • Laatst bezocht

    Nooit

Recente profielbezoeken

241 profielweergaven

sijori's Achievements

Nieuw hier

Nieuw hier (1/4)

  1. mijn refusal heet Hendrik! Hij is goed met het uit mijn hoofd praten ven de trek. vond ik eerst zeer irritant maar ja, het is zo'n man die je kan irriteren maar uiteindelijk meestal gelijk heeft. Ik sta in een nieuwe winkel in een rustig dorp, het moet nog groeien. Er komen steeds meer mensen, nu ook kopen, maar nog heel veel kijken. Die moet ik pamperen zodat ze weer terug komen. Veel rustige periodes tussendoor. Wel spannend. Brillen! Fijne dag
  2. Die afspraak zal ik ook met mezelf maken. Mijn omgeving drinkt best veel, ben benieuwd of ik dan nog wel zo lang als anders wil blijven, of ik het nog net zo naar mijn zin heb als voorheen. Mijn man drinkt niet en na een beetje twijvel heb ik het uit mijn hoofd gezet om op zijn feest een glas te drinken. Weet zeker dat voor hem de feestvreugde dan voorbij is. Dat is niet wat ik wil. Ga me nog even optutten en dan naar mijn werk. dit was een leuke manier om de vroege uurtjes even door te komen, thanx.
  3. Ja wel eens met een kater, niet zo vaak, meestal s'ochtends duf en halfwakker en dacht nergens last van te hebben. wat betreft fouten maken had ik geen last. Nu merk ik dat ik veel oplettender en attenter ben, vrolijker, echter. Uit eten gaan en feestjes trekt mij ook niet zo op dit moment. Heb net wel het 50 jarige feest van mijn liefje georganiseerd, zit vol ideeen, net als voorheen, het verschil is dat ik ze nu ook uitvoer. Weet niet of hij daar blij van word, is niet zo'n feestneus! Dat word mijn eerste feest op fris. Ga zo weer aan het werk en heb bedacht dat ik morgen de boel ga verfen, tijd voor aktie!
  4. Ik ben nu 22 dagen gestopt, heb 2 keer moeilijke momenten gehad. de eerste keer was tijdens een etentje met vrienden, voor hen had ik wel wijn gehaald. en gisteravond toen ik helemaal moe uit mijn werk thuis kwam. De trek duurde ongeveer een half uur en ik heb er niet aan toe gegeven. Ik had niet gedacht dat het mij na al die jaren zo makkelijk af zou gaan. Overdag ben ik veel fitter, heb nu ook hulp gevraagd en gekregen bij mijn laatste (geheim voor partner) probleem, mijn opgebouwde postfobie. Ik ben helemaal opgelucht. Wel ben ik 's avonds echt uitgeput terwijl het meestal niet erg druk is op mijn werk, nou kan dat nog wel eens vermoeiender zijn dan wel druk. Ik sta meestal alleen en zonder klanten moet ik mezelf dan maar vermaken en van een beetje drukte klrijg ik wel meer energie. Maar hoort er misschien ook wel bij. Het slapen is ook echt lekker nu. De eerste week is erg zweten maar ook dat overgegaan. Kortom, ik ben blij dat het me gelukt is de stap te nemen om niet meer te zuipen,en mijn man en zoon ook. Ik word nu ook zo'n vroege vogel, Fijne dag voor iedereen, Simone
  5. goeiemorgen, het kan niet zo zijn dat er elke keer als je fit en vroeg opstaat, er iets vervelends gebeurt. Je bent nu al een paar uur verder, hoe is het nu?
  6. Jaah, de metworst van de slager ed paterswoldseweg, die is het lekkerst!! Bolleke, heb je echt een hangbuikzwijntje thuis rond lopen?
  7. Ik snap het.
  8. ik denk dat ik meer open zal zijn als ik weet dat het verder niet geword gelezen, misschien dat ik dan een andere naam ga gebruiken want deze zal herkend worden. Ze weten thuis van mijn alcohol gebruik en dat ik een ADB behandeling onderga, en ook dat ik dit forum lees, maar mijn zoon hoeft niet alles te weten. Vandaar
  9. dan moet ik dus steeds de geschiedenis wissen? Of ben ik nu heel dom?
  10. Zoon lief is drummen. Hoe kan ik dit forum afsluiten zodat iemand anders hier thuis het niet allemaal kan lezen?
  11. Zoon is weer thuis, aandacht van mama verdiend, ik kom straks weer terug
  12. Heb net mijn boek uit, jammer. Zit nu al een hele tijd te denken of ik wel of niet een fles wijn ga halen. Het is me nog geen dag gelukt om niet te drinken. Ben al wel bezig met de ADB behandeling.
  13. sijori

    voorstellen

    heb alle wijn weg gegooid, kom moren weer op het forum. Bedankt
  14. sijori

    voorstellen

    PTSS, die ene s staat bij mij voor stalking, als er iets is dat stress veroorzaakt is het stalking. Maar missschien een oorzaak, nog geen excuus om te drinken
  15. sijori

    voorstellen

    heel erg bedankt voor de reactie's. Tijd=prioritijd, helemaal waar. Ga ik bijstellen, morgen begin ik met een dag nuchter zijn. Nu nog steeds aan het drinken, man en kind zijn weg. Ga zo naar bed.
×
×
  • Nieuwe aanmaken...